Forum Forum emerytalneOFE

Można już składać do ZUS wnioski o wystąpienie z OFE

Można już składać do ZUS wnioski o wystąpienie z OFE

Wyświetlaj:
andrzej 0951 / 193.19.141.* / 2008-06-04 21:50
a kto taki mądry podzielił społeczeństwo na 3 grupy czy nie wszystkie roczniki pracowały na tą samą Polskę a co mam robić ja 58latek ,który mam 40 lat pracy (20 lat dla komuny i drugie 20 dla pseudokapitalistów) i żygać mi sie chce gdy ide do roboty- gdzie szukac cholernej sprawiedliwości. Jest to kraj wg znanego i dawnego przysłowia że: POlak Polaka by w łyżce wody utopił. Cały świat sie z nas śmieje kiedy przestaniemy sie kłocić wszędzie bo na górze gabinet cieni mysli ,ze POLSKĘ w Irlandię zmieni. Nie zmieni dopóki ma ciemny naród NIGDY się tu nic NIE ZMIENI szkoda słow
sensowny / 2013-04-22 13:19
jakto kto? rzadzacy zeby w legalny spsob wyprac miliardy złotych nazywajac to OFE a teraz poprostu to kradna do budzetu bo im brakuje..... wiedzieli ze jakby nalozyli wieksze podatki to by ise ludzie wkurzyli a tak to legalnie nazywali to OFE a teraz poprosty koncza to zaiberajac kase...
frankiewild / 85.89.186.* / 2013-04-22 00:27
Pana roczniki pieknie pracowaly i pracuja (radio maryja i hejtowanie dookola) na te Polske, dziury w drogach i zapoznienie naukowe na 50lat, dziekujemy i nie prosimy o wiecej. Cieszcie sie ze wogole jakies emerytury wam dajemy:)pozdro
wspolczujacy / 87.207.23.* / 2007-04-10 10:11
"Zamieszał górnik..". Zejdź sobie cwaniaku na pare godzin na dół, a nigdy już nawet nie pomyślisz żle o górnikach...! Ci ludzie pracują "oczywiście na dole", w opłakanych warunkach, wiem, bo byliśmy z wycieczką pod ziemią dla najbliższej rodziny górników. Jestem nawet za tym, by każdy taki "garnitowy" zszedł choć raz w życiu i sam się przekonał.
wspolczujacy / 87.207.23.* / 2007-04-10 10:11
"Zamieszał górnik..". Zejdź sobie cwaniaku na pare godzin na dół, a nigdy już nawet nie pomyślisz żle o górnikach...! Ci ludzie pracują "oczywiście na dole", w opłakanych warunkach, wiem, bo byliśmy z wycieczką pod ziemią dla najbliższej rodziny górników. Jestem nawet za tym, by każdy taki "garnitowy" zszedł choć raz w życiu i sam się przekonał.
mś / 193.151.55.* / 2007-02-23 10:30
Raczej chciałabym zobaczyć te pieniądze na swoim koncie z umową podpisaną o rozliczenie się z rodziną z moich składek. Czas najwyższy aby ktoś szanował cudzą własność - w tym przypadku moją, a nie dorzucał do skarbu państwa na wyjazdowe komisje, które kończą się zazwyczaj pod mostem, doszkalanie, jednym słowem na trwonienie mojej własnośc. Czuję się wciąż okradana przez organ ustawodawczy - dając możliwośći, pracodawcę, który chce na mnie zaoszczędzić i firmie pogrzebowej, która zedrze z mojej rodziny resztę. To nie tylko wykroczenia, ale bandytyzm wykonywany w białych rękawiczkach przez pzeudopolityków i ich kolesi. Czas najwyższy, aby Unia i w tej materii dobrała się do przetrzepania tyłka korupcyjnemu prawu polskiemu i ich pomysłodawcom.
waran / 2007-02-23 10:17 / Twardy dziadyga
Ciekawe , kiedy zmienią się przepisy dla urodzonych w innych latach ? Szanowni Wiejscy twórcy , już tak o prawo dbają byśmy byli jak tak krowa mleczna , zawsze dojeni przez budżet. I mozemy dbać o swoją przyszłość , byleby była to przyszłość z ZUS-em . Dalej Narodzie, cycki w dłoń i do dojenia !

Najnowsze wpisy