Forum Forum prawneKarne

mozna coś zrobić w sprawie uciążliwej sąsiadki?

mozna coś zrobić w sprawie uciążliwej sąsiadki?

tośka / 89.230.138.* / 2007-11-19 22:03
Moja sąsiadka przez ścianę wszystkich dookoła ucisza pukaniem w rury,podłogę,sufit.Wiem,że jest cisza nocna ,ale czy korzystanie z toalety i mycie zębów po 22-ej to naprawdę zakłócanie ciszy? Mąż rano przed szóstą wstaje do pracy i trudno żeby nie korzystał z toalety .Czasem mam wrażenie ,że ta pani nocuje w łazience i czeka tylko na jakieś szmery.O wyzwiskach nie wspomnę bo szkoda mówić.Ciężko chora kobieta na serce a zdrowy by jej nie przekrzyczał.Ze wszystkimi sąsiadami w swojej klatce jest pokłócona i teraz mnie policją zaczyna straszyć.Nie przejęłabym się tym tak bardzo, ale mam małe dziecko i boje się że może coś nakłamać,żeby tylko mnie ukarać.Ostatnio powiedziała,że pukam jej w ścianę i miała zawał przeze mnie.
mikan4 / 2008-01-16 22:09
Proponuję po prostu wzywać policję ewentualnie straż miejską, napewno lepiej to wygląda na rozprawie, a takie problemy nie są wcale takie rzadkie. Po prostu należy dzwonić, że sąsiadka się awanturuje i rzuca obelgami (co jest podstawą wytoczenia powództwa cywilnego --> naruszenie dóbr osobistych).

Najnowsze wpisy