Forum Polityka, aktualnościKraj

Mundial 2010: Hiszpanie mistrzami świata!

Mundial 2010: Hiszpanie mistrzami świata!

Money.pl / 2010-07-11 23:26
Komentarze do wiadomości: Mundial 2010: Hiszpanie mistrzami świata!.
Wyświetlaj:
ździcho / 87.205.168.* / 2010-07-12 12:02
Byłem za Holandią. Gdy jednak okazało się, ze to chuligani i zabijaki (chyba tylko bramkarz nie faulował) zainteresowane przede wszystkim łamaniem cudzych nóg a nawet żeber, a potem dopiero strzelaniem bramek, to zmieniłem front. Szkoda, że jeszcze nie wybijali Hiszpanom zębów buciorami. Gdyby nie pomarańczowe koszulki to byłbym przekonany, że oglądam włoskich bandytów z Materazzim na czele. Hiszpanom co prawda półfinał zafundował sędzia eliminując Paragwaj (nie uznana, choć prawidlowo strzelona bramka Valdeza), ale Hiszpanie nie raz i nie dwa zostali udupieni przez sędziów wcześniej, choćby w Korei a potem w Niemczech. Dlatego się cieszę, że dopieli swego. Miałem dotąd dużo sympatii dla Snejidera, a okazało się że to cham i bydlak (faul na Xabi Alonso-między innymi).
konserwa / 2010-07-12 11:02 / Tysiącznik na forum
Po najnudniejszych mistrzostwach Hiszpania "doczołgała" się do tytułu mistrza świata. Bynajmniej nie byłem za Holandią. Z czwórki półfinalistów najbardziej podobał mi się Urugwaj i Forlan z brameczkami palce lizać (dobrze, że został najlepszym zawodnikiem). Holandia i Hiszpania za pokazanie antyfutbolu powinny dostać po srebrnym medalu i do domu. Jeśli chodzi o stronniczość Panów redaktorów i trzymanie strony Hiszpanii to można byłoby napisać długi esej. Jakoś geniusze piłki nożnej nic nie pokazali. Może przypomnę, że w finale LM (teraz pucharu europy) nie zagrała żadna Hiszpańska drużyna.
ździcho / 87.205.168.* / 2010-07-12 12:09

Z czwórki półfinalistów najbardziej podobał mi się
Urugwaj i Forlan z brameczkami palce lizać

Mnie też. Ale brameczkę Maicona strzeloną Koreańczykom i okienko van Bronckhorsta Urugwajczykom jednak stawiam ex equo z kozłem Forlana. Jako cały team, to jednak najbardziej polubiłem Urugwajczyków.
snty_ / 188.33.132.* / 2010-07-12 00:15
Viva la España!
gonz@les.pl / 193.25.0.* / 2010-07-11 23:53
Gdyby wybory prezydenckie wygrał Kaczyński to by takich jaj nie było
~Kris / 2010-07-11 23:26 / Tysiącznik na forum)
A do Holandii zapraszamy na paelę z ośmiornic.
syn Haliny / 77.255.59.* / 2010-07-12 11:34
Wolałbym, żeby Holandia wygrała! Tanie i badane prostytutki, a do tego narkotyki legalne! Miodzio!

Najnowsze wpisy