Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Mocna przecena akcji na GPW

Mocna przecena akcji na GPW

orzeł rozżalony / .* / 2004-10-12 20:46
Komentarze do wiadomości: Mocna przecena akcji na GPW.
Wyświetlaj:

Tim

Raczek / .* / 2004-10-13 06:58
Orle,Tim to pewniak (7-8 PLN in long).Boryszew to też dobry deal (podwyższyli znowu prognozę WF).Myślisz,że warto sell i wejść na chwilę w PKO czy dalej "siedzieć" w Tim?Masz coś jeszcze?
orzeł pokorny / .* / 2004-10-13 20:47
WItaj Raczku! Co tu się karawa dzieje! W życiu bym nie przypuszczał takiego zjazdu poniżej 1800 pkt a TY? Co do BOryszewa boję się że zejdzie do 161 zł i dopiero do górki, na długo dobry zakup teraz ciekaw jestem Ampli czy sie kończy czy zaczyna.
orzeł / .* / 2004-10-13 18:32
kupuję Ampli do jakiegos czasu.Wyskoczyłem za wcześnie duuuuuużżżżooooo za wcześnie ale wraca u mnie do łask.Tylko nie pytaj czemu? Sam nie wiem.NO i ferrum po przeenie aczkolwiek wstyd mi trochę bo chyba Ci wrzuciłem jako dobry temat przed 9 % zjazdem.Ale dziś +5 będzie good.Co sądzisz o Telmaxie?
orzeł rozżalony / .* / 2004-10-12 20:46
no i jak tam Wasz próchnik drodzy koledzy z wczorajszych komentarzy bo mój Tim ma się nieźle!Wyzywam na jawny pojedynek na portfele.Nathaniel i inni co mnie od naciągaczy wyzywacie kupujcie Tima i Ampli zamiast mysleć o p*****łach. A handel jedną akcją próchnika ruszył wam cenę o prawie 2 procent.Mało imponujące az się boje myśleć co będzie jutro!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy