Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Moze ktos bedzie tak mily??? :)

Moze ktos bedzie tak mily??? :)

bartekp / 83.19.49.* / 2007-04-11 22:47
Witam wszystkich,
Mam 19 lat, i od ponad roku interesuje sie inwestowaniem i gielda. zainwestowalem juz nawet troszke w fundusze ale nie do tego zmierzam... chcialbym proscic kogos wyrozumialego czy nie moglby udzielic mi kilku cennych informacji na temat gry na gieldzie. Chcialbym zaczac grac ale zabardzo nie wiem jak zaczac :/ jezeli ktos zechcialby mi udzielic kilku rad prosze o kontakt... mail to przystalski@op.pl a gg - 3121516
Wyświetlaj:
joseph / 2007-04-15 00:18
polecam na początek książke "Inwestowanie na giełdzie w Polsce i na Świecie" wydawnictwo Liber ja tak zaczynałem, dużo można znależć, a włąściwie wszystko w internecie no i na forum:)
sir Magik / 83.24.178.* / 2007-04-14 13:29
Bo odzewu nie ma
sosna / 2007-04-12 21:05 / Kupujący na górkach
Książki Panowie, najlepsze na początek.
Rafal83 / 2007-04-11 23:26
Witam.Też jestem nowy.Podobnie jak Ty mam trochę środków mam w funduszu, trochę w akcjach. Przede wszystkim musisz założyć rachunek inwestycyjny w wybranym przez Ciebie biurze maklerskim.Nastepnie dokonać wpłaty i możesz działać...:)To jest mój mail:r_potera@o2.pl
pawelp2208 / 2007-04-12 21:00
Hej od pewnego czasu interesuje sie gielda i chcialbym zainwestowac glownie chodzi mi o kupno akcji czy ktos moze doradzic w co najlepiej zainwestowac na poczatku? i skad brac info w ktore spolki inwestowac? Pozdro
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy