Forum Polityka, aktualnościKraj

Mubarak nie ucieknie ani nie ustąpi

Mubarak nie ucieknie ani nie ustąpi

Money.pl / 2011-02-02 07:41
Komentarze do wiadomości: Mubarak nie ucieknie ani nie ustąpi.
Wyświetlaj:
dotana / 178.42.91.* / 2011-02-02 12:32
A ja nie mam gdzie jechać wygrzewać gnatów! Pospieszcie się, drodzy Egipcjanie. No i nie stańcie się jakimiś szalonymi ajatollahami - terrorystami, bo w chustce mi nie do twarzy. Pozdrowienia dla was!!! Trzymajcie się i przyjcie do przodu.
Amerykanin / 87.204.176.* / 2011-02-02 12:07
Gosc ktory ma wraz z rodzina ponad 20 miliardow USD, a narod cierpi nedze jest zwyklym zlodziejem. Co ciekawe USA i Unia popieraly nie tylko politycznie ale i finansowo Mubaraka, dyktatora Egiptu. Innymi slowy popieraja dyktatury w Tnezji, Etipi, Jemenie, Syri bo maja wspolny interes. Ten Interes to jest to ze nikt nie spyta o Konto w Egpcie czy Tunzji. I w ten sposob Mubarka ma duze konta w Niemczech, Angli, USA, po prostu pokrycie i zabezpieczenie dla Europejskich czy amerykanskich bonzow. Ty mi wplacisz miliard, ja u Ciebie wplace ten miliard, i bedziesz mial upowaznienie. Na tym to polega.
gość2 / 79.185.186.* / 2011-02-02 11:47
Zobaczcie jak władza wciąga ludzi. Mubarak ma 82 lata i nie zamierza ustąpić. Do 100 jeszcze daleko.
zxc12 / 79.191.152.* / 2011-02-02 11:35
Co ten noblista chce zmienic w Egipcie?? Mentalnosci ludzi nie da się zmienic przez rewolucję
Ewolucja to proces długotrwały ale jedyny skuteczny i bez tak wielu ofiar i niebezpieczeństw
tade / 83.2.33.* / 2011-02-02 10:35
tak jak Kaczyński nie popuści musi być na szczycie.
A nie mogli by tak nasi wybitni pojechać do Egiptu i tam reformować gospodarkę.
Lista jest długa
Ale byśmy odetchnęli:
BABA Z WOZU KONIOM LŻEJ
konserwa / 2011-02-02 11:32 / Tysiącznik na forum
Drogi kolego nie wiem co ma Kaczyński do Mubaraka (może wzrost). Jeśli chodzi o "wadzę" to raczej Tusk jest "nieodspawalny" od swojego stołka i to on dąży do utrzymania władzy za wszelką cenę za cenę bankructwa RP.
A tak z drugiej strony to jako Europejczyk wolisz mieć w Egipcie w miarę przewidywalnego Mubaraka czy nawiedzonego ajatollacha???
tade / 83.2.33.* / 2011-02-02 12:41

A tak z drugiej strony to jako Europejczyk wolisz mieć w Egipcie w miarę przewidywalnego Mubaraka
czy nawiedzonego ajatollacha???

a o tym to niech zadecydują już sami Egipcjanie!!!!
Nie pisałem tylko o PiS -owcach,
lecz o wszystkich „okrągłostołowych ojcach” III Rzeczypospolitej
którzy ciągle mają się dobrze,mienią się kapłanami demokracji............
Tusk i Kaczyńskiego widzisz jakieś różnice ideologiczne miedzy nimi?
Bo dla mnie to kaczka i to kaczka!
onufry zagloba^^ / 212.14.47.* / 2011-02-02 09:13
jest za tym aby ulica obalała istniejący porządek konstytucyjny i aby przedstawiciele ulicy zostali wybrani przez tłum na najwyższe urzedy państwowe. To jest droga do bolszewizmu który zachod tak ostro potępił.

Podwójne standarty Zachodu. Na zachodzie ulica nie może nic jest pacyfikowana bezwzględnie.
Natomiast w odniesieniu do krajów nie należących do struktur Zachodnich szczuje się i wręcz nawołuje do niepokojów społecznych. Obrzydliwość.
astartis / 46.186.59.* / 2011-02-02 08:34
To tak samo jak ten nasz rudy Mubarak.
~Kris / 2011-02-02 07:41 / Tysiącznik na forum)
To jest targ o poważne sprawy, więc musi być w dobrym stylu - cenę ustala się stopniowo.
Myślę, że za parę dni Mubarak jednak ustąpi. Lud będzie zadowolony, że ugrał swoje, a na tronie usiądzie wierny Suleiman.
Cytując klasykę: wiele musi się zmienić, żeby wszystko zostało po staremu...
konserwa / 2011-02-02 11:34 / Tysiącznik na forum
Zgadzam się w 100%, chyba świat "zachodni" dokładnie wie jak tym sterować, choć przez moment wydawało się, że USA zaspały.

Najnowsze wpisy