Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Mój jest ten kawałek biurowca - wszystko o funduszach nieruchomości

Mój jest ten kawałek biurowca - wszystko o funduszach nieruchomości

Wyświetlaj:
Tendi / 192.109.190.* / 2006-06-21 09:24
A co sadzicie o obietnicach zwiazanych z rynkiem nieruchomoscie zawartych na tej stronie:http://www.invest.biko.pl/ ma ktos juz z nimi jakies doswiadczenia?
Andre / 212.244.100.* / 2006-05-08 22:38
A nie ma funduszy inwestującyh np. w Bułgarii czy na Chorwacji - potencjalnyhc członkach UE za kilka lat ?
orlin / 83.142.18.* / 2006-06-28 17:12
oczywiscie ze sa fundusze w Bulgarii. Nawet wiecej niz w Polsce. na pytania odpowiadam office@bgnieruchomosci.com
Konsultant Money.pl / 2006-05-19 13:44 / Specjalista Money.pl
Na chwilę obecną nie ma.. ale niewykluczone, że z czasem takie inwestycje na naszym rynku kapitałowym się pokażą.
obserwator / 84.10.42.* / 2006-05-25 07:04
Nie prawda. Jest np CitiZrownowazny Srodkowoeuropejski i to od 2 lat. Statut zezwala an zakup akcji krajow wlasnie europy centralnej i wschodniej np Polski, Czech, Wegier, Chorwacji, Rumunii, Estonii, Lotwy itd itd.
Redakcja forum / 2006-05-07 13:05 / Administracja forum
Zapraszamy do wymiany doświadczeń.
Jeck / 2006-05-07 20:39 / "Poławiacz perełek"
Trudno mówić tu o doświadczeniach..
Ale jakiś czas temu na forum money.pl kilku gości (któych cenię za rzeczowe i trafne komentarze) sugerowali aby zainteresować sie ArkąFRN.
Poczytałem trochę na stronach BZWBK i zainwestowałem pewną kwotę w certyfikaty.
Po miesiącu cena certyfikatów poszła w górę o kilkanaście %. Taki miał być zwrot roczny- przy dobrych wiatrach :)
Teraz trochę spadły, ale przy aktualnej sytuacji na giełdzie (gorąco...) i bankach (zimno..) chyba część moich oszczędności przeniosę do ArkiFRN.
Oczywiście z założeniem, że to inwestycja do czasu wygaśnięcia certyfikatów (to jest kasa dla moich synów na edukację - tak sobie marzę :)

Pozdrawiam wzystkich i zachęcam do kupowania certyfikatów.
Myślę, że jest to dobra alternatywa dla funduszy pienięznych no i oczywiście lokat
A może i dla akcji, ponieważ indeksy nie będą rosły w nieskończoność
Qla / 2006-05-24 23:11
ja polecam jeszcze KBC Nieruchomości, bedzie II edycja najprowdopodobniej w lipcu tego roku (tego co było we wrzesniiuu), obecna wycena 115 z groszem i jak na fundusz zamknięty wygląda całkiem obiecująco
wader11 / 2006-05-08 13:06
A może tak inwestycje typu hotel system ? Ewentualnie kupno apartamentow z przeznaczeniem na wynajem. Moz na dac w zarzadzanie i zwrot rzedu 12% do 15% rocznie. Moze dla niektorych malo - ale do tego dochodzi wzrost wartosci np. apartamentow. To za ok 10 lat moze byc znaczna kwota.
Redakcja forum / 2006-05-07 20:45 / Administracja forum
Prosimy o adres pocztowy - wyślemy upominek.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy