Forum Polityka, aktualnościKraj

Moskwa nie odważy się szantażować Polski

Moskwa nie odważy się szantażować Polski

Money.pl / 2008-08-15 10:35
Komentarze do wiadomości: Moskwa nie odważy się szantażować Polski.
Wyświetlaj:
s0vi3t / 84.112.177.* / 2009-01-22 21:03
Hahahahahaha, hahahahahahahaha, z fotela spdałem. :)
Jakby Rosja zaatakowala Polske USA by cicho siedziało.
W sumie to po c**j polakom wspolpraca z USA jest, nawet wiz nie zniesli.
Handel wyrokami 1 / 83.26.27.* / 2008-08-16 09:34
W związku z dokonanym rozbiorem Serbii oraz obecnie wykonywanym rozbiorem Gruzji mam pytanie kiedy niemieckie ziemie zachodnie zostan przyłączone do Niemiec tak jak chce tego ich Konstytucja w artykule 116 ?
klo / 79.186.178.* / 2008-08-15 23:43
Ja mam pytanie , czy my żyjemy w demokratycznym kraju? Jezeli tak to jakoś nie zauważyłem żeby rząd pytał sie mnie czy zgadzam się na rakiety obcego kraju na "moim " skrawku ziemi poprzez referendum. Cos chyba ta demokracja szwankuje, albo prościej rząd ten jak i porzednie mają po prostu gdzies społeczeństwo!!
Pilsener / 2008-08-16 02:47 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Żeby wybudować market też referendum? Przecież to inwestycja jak każda inna. Przez takie podejście polska była i zawsze będzie biednym krajem - bo lepsze polskie g.. w polu niźli fiołki w Neapolu. Zamiast rakiet dzielni polacy postawią strachy na wróble, których się wystraszy obca armia :)
x-anty / 212.191.170.* / 2008-08-15 19:25
Tak właśnie nakręca się spirala pretensji i konfliktów pomiędzy narodami. A kto na tym skorzysta? Wyłącznie USA. My wyjdziemy na tym jak Japonia na amerykańskim imporcie. Popatrzcie, jak pragmatycznie zachowują się Niemcy (od nich Amerykanie nie wyszli do dziś). My, niestey, zawsze musimy mieć obce wojska na swym terytorium. Żeby to jeszcze za zgodą narodu! Sprawy toczą się w bardzo złym dla nas kierunku - jesteśmy wkręcani w konflikty globalne.
dikens / 83.3.186.* / 2008-08-16 10:44
"Popatrzcie, jak
pragmatycznie zachowują się Niemcy (od nich Amerykanie nie wyszli do dziś)"
Ty się aby dobrze czujesz? a amerykańskie bazy w Niemczech istniejące tam od 50 lat i stacjonujące tam wojska amerykańskie to niby fikcja?
jerzy42 / 83.3.113.* / 2008-08-15 22:08
A jak uwazasz?? ze należy zaciecnic sojusz z rosją???,,,,,,,popatrz sobie na historie co nam dały sojusze z rosja??
to nasz najwiekszy wróg od zarania dziejów?????
przytomny / 89.77.15.* / 2008-08-16 07:41
I vice versa: Polska zawsze szukała okazji by wbić Rosji szpilkę (bo noża nawet byśmy nie udźwignęli) w plecy. Popatrz co się dzieje teraz: popieramy państwa nieslowiańskie (nawet mahometańskie) rozczlonkowując państwo słowiańskie tradycyjnie przyjaźnie nastawione do Polski - Serbię. Nasz naród raptem dowiaduje się że naszymi sojusznikami są kaukascy górale - najpierw Czeczeni, teraz Gruzini, zresztą obojętnie kto - byleby szukał zaczepki z Rosją. Także zresztą nie - Słowianie. Tak odpłacamy państwu które uchroniło nasz naród przed zagładą biologiczną (przeanalizuj plany Hitlera po wygranej wojnie).
anty_ / 78.88.174.* / 2008-08-16 08:15
chcesz powiedziec, ze mamy wobec Rosji dlug wdziecznosci ??
przytomny / 89.77.15.* / 2008-08-16 08:44
niekoniecznie, tak się akurat ułozyła sytuacja na frontach, niemniej powinniśmy o tym pamiętać.
Laura232 / 2008-08-15 18:20
NIE MIEJMY ZLUDZEN!. Moskwa odwazy sie, chocby po to aby udowodnic ze wlasnie sie ODWAZY!!!; "My mozemy nie miec co jesc, my mozemy nie miec w co sie ubrac, ale my musimy miec czym dac wrAgowi w MORDU"!..Trzydziesci lat temu powiedzial nam to Rosyjski wicedyrektor elektrowni na towarzyskim spotkaniu; polakom pracujacyn na budowie elektrowni atomowej (dzisiejsze terytorium Ukrainy,a wowczs Sowiety). Putin ma swoje “nieugięte” plany. Nowy prezydent Rosji ma za zadanie SIEDZIEC CICHO i wykonywac premiera Putina.Mozemy tylko sobie powiedziec: przezylismy najazd szwedzki, przezyjemy…..
Hades / 2008-08-15 17:45 / Zamiast bajek: Misja specjalna, Sprawa dla reportera

"Moskwa nie odważy się szantażować Polski"

wcale nie musi
przykręci kurki z gazem i ropą, znów zablokuje polski eksport na wschód,
dogada sie a raczej już się dogadała z Niemcami i Unią i buduje do nich rurę pod bałtykiem pomijając nas, itd ...
astrolog / 2008-08-15 14:58 / Bywalec forum
Będzie coraz więcej zemsty bo coraz więcej matek poginie.... Itp itd....
astrolog / 2008-08-15 15:05 / Bywalec forum
I PAMIĘTAJĄC TE SŁOWA ŻŁOŻYMY NASZE PODZIURAWIONE KOSCI W ZIMNEJ ZIEMI

:) :) :)

pozdro dla szmat polityków!!!! I młodych chłopców bez dusz!!! I producentów broni !!!!

I WSZY - wspaniałych niewinnych istot!!!!! :)
astrolog / 2008-08-15 14:57 / Bywalec forum
Demony chcą wojny i ją będą mieli. Żołnierze na całym świecie będą ginąć bo dodawali im siły więc za nich zginą podsycając piekielne płomienie i nieszczęście na tym zasyfionym świecie ich nienawiścią...
Cala prawda / 89.78.7.* / 2008-08-15 10:35
Historia kilkakrotnie pokazala, ze slaba Polska jest w interesie Rosji, wiec nie dziwi fakt, ze obecna wspolpraca Polski z USA stanowi policzek dla imperialistycznych zapedow Rosji, co udowodnila najezdzajac na Gruzje naruszajac jej suwerennosc.
dxv / 89.77.15.* / 2008-08-15 14:11
Moskwa to tchórze :-)))) i zapewne postąpi tak jak to zapowiedziano w tytule :-))).
Wapniak / 83.28.120.* / 2008-08-15 11:34
G.... prawda! - ..."dla imperialistycznych zapedow Rosji, co udowodnila
najezdzajac na Gruzje naruszajac jej suwerennosc"... a co robią od 1917 roku Jankesi, P.Cała prawda?
Każdy przyczółek, można szybko zlikwidować w zależności od sytuacji i ceny!
prawiezaratustra / 2008-08-15 12:32 / _
Jeśli jesteś Wapniakiem Tutejszym, to może zgodzisz się z tym, że dla Polski - kraju o ustabilizowanych granicach - ważne jest bezpieczeństwo: ochrona przed napaścią lub szantażem militarnym.
Sami nie mamy roszczeń terytorialnych.
Dla tutejszych, agresja ze strony rosyjskiej jest bardziej prawdopodobna i bardziej niechciana niż ze strony amerykańskiej.
Co do tego chyba jest zgoda?
mac 78 / 79.97.90.* / 2008-08-15 12:08
Ja chcę być pod okupacją USA a najlepiej Irlandii Mogą być też Czechy

Najnowsze wpisy