Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Mniej optymizmu w nieruchomościach. Ceny realnie spadną?

Mniej optymizmu w nieruchomościach. Ceny realnie spadną?

Wyświetlaj:
rth / 81.217.146.* / 2010-12-28 08:48
W tym roku Niemcy będą mogli kupować polskie nieruchomości jeżeli ktośądzi, że cena spadnie i taniej kupi to gratuluję optymizmu
residenzpalast / 89.78.32.* / 2010-12-29 10:08
tak! juz ustawiaja sie kolejki pogrobowcow czarnego krzyza ( tego chyba nie pamietasz bo to taka nomenklaturowa nazwa naszych sasiadow zza miedzy za czasow Gomulki ) i szykuja sie na wykup syfiastych mieszkan na obszarach swojej bylej ostpreussen czy breslau/posen/danzig/oppeln gebiet.......po prostu az przebieraja nogami zeby placic wiecej i to mocno z gorka za cos co u nich stoi puste i nawet pies z kulawa noga nie chce obszcz....c
i nawet nie probuj udawadniac czegos co jest nie do obronienia..
i wlasnie ja gratuluje optymizmu wlascicielom- mlionerom ktorzy miesiacami a sporo i latami bujaja sie ze swoimi M-iles tam i i jakos nie moga znalesc kupca...zyj dalej marzeniami...to jest za free... nic one nie kosztuja..ale poglebiaja tylko frustracje- ale to juz nie moj/nasz - cyrk- nie nasze malpy....
numees / 2010-12-31 08:45
Gdańsk, mieszkanie w wielkiej płycie - 5 razy potencjalni kupcy oglądali moje wystawione na sprzedaż mieszkanie, w tym były 2 pary emerytów z niemiec. Zainteresowani by nabyć jako lokal letniskowy, poza sezonem jedni planowali wynajmować, u drugich miało stać puste do kolejnych wakacji.
iza32 / 195.22.98.* / 2010-12-21 19:39
tego nigdy nie wiadomo, niema dobrego czasu na kupno i na kredyt, zawsze to wielka niewiadoma
Olek z / 83.10.192.* / 2010-12-22 10:54
Popieram ale i tak uważam, ze lepiej kupić i spłacać swoje niż nabijać kieszeń komuś a wydaje mi się, ze z pomoca doradcy zawsze znajdzie się jakiś kredyt.
residenzpalast / 89.78.32.* / 2010-12-25 18:56
w najbogatszym kraju europy- niemcy ok 70% ludzi zyje w wynajetych...i nie narzekaja,,,!!!
akslow / 2010-12-25 15:34 / Tysiącznik na forum
I tak splacasz komus mieszkanie - dokladnie bankowi. Koszt kredytu na 30 lat to drugie tyle wartosci

Najnowsze wpisy