Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

Możesz zarabiać tyle ile chcesz! Zobacz!

Możesz zarabiać tyle ile chcesz! Zobacz!

Marek Gajewski / 79.188.24.* / 2009-10-24 18:23
Jeśli chcesz więcej zarabiać, nie martwić się o swoją przyszłość, żyć za godne pieniądze, być niezależnym finansowo… To prędzej czy później musisz zacząć pracować w Network Marketingu bo tylko ta branża pozwoli Ci to osiągnąć. Im prędzej zaczniesz tym więcej zyskasz!
Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź:

http://marekgajewski.suportio.pl/subpage
Wyświetlaj:
poldek236 / 194.44.18.* / 2009-10-29 20:13
NeoBux (PayPal)

http://tnij.org/eqay

W skrócie co nam oferuje NeoBux: - ilość linków: ponad 4 (do wyklikania w sekcji View Advertisements) - za klika: - minimum do pierwszej wypłaty: 2$, próg każdej kolejnej wypłaty wzrasta o 1$ - czas na stronie reklamodawcy: 30 sekund - reklamy restartują się co 24h od godziny twojego zarejestrowania - czas oczekiwania na wypłatę: ~5 sekund! Poniżej zamieszczam poradnik swojego autorstwa
1.Aby zacząć zarabiać musimy mieć całkowicie darmowe konto w allpay lub paypal ( jest to system pozwalający przelewać pieniądze na konto internetowe, następnie gotówka jest przelewana na podany numer rachunku bankowego).
2. Następnie wchodzimy na stronę NeoBux. http://tnij.org/eqay Klikamy po prawej "Register Now ".
3. Wypełniamy formularz. Należy podać e-mail na którym jest zarejestrowany nasz aypal lub alertpay.. Po rejestracja będziemy widzieć formularz gdzie trzeba wpisać kod
który dostaniemy mail'em. BARDZO WAŻNE: Nie można zamknąć tej strony. 4.Otwieramy w nowej karcie naszą skrzynkę e-mail lub przez Outlook. Kopiujemy kody i odpowiednio wklejamy.
5.Logujemy się klikamy w View Advertisements , później na nazwę firmy klikamy w czerwoną kropeczkę i czekamy około 30 sekund.

http://tnij.org/eqay
bjkzu1_ / 2009-10-28 16:31
Proszę o więcej wiadomości na temat proponowanej pracy.Jestem zainteresowana.

Najnowsze wpisy