Forum Forum finansoweInne

Monavie MLM sposób na twoją bezpieczną przyszłość.

Monavie MLM sposób na twoją bezpieczną przyszłość.

monavie / 82.177.50.* / 2009-01-24 17:27
Witam serdecznie.

Jeżeli chcesz zarobić pieniądze, szukasz dobrej i zyskownej "pracy" lub chcesz dodatkowo dorobić - to bardzo dobrze trafiłeś !

Firma MonaVie jest na rynku od 2005 roku i uzyskała największy zysk w tak krótkim czasie w USA.
MonaVie wchodzi na rynek Polski około czerwca, obecnie dano wszystkim chętnym w całym kraju możliwość rejestrowania się w strukturach firmy.
Daje nam to niesamowitą możliwość zbudowania własnej struktury(sieci) przedstawicielskiej i zapoznania potencjalnych klientów z produktem.
Plan wynagrodzeniowy który proponuje firma umożliwił ludziom otrzymać najwyższe czeki w branży a co ważniejsze największą ilość znaczących czeków.

Jest to ogromna szansa, możesz być kilka kroków przed innymi!
Nie wiadomo, czy nadarzy się kiedyś podobna okazja, by budować strukturę wcześniej niż firma zjawi się w Polsce!


Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub produktem, który oferuję więcej informacji znajdziesz na stronie:

www.bezpieczna-przyszlosc.pl

Po zapoznaniu się z materiałami na stronie proszę o kontakt:

skype: tomektomek8051
gg: 8943080
e-mail: andrzej.monavie@gmail.com

Założyciel: Andrzej Monavie | Osób: 2 Schowaj informacje
Wyświetlaj:
Agatka275 / 78.30.114.* / 2014-10-18 11:38
Czy informacje zawarte na tej stronie to prawda ? Ten sok jest taki cudowny ? http://jagodaacai.wordpress.com/
kama893 / 83.27.10.* / 2013-09-22 14:49
Jestem trenerem i RVL polecam swoim klientom którzy łącząc RVL i trening osiągają duże efekty. rezultatem jest spadek wagi i dużo lepsze samopoczucie.
MonaVie to mój nowy sposób na życie.
Zapraszam chętnych do współpracy z okolic Częstochowy.

Zainteresowanych proszę o kontakt mail : kamamona@op.pl
To nic nie kosztuje a można dużo zyskać!!!
tworzymy wspaniałą grupę ludzi, która sobie pomaga w rozwijaniu biznesu :)
Zenon K. / 37.109.235.* / 2013-05-19 00:24
http://www.profitclicking.com/?r=sFRgkVKcIB

To dopiero jest dobry sposób na kasę
daniel1984 / 82.177.217.* / 2013-06-02 09:53
Witam jestem dietetykiem i też bardzo sceptycznie postrzegałem ten produkt, ale jestem pod dużym wrażeniem zwłaszcza soków a biznes z czasem rozkreca się sam ale na początek jak wszędzie trzeba troszeczkę popracowac może to byc od 3 do 6 miesiecy ale potem siedzisz w domu i pieniądz z ludzi pod tobą sam się kumluje. Ja wszedłem i nie żałuję. Podchodzę do tego w ten sposób - dzisiaj państwo nie gwarantuje na przyszłości emerytur więc jak zawsze umiesz liczyc licz na siebie jeżeli masz pytania pisz danielm1@op.pl
Arkadiuszw / 87.205.166.* / 2013-04-04 15:51
Sam stosuje produkt MonaVie i wiem ze działa. Tak samo jak RVL i soki. I jak ktoś jest zainteresowany dowiedzieć się więcej o tych produktach MonaVie to mogę odpowiadać na pytania a i tez sam jestem dystrybutorem jak ktoś jest chętny to proszę pisać priv lub na @ :)

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT E-MAIL : Arkadiusz.w1983@wp.pl lub www.arkadiuszw.mymonavie.com
oceanavenue.e-mlm.pl / 46.238.214.* / 2013-05-31 20:57
coraz więcej konkurencji jest na rynku dla Monavie, która ma lepsze tańsze produkty i do tego lepszy plan marketingowy
oceanavenue.e-mlm.pl / 46.238.214.* / 2013-05-28 22:13
niedługo wchodzi nowy projekt http://oceanavenue.e-mlm.pl/
tańszy od Monavie, z lepszym planem
nie zwlekaj bądź w czołówce w Polsce, w Europie
Cierzaa / 83.238.129.* / 2013-04-17 15:56
a na papierosy i alkohol to ile się wydaje? Tygodniowo, miesięcznie, ROCZNIE?? Zamiast dokarmiać raka, wole dokarmić siebie zastrzykiem z witamin i energii, która daje mi Mona Vie.
MonaViija / 83.238.129.* / 2013-04-17 15:54
Ja też uważam, że konkurencja zanadto atakuje dystrybutorów Mona Vie. osobiście używam tych produktów i jestem zadowolona z ich efektów, szczególnie pod względem utraty wagi.
bluszczowa / 2013-04-01 15:14
moze i cena sokow MonaVie nie jest mala, ale skoro mi pomaga, to w tym momencie cena nie gra dla mnie roli. istotne jest to, ze czuje wyrazna poprawe. moj organizm jest jakby zahartowany. mam wiecej sil ,jestem bardziej ozywiona. czuje sie , jakbym pila napoj enegretyczny. a to przeciez same witaminy!no i sok z jagod acai tez duzo daje. ma same zalety. sok Mona Vie jest godny polecenia i wart uwagi;)
To ja. / 84.113.38.* / 2013-04-17 07:42
Jasne: a sklad? najwiecej wody.proszek z jagod acai(mozna kupic samemu i dodawac do jogurtu lub soku wycisnietego),CHLOROWODOREK,,GLUKOZAMINY,,regulator kwasowosciBENZOSAN SODU.aromat malinowy. I pytam wiecie co pijecie? i jeszcze takie pieniadze placic???
EllaElla / 78.8.29.* / 2013-04-02 16:52
Dokladnie tak ! Niektorzy narzekaja na ceny produktow Mona Vie, ale nie policza, ile wydaja w miesiacu na fast foody czy inne swinstwa nafaszerowane chemia (oczywiscie, nie wszyscy).. a potem ile trzeba wydac na leki !! Ludzie! Zacznijmy dbac o siebie. Ja odkad pije sok mona vie mam wieksza motywacje, zeby dbac o to, co jem. Skoro juz inwestuje w siebie, nie bede jesc byle czego. Zmienilam nawyki zywieniowe, a sok Mona Vie dodaje mnostwo sily. Nie zalezy mi na tym, zeby kogos oszukiwac, itd. Sprobowalam na sobie i nie zaluje. Sprobujcie i Wy !!
hannahaniek / 2013-03-24 18:34
Witam, ja tez na poczatku podchodzilam sceptycznie do tego calego MLM. Jednak postanowilam sprobowac. I nie zaluje !! Przede wszystkim dbam o swoje zdrowie !!! Odkad pije sok Mona Vie czuje sie na prawde swietnie, mam wiecej energii, odzywiam sie lepiej. Czuje sie zdrowa. A bywalo roznie z moim zdrowiem, ciagle uskarzalam sie np. na bole glowy, stawow, miewalam jesienna depresje. Teraz to wszystko to tylko przykre wspomnienie. Dodatkowo - zarabiam. Co miesiac potrafie zarobic ok. 2000 zl, nie robiac praktycznie nic. Mysle, ze dla kazdego jest to mily dodatek do pensji. Jest to uczciwe i nie ma sie czego obawiac. Gdyby sok na mnie nie dzialal pozytywnie, na pewno nie chcialabym sie zajmowac jego sprzedaza.
poceputan / 178.42.109.* / 2014-08-30 11:13
to nie jest "SOK" monavie sozek to w domu moge zrobic;) To jest Napój funkcjonalny
e-mlm / 89.191.147.* / 2013-03-26 22:36
monavie jest bardzo dobrą firmą ale trzeba mieć dużą strukturę żeby zarobić pierwszy 1000 zł, ja proponuję mlm w którym 1000 zł zarobisz po zaproszeniu tylko 2 osób,
czy to możliwe? jak najbardziej, produkt w cenie dostosowanej do realiów polskich nie zwlekaj pisz kontakt@e-mlm.pl
Ja 27 / 83.26.255.* / 2012-12-30 22:18
I znowu ktoś taki jak amway, tylko lepszy? Nieudolna próba kopiowania istniejącego i rozwijającego się systemu od ponad pięćdziesięciu lat. Na razie jeszcze się taki nie urodził co by przebił tę najstarszą firmę sieci konsumenta ( czytaj prosumenta ). Możliwości i zasięg jak na razie jest nie do przebicia, więc przestańcie chrzanić, ze jest lepsze bo nowe. Zobaczymy jak długo przetrwa? I niestety wielu poniesie duże straty. Zresztą wielu na forum już intensywnie szuka frajerów, by tylko odzyskać, stracone bezpowroynie3 pieniądze. Ciekawe ile? 5, a może 7 tysięcy, a może jeszcze więcej???
Mateusz S. / 89.71.15.* / 2013-03-24 06:36
Haha! Teraz kiedy mamy 2013 rok i MonaVie generuje najlepiej zarabiających networkmarketerów w Polsce. Kiedy Polacy udowodnili, że nasz oddział może mieć najlepsze wyniki w Europie. Kiedy system szkoleń MonaVie i duplikacji wzbił się na wyżyny i spowodował, że dopiero teraz i dopiero w tej firmie pojęcie "każdy może to zrobić" stało się prawdziwe - gościu, który napisał ten poprzedni komentarz musi palić się ze wstydu :P No ale umówmy się Edison też był wyśmiewany bo chciał, żeby w jakiś magiczny sposób przez kabelek szła energia elektryczna, która rozświetli szklaną kulkę i będziemy używać tego zamiast świeczek :D Trzeba mieć wizję, jaja i wytrwałość bo maili ludzi zawsze będą krytykować to czego nie rozumieją... Pozdrawiam! ms.perfekcyjnybiznes.pl
simandig / 122.50.130.* / 2010-12-27 06:13
MonaVie business is safe and secure business to make more money on this business. Anyone can start a good MonaVie business. I am very happy to see your advice.

http://twitter.com/MONAVIE
audi43 / 2010-11-15 14:22 / portfel / Bywalec forum
...poraża mnie naiwność polskiego społeczeństwa wierzącego że sok z "gumijagód" cudownie ich uzdrowi...alveo i te inne wynalazki to niezła ściema...no ale cóż...ciemnogród
yzs / 194.88.225.* / 2011-10-31 08:49
POdzielam durniów nie sieją sami się rodzą, Normalny alway czy zepter, szkoda mi tylko staruszków którym się wciska te głupoty za taką kasę.
szamman1 / 91.176.39.* / 2012-05-22 19:04
fajny biznes ja zarabiam po miesiacu pracy 200 dol.w tydzien zapraszam
G-a / 77.236.25.* / 2011-02-09 01:59
Ja też omijałam MLM szerokim łukiem, ale do czasu.
Traktowałam to jako piramidę finansową, a tu taka niespodzianka!

Coraz więcej osób wchodzi w MLM, bo jak się okazuje tu nie trzeba nic sprzedawać. Kupuję tylko 1 zestaw dla siebie i buduję dochód pasywny, nawet nie trzeba wychodzić z domu.
zapraszam do współpracy: http://www.agrabla.blogspot.com/
dk / 84.10.63.* / 2010-11-14 12:33
Nowość w Polsce. W tym momencie mamy tzw. NISZ na rynku. Czyli prawie każdy klient nie znając tego chce wejść. Również i ty nie wiesz o tym. Mało kto wie o tym, a więc kto pierwszy ten lepszy i bez problemów zyska swoich partnerów, ponieważ z podobnych rzeczy korzysta każdy Polak, ale tego jeszcze nie było!!!

Zwrot pieniędzy za zakupy nasze, naszych przyjaciół itd. I możliwość kariery, podwajania i potrajania itd.

Szczegóły na mojej stronie:
http://www.lyoness-rejestracja.pl/
audi43 / 188.47.141.* / 2010-08-31 11:44
czy to tak jak AMWEY i SKYLINE i AKUNA?
MIęskoo / 188.33.123.* / 2010-08-28 12:27
zobacz też tu:

http://dobra-lokata.blogspot.com/
And Mona Vie / 79.191.150.* / 2010-01-04 15:02
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub produktem, który oferuję więcej informacji
znajdziesz na stronie:

https://www.monavievo.com/signup/joinus.asp?enrollerid=2549130
Artur13 / 89.74.43.* / 2010-04-27 17:44
Jeśli jest ktoś zainteresowany współpracą z firmą MonaVie serdecznie zapraszam na pierwszą stronę legalnie działającą w Polsce o firmie MonaVie, która należy do najlepszego polskiego lidera. http://www.DobraJagoda.pl
gres72 / 89.74.199.* / 2009-12-11 21:07
jedno ale... cena tego "cuda" dyskwalifikuje go na rynku polskim, przewiduje spore problemy tej firmy z rozwojem na naszym rynku, (już teraz widzę że "promocja" w rejestracji jest odnawiana według hasła "tylko do końca tego miesiąca rejestracja darmowa") ale powodzenia
alokazja / 78.8.76.* / 2009-07-01 19:33
Coś ucichło już o Monavie
xellos / 87.205.92.* / 2009-07-04 01:09
Witam. Wcale nie ucichło. Jest coraz głośniej. Tutaj jest sporo nowości:

http://zdrowysok.pl

Na początku sierpnia przylatuje właściciel firmy do Polski, do Warszawy i Wrocławia by zapiąć ostatni guzik i podać ostateczny termin startu u nas.

Co do postów poniżej, są one stare więc może tak było. Na dzień dzisiejszy to już pierwsze osoby z Polski zrobiły zakupy. Dostały sok. Awansowały. I zarobiły.

Pozdrawiam
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: