Forum Forum motoryzacyjneWydarzenia

Monitoring GPS pojazdów - Flotman ?

Monitoring GPS pojazdów - Flotman ?

nossek / 2020-03-24 16:32
Zastanawiam się nad wprowadzeniem systemu monitoringu pojazdów. Chodzi mi głównie o wskazanie lokalizacji pojazdu, zapis trasy i możliwość późniejszego jej odczytu. Dobrze gdyby część danych mogła być przesłana zdalnie np do aplikacji na telefonie lub smsem. Słyszałem pozytywne opinie o firmie Flotman, ale wiadomo, że każdy chwali swoje. Liczę na Wasze porady, jeżeli macie jakieś doświadczenie. Pozdrawiam
Wyświetlaj:
TomaszMajs / 89.161.79.* / 2020-04-28 11:18
Ciekawie się ten temat rozwinął, jednak rzeczywiście jeśli chodzi o prowadzenie firmy transportowej ważne jest efektywne zarządzanie oraz kontrola nad pojazdami, zleceniami, kosztami itd.
Paweł Mil / 89.161.78.* / 2020-04-07 14:32
Słuszny kierunek, jeśli chcecie skutecznie rozwijać swoją firmę transportową. Jednocześnie nie tracąc czasu oraz dobrych zleceń to system do monitoringu od Flotman na pewno sprosta Waszym wymaganiom. Stabilne działanie, automatyczne raporty i jednocześnie rozbudowany system gdzie mamy zaplanowane serwisy, listę klientów, możliwość ustalania przejazdów oraz kierowców.
Darros / 83.23.250.* / 2020-04-04 14:19
Flotman to znana wsród polskich przedsiębiorców marka. Z tego co słyszałem ma dobre opinie, szczególnie jeśli chodzi o łatwość wdrożenia i cenę. Tak jak piszesz system posiada podgląd lokalizacji, tras, czasów przejazdów i spalania. Ciekawa opcja to tworzenie profilu danego kierowcy, zobaczysz kto pracuje najefektywniej Także jak najbardziej polecam sprawdzenie funkcjonalności flotmana
bonieko / 86.111.112.* / 2020-03-31 10:13
Myślę że licząca się marka powinna mieć możliwość przetestowania swojego systemu przed podjęciem decyzji. Prześlij takie zapytania do paru firm - jeżeli w ogóle nie będą mieli takiej opcji to nie warto się interesować. A wśród firm chętnych do współpracy wybierzesz sam stosunkiem cena/jakość.
TKant / 86.111.112.* / 2020-04-01 13:36
To zależy na jaką skalę - dla firm posiadających setki lub tysiące pojazdów pewnie takie testy nie są problemem. Mały przedsiębiorca raczej musi spróbować na własnej skórze i własnym portfelu
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - nossek.]

Najnowsze wpisy