Forum Forum inwestycyjneFundusze

Multibank - nie kupujcie tam funduszy !

Multibank - nie kupujcie tam funduszy !

nauboczu / 81.210.87.* / 2009-11-24 12:15
Kupuję fundusze za pośrednictwem Multibanku. 3 listopada zarejestrowałam w systemie transakcyjnym konwersje jednostek funduszy ING. Do dzisiaj nie widzę tych funduszy na moim koncie, transakcja wisi jako oczekujaca. Minęło 20 dni a nic się z tym nie dzieje. Dzwoniłam do Proserwisu, który jest agentem ING i konwersja została dokonana 6 listopada. W chwili obecnej chciałabym przekonwertować je z powrotem na fundusze akcyjne, niestety nie mogę tego zrobić. Infolinia odpowiada że jest bezradna i nikt nie jest w stanie mi pomóc.
Multibank twierdzi, ze mam czekać na rozpatrzenie reklamacji 30 dni, wcześniej nie mogą niczego zrobić. Szkoda, że nikt nie przejmuje się tym, że ja w tym czasie nie mogę rozporządzać swoimi pieniędzmi.
Moja koleżanka z pracy ma podobną sytuację z funduszem DWS. Od 6 grudnia czeka na pieniądze z tytułu sprzedaży jednostek, czyli jest jeszcze gorzej, bo jednostki sprzedała a pieniędzy nie ma.
Radzę uważać, rejestry giną a z nimi pieniądze.
bierr / 87.206.35.* / 2009-11-26 23:30
wypisujesz jakieś nierealne bzdury, chyba jesteś pracownikiem jakiegoś konkurencyjnego banku
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy