Forum Forum finansoweInne

Na co NBP wydał w zeszłym roku ponad 28 mln zł?

Na co NBP wydał w zeszłym roku ponad 28 mln zł?

Wyświetlaj:
Elendir / 2010-01-22 08:13 / Łowca czarownic
Chwalenie się zyskiem przez NBP, który to zysk jest tym większy, im silniejsze jest osłabienie złotówki (i w dużej mierze przez to determinowany), wydaje mi się conajmniej niewłaściwe.
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2010-01-21 21:58
Chyba najwyższy czas, ponieważ już za dwa lata będzie musiał sobie ten pisokomuszy pomazaniec nowej roboty szukać.

Pozdrawiam "ciemny" lud pisowski, przy czym do słowa "ciemny" pełny copyright ma jacek kurski, jeden z najważniejszych członków pisokomuny.
m-53 / 83.24.47.* / 2010-01-21 22:49
W 1997 uzyskał dyplom MBA na University of Wisconsin-La Crosse w La Crosse z rozszerzonym programem w zakresie finansów oraz dyplom Business Management na Uniwersytecie Georgetown.
dyplom nostryfikował w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W trakcie pobytu w USA odbył również praktyki w biurze kongresmena w Kongresie Stanów Zjednoczonych w Waszyngtonie (praca legislacyjna w zakresie bankowości i finansów)

ukończył studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej w Krakowie w zakresie zarządzania aktywami i pasywami w polskim systemie bankowym oraz na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach a także kurs doradców inwestycyjnych[2].
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2010-01-21 23:36
Drogi Marku,
jak już coś próbujesz nieudolnie kopiować to kopiuj w całości a nie próbuj manipulować.
Oto cały tekst z wikipedii:

Absolwent studiów w zakresie inżynierii lądowej na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach. W trakcie studiów zaangażował się w działalność opozycyjnego Niezależnego Zrzeszenia Studentów, w 1982 za prowadzoną działalność został na pół roku tymczasowo aresztowany[1].

W 1997 uzyskał dyplom MBA na University of Wisconsin-La Crosse w La Crosse z rozszerzonym programem w zakresie finansów oraz dyplom Business Management na Uniwersytecie Georgetown. Do Stanów Zjednoczonych wysłał go w 1995 odchodzący z urzędu prezes NIK, Lech Kaczyński. Swój dyplom nostryfikował w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W trakcie pobytu w USA odbył również praktyki w biurze kongresmena w Kongresie Stanów Zjednoczonych w Waszyngtonie (praca legislacyjna w zakresie bankowości i finansów) oraz w Misji Polskiej przy ONZ w Nowym Jorku.

Ponadto ukończył studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej w Krakowie w zakresie zarządzania aktywami i pasywami w polskim systemie bankowym oraz na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach a także kurs doradców inwestycyjnych[2].


Dodatkowo, specjalnie dla Ciebie co skrzypek wie na temat finansów:
http://www.youtube.com/watch?v=ro_rlphazH4

Posłuchaj sobie to i pomyśl zanim cokolwiek napiszesz, forumowy manipulatorze.
UE poznań / 77.114.168.* / 2010-01-22 00:26
Nalezy jeszcze podkreślić jak to często profesorowie na uczelni (ekonomicznej:) mówią : Skrzypek był wyborem politycznym jaki by niebył niesmak pozostaje. Niesmak tym mocniejszy że jest cała gromada lepiej wykształconych ludzi ale przede wszystkim co na wykładzie nieraz słyszałem skrzypek ma praktycznie zerowe doświadczenie w sferze bankowości. Doświadczenie jest w tym przypadku niezbędne , profesor pocieszała iż itak za Radą P.P. stoi wielu ekspertów wiec nie licząc tego ingerowania polityków tym razem PISu (tam gdzie nie powinni) tragedii nie bedzie. Na koniec wyraziła nadzieję że w przyszłości nie powtórzy sie obsadzanie tego stanowiska przez niedoświadczonego bankowca z aparatu władzy:D Ja w to nie wierze i pewnie bedzie PO bis:D mówiła o tym profesor nadzwyczajny doktor habilitowany kierowniczka katedry bankowości-wymiataczka w te sprawy- na UEP:D i ja jej wierze bardzij niz kolegom skrzypka którzy go bronią choć jakoś kadry dydaktycznej nie przekonali.
Oszołom / 89.229.76.* / 2010-01-21 23:44
No to teraz pogadajmy o wykształceniu Rostowskiego. To nie będzie długo... ty do Wikipedii sięgniesz czy ja mam tp zrobić? A może kilka numerów z Youtube na temat kryzysu czy systemu emerytalnego w Polsce?
Oszołom / 89.229.76.* / 2010-01-21 23:55
Tzn słów magistra Rostowskiego na temat kryzysu i syst. emeryt.?
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2010-01-21 23:46
A artykuł jest o rostowskim oszołomie, czy też o skrzypku i nbp?

Swoją drogą, rostowski ma więcej publikacji niż konusy i skrzypek razem wzięci.
Oszołom / 89.229.76.* / 2010-01-21 20:39
Chlebowskiego z Tuskim do zarządu NBP. Oni już na pewno "właściwy" pożytek dla tej kasy znajdą ....

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: