Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Modzelewski: Bez VAT-u nie bylibyśmy w Unii

Modzelewski: Bez VAT-u nie bylibyśmy w Unii

Money.pl / 2008-07-04 07:19
Komentarze do wiadomości: Modzelewski: Bez VAT-u nie bylibyśmy w Unii.
Wyświetlaj:
KAP / 2008-07-04 09:49 / Tysiącznik na forum
co innego sam VAT a co innego niemilosierne skomplikowanie przepisów go dotyczacych. Tu mamy mistrzostwo Euro jak w banku.
kwl / 82.210.151.* / 2008-07-04 09:47
Mniej dla mnie interesujące są reminescencje pana Modzelewskiego, a bardziej jego ocena tego, co zrobiono z VAT później. Ten cały koszmar obciążania VAT-em drobnych przedsiębiorców (taksówkarze nie chcą jeździć pod koniec roku bo wpadają w VAT !), ta mania instalowania kas fiskalnych wszedzie (czekam na kasy fiskalne w toaletach publicznych). Co np. myśli pan Modzelewski o skandalicznie niskim pułapie wchodzenia w VAT, który wynegocjował nam ten dzielny "bojownik" o sprawiedliwość społeczną p. Miller ? A pan Modzelewski jest przykładem człowieka, który wykorzystał posadę państwową, aby osobiście nieźle się w życiu ustawić. Zaś rachunki za jego "osiągnięcia" w Min. Finansów płacimy codziennie my.
darth vader / 87.105.238.* / 2008-07-04 07:19
skorzystać z okazji i siedzieć cicho. Ten człowiek jest symbolem socjaldemokratycznego państwa opartego na fiskalnym wyzysku i bezmyślnym kulcie "budżetu"-świętości socjalistów i im podobnych "myślących inaczej"
arch / 2008-07-04 08:14 / Tysiącznik na forum

Obecnie ...wpływy z VAT i akcyzy są sześciokrotnie wyższe od tych z podatku od osób prawnych.

Mało ! ! !
wzorem Danii może by tak POdwyższyć VAT na 25 % ?
jednym słowem -"rąbać frajerów "
Floyd / 2008-07-04 14:04 / Tysiącznik na forum
A, ty jakich frajerów skubiesz szlachetny panie? To się nie nazywa skubanie? Wiem, wiem.
arch / 2008-07-04 15:09 / Tysiącznik na forum

To się nie nazywa skubanie?

Nie - "strzyżeniem baranów " ! ! /na pastwisku -:)/
Biedni naiwni ludzie uwierzyli w tanie kredyty hipoteczne -
-bez prowizji -:)) ,bez poręczycieli no i co ?
Od początku roku /tylko 6 m-cy /raty wzrosły o 12 % a wartość mieszkań spadła o 17%. /Polska południowa /
Myślę że w niedługim czasie przy obecnej polityce państwa , dojdzie do -
-'' krwawej żezi kredytobiorców "
i wtedy będzę pracował już w ubojni -:((

-Shmuel Bronfman zbił j fortunę, jako rekin pożyczkowy. Na krotko przed śmiercią zapytany przez dziennikarza, co jest największym wynalazkiem ludzkości?
– S. Bronfman odpowiedział
– Tak naprawdę to jest jedno – Odsetki od pożyczek
! ! "
cyt z ksiązki "Bankierzy i złodzieje! "- Israela Shamira
Floyd / 2008-07-04 16:40 / Tysiącznik na forum
"strzyżenie baranów " moż się odbywać i bez "pomocy" państwa. Wystarczą do tego tylko tacy jak Shmuel Bronfman i wszędzie można ich znaleźć.
arch / 2008-07-04 19:15 / Tysiącznik na forum
Ciekawa jest karykatura polską z XVI wieku zatytułowana-
„Lament z powodu śmierci kredytu.”
Lament ten obejmował wszystkich obecnych na tej karykaturze, od bankiera Żyda, do przekupki na ulicy.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy