Forum Polityka, aktualnościPolityka

MSZ pod obstrzałem opozycji

MSZ pod obstrzałem opozycji

Money.pl / 2006-12-14 14:57
Komentarze do wiadomości: MSZ pod obstrzałem opozycji.
Wyświetlaj:
obserwator / 2006-12-14 23:47 / Tysiącznik na forum
wysłuchałem dzisiaj jak posłowie opozycji swoje myśli wykrzykiwali na sali sejmowej, co budziło i pozostawiło zażenowanie i niepokój , zdrowie psychiczne tych posłów jest zagrożone. To nie jest opozycja, to zbiorowisko prawie połowy posłów biorących duże pieniądze z budżetu, a ich praca to gardłowanie, zadnego z tego pożytku nie ma. Dla mnie czytelne jest , że robi się wszystko , aby przejąć władzę za wszelką cenę, bo opozycja jest stanowczo za wielka, to jest nowotwor życia politycznego, mam nadzieję że znajdzie się zdolny chrurg i przykroi co trzeba, bo inne lekarstwo nie pomoże. Tych co prezentowali chore wytwory swoich myśli zachęcam aby zrezygnowali z mandatow poselskich, może przyjda inni z dalszych miejsc, czystych jak łza, mam taką nadzieje.
majofonez / 217.30.159.* / 2006-12-14 15:20
Weto było OK,ale to nie jej wina;)!
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-12-14 15:00
jeśli "polskie weto wobec nowej umowy handlowej Unii z Rosją jest dowodem naszej słabości." - to bujajcie się Platfusy na bambus. A jeszcze niedawno Tusk mówił, że popiera weto...
TrAH / 81.210.111.* / 2006-12-14 14:57
Co oni chcą od Pani Fotygi przecież ona nic nie ma do gadania. Polityką zagraniczną sterują Jaruś i Lesiu K. a że nieudolnie to już inna sprawa.

Najnowsze wpisy