Forum Polityka, aktualnościPolityka

"Mściwość odbiera rozum Ćwiąkalskiemu i Tuskowi"

"Mściwość odbiera rozum Ćwiąkalskiemu i Tuskowi"

Wyświetlaj:
przypominalski / 79.188.238.* / 2008-05-13 13:38
Panie Zbyszku a co można było od tych ludzi oczekiwać, jak żaden punkt z programu wyborczego nie jest realizowany wogóle, to wymyślają igrzyska, ale dla przypomnienia elektoratowi PO :
Donald Tusk
DZIESIĘĆ ZOBOWIĄZAŃ PO
Polska zasługuje na cud gospodarczy
Podpisanych w ostatnim tygodniu kampanii wyborczej

1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy
2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy
emerytury i renty
3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych,
mostów i obwodnic
4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i
zlikwidujemy NFZ
5. Uprościmy podatki – wprowadzimy podatek liniowy z
ulgą prorodzinną, zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych
6. Przyspieszymy budowę stadionów na Euro 2012
7. Szybko wypełnimy naszą misję w Iraku
8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do
domu i inwestować w Polsce
9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet
10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją.
żarów / 79.188.238.* / 2008-05-13 13:41
inflacja 2 krotnie wyższa a walczą o znieisenie abonamentu dla emerytów 6 złoty miesiećznie a ile traca emeryci na INFLACJI mr chlebowski ?!

pozdrowienia z Żarowa !
Elendir / 2008-05-13 08:36 / Łowca czarownic
Kolejna wypowiedź czołowego polityka PiS i wciąż to samo wrażenie. Dlaczego Ci ludzi przypisują stosowany przez siebie system wartości innym ludziom? Im więcej oskarżeń tym lepiej ich można poznać.
Pajchiwo / 2008-05-13 09:11 / Tysiącznik na forum
Z psychologicznego punktu widzenia jest to normalne, z politycznego zalecane - wiec co w tym dziwnego?

Na dzień dzisiejszy PiS zachowuje się jakby wszyscy sprzysięgli się przeciwko nim (trwa to zresztą od przegranych wyborów).
Co ciekawe ta strategia może zadziałać, ponieważ, jeśli PO nadal nie będzie właściwie nic robić, to zmobilizowane w ostatnich wyborach do glosowania na platformę masy mogą drugi raz nie pójść do urn. W takim przypadku o wiele łatwiej jest partii z elektoratem silnie związanym emocjonalnie a taki PO traci aktualnie.
No ale zobaczymy.
Elendir / 2008-05-13 21:22 / Łowca czarownic
Zobaczymy. Myślę że ciekawe będą wybory prezydenckie.
Pajchiwo / 2008-05-14 11:17 / Tysiącznik na forum
Tak też sądzę - tym bardziej, że to będzie starcie dwóch najbardziej nośnych medialnie postaci tych ugrupowań.
To może zmienić sytuację polityczną - niestety IMO na gorsze, ponieważ od momentu gdy w poprzednich wyborach parlamentarnych te dwie partie zaczęły rywalizować jest coraz gorzej.
Zaryzykuje nawet stwierdzenie, że w przypadkach wyborów parlamentarnych i prezydenckich - partie opozycyjne jak i rządzące - nie wywiązują się ze swoich obowiązków Za to zajęte są zdobywaniem wyborców...
Ja wiem, ze patrząc z punktu widzenia ekonomii instytucjonalnej to jest normalne - walczą o to co najważniejsze (czyli o władzę). Ale powiedzmy sobie wprost - takie zachowanie (zgodnie zresztą z teoriami EI) nie leży w interesie wyborców.
marek19.53 / 83.24.18.* / 2008-05-12 23:51
Taaaa, wydaje mi się, że rzeczony młotek niszczący nielegalnie inkryminowanego laptopa nielegalnie używanego przez nieuprawnionych przez POprawnych miał specyficzny, falliczny kształt.
I tym, z całą stanowczością winien się zająć nasz najdroższy rząd (oby panował wiecznie) nie żałując sił i środków. Minimum personalne komisji do spraw walki z młotkotrrorem fallicznym to Tusk, Pitera, Ćwiąkalski i Niesiołowski - no i oczywiście Palikot.

P.S. Czy Ćwiąkalskiemu i Tuskowi można odebrać coś, czego nie posiadają ????????????
wkurzona / 79.185.165.* / 2008-05-13 07:53
"marek", a raczej Ziobro bis, aleś się wypowiedział!!! Uffff! Jakaż głębia bije z Twej wypowiedzi, ile przemyśleń...Nie boli główka?
rudyy / 213.158.196.* / 2008-05-13 18:47
a właśnie, jak tam z główką u wkurzonej. Farby przypadkiem nie zniszczyły już do cna siwych włosków. Nie przeniknęły przypadkiem głębiej i nie zaczaciły tych kilka biednych, szarych komórek, które odpowiadają za strategiczne decyzje, co do zmiany kolorku fryzury?
wkurzona / 79.185.168.* / 2008-05-14 08:04
"rudyy", tęskniłam już za Tobą i Twoimi przenikliwymi komentarzami. To intrygujące, że moje "siwe włosy" i "biedne szare komórki" tak bardzo Cię podniecają (może jednych i drugich nie masz wcale?), chyba bardziej od poruszanych tu kwestii. Jaką ksywkę nadasz sobie następnym razem? 213.158.196 niemamnicdopowiedzenia?
wkurzona / 79.185.169.* / 2008-05-14 11:34
RUDY przyniósł mi szczęście: DOSTAŁAM PRACĘ, DOSTAŁAM PRACĘ, DOSTAŁAM PRACĘ!
elly / 85.89.191.* / 2008-05-17 14:45
Dostałaś pracę???? Boże kto chciał zatrudnic takiego wkurzonego matołka?
wkurzona / 79.185.184.* / 2008-05-18 08:53
A gdybym podpisywała się "elly", to byłabym mniejszym matołkiem?

Najnowsze wpisy