Forum Polityka, aktualnościPolityka

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku?

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku?

Money.pl / 2007-12-10 10:31
Komentarze do wiadomości: Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku?.
Wyświetlaj:
Tuskolamacz / 89.78.5.* / 2007-12-11 17:31
Jak zwykle cienias ma idiotyczne pomysly! Nie ma co robic ten sepleniacy cudotworca z zakolami, ze rzuca gaiedzi tematy zastepcze?
marek19.53 / 83.24.8.* / 2007-12-11 00:15
Szanowny historyku Tusk. II wojna światowa rozpoczęła się od paktu Ribbentrop - Mołotow.
aptekarz / 79.187.37.* / 2007-12-10 10:31
pierwsza mądra rzecz za któą musze pochwalić Tuska, nie lubię go i nie ufam ale ten pomysł, myślę również że z datą 17 września bardzo mi się podoba. Ciekaw jestem jak daleko zajdzie jego realizacja, i czy wogóle ! Mam nadzijeże Komorowski nie mogący wybczyć, Kaczyńskiemu udanej organizacji Muzeum Powstania Warszawskiego, będzie chciał na tej inicjatywie ubić swój kapitał patriotyczny od nowa. Trzymam kciuki za to !
marek19.53 / 83.24.8.* / 2007-12-11 00:39
Już sobie wyobrażam zachwyt Putina.
Przypomnienie 17 września, zsyłki na sybir, deportacje do Kazachstanu, Biełomorkanał, wysiedlenie na Ziemie Zachodnie. I jeszcze 45 lat okupacji.

Oczywiście jestem za. To nasza historia i należy ją upamiętnić.

Ale nie tego chciał zapewne Tusk - chciał ew. osłabienia centrum Eriki i pokazania troski o interes Polski a wyszło jak zawsze - idiotycznie. Kanclerz go o....leje i zapewne powie - chcesz to zrób to i przestań gaworzyć.
I wątpię by Tusk w tej sytuacji rozpoczął organizowanie muzeum 17 września i wypędzonych Polaków.
I proszę nie wierzyć, że Tusk zrobi cokolwiek by wzmocnić image Komorowskiego. A i Komorowski nie ędzie się narażał Rosji.
Żaden z tych d...upków nie reprezentuje poziomu politycznej twardości Kaczyńskich.

Najnowsze wpisy