Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Na giełdę również dotarła atmosfera smutku i zadumy

Na giełdę również dotarła atmosfera smutku i zadumy

Wyświetlaj:
Krecik / .* / 2005-04-05 17:37
Orle dzięki za płytki dzisiaj a być moze nawet wczoraj doszły ;))Postaram sie odwdzięczyć jakąś płytką jak mi sie coś wkoncu sciągnie :(Widze ze ci sie kolejnego Banku zachciało ;)) tyle juz spadł więc musi odbić ;)) Osobiście nie znosze spółek które są drogie bo jak mam składać zlecenie na 20-30 akcji to mnie krew zalewa. Ale ty bawisz sie pewno inną kasą ;))Ja tez mam Bank ale Milenium i tez boje sie jak diabli co będzie jutro.Pozdrawiam wszyskich i zaczynam lekture ;))
orzeł / .* / 2005-04-05 16:07
nawet nie chcę pisać co kupiłem bo aż sam się boję:)
anna / .* / 2005-04-05 14:51
Kupłam MOLa za LPP i narazie nie żałuję.
Giant / .* / 2005-04-05 13:44
Eagle,jak myślisz, PKS tak się międli i międli, obroty nie za wysokie, co sądzisz, ruszy w up, down, czy się będzie tak obdrzaźniać?
anna / .* / 2005-04-05 12:49
A niech się przewróci ja już nie mam LPP, ale nie jest mi smutno :)
Margo / .* / 2005-04-05 13:45
Jak oceniacie Millenium - profesjonaliści i nie tylko!
orzeł / .* / 2005-04-05 01:36
Obawiam się patrząc na wykres LPP że sie przegnie w lewo i przewróci choć Ani tego nie życzę:)
anna / .* / 2005-04-05 10:27
Troszkę Cię posłuchałam i tyszkę sprzedałam :)Ale po korekcie odkupię .
kingsnake / .* / 2005-04-04 21:43
Yo people! ktos kiedys pytal o terminy dywidendy...jutro przypada MILLENNIUM - tak czytalem; termin 8.04 (nie bedzie akurat sesji...) t-3, czyly 5.04, czyly jutro. Czy ktos to moze potwierdzic?
orzech / .* / 2005-04-05 09:12
Hej King, mam informacje z pierwszej ręki. Dzwoniłem właśnie do Depozytu Paierów Wartościowych. Te kołki pracują mimo, że sesji nie będzie. Co to oznacza ? Ni mniej ni więcej tylko to, że będą rozliczać transakcje w piątek mimo, że giełda nie działa. Facet powiedział, że w każdej chwili może przyjść zarządzenie, że nie pracują a le jak się wyraził [...] na chwilę obecną mogę powiedzieć, że transakcje będą rozliczane w piątek[...]. Tak więc IMHO reguła T-3 zadziała. Decyzje pozostawiam Tobie. Też jestem (zobaczymy-czy-szczęśliwym) posiadaczem niezłego pakieciku Millenium ;-)) Życzę udanej akcji pod Kota !
silver / .* / 2005-04-04 21:56
Jutro w okolicach 15 i w piatek nie bedzie dzialac wiekszosc instytucji i firm. Na stronach GPW jest wyraznie napisane "Sesja giełdowa w dniu pogrzebu Ojca Świętego nie odbędzie się."
macko / .* / 2005-04-04 20:27
Witam wszystkich serdecznie. Pierwszy raz piszę, ale śledzę to forum od dłuższego czasu. Czy mogę prosić o polecenie lektury, która dopomoże mi podbić warszawski parkiet. I co sądzicie o FASINGU-odbije się, czy jeszcze dół? Pozdr
kingsnake / .* / 2005-04-04 21:37
witaj! z nadzieja podboju GPW i ja wszedlem na parkiet ale... duzym sukcesem jest nie stracic ;) co do literatury to jest wiele ciekawych pozycji ;) jesli moge polecic to do analizy technicznej: John J. Murphy: 'Analiza techniczna' (zaczerpnalem to z portalu bossa .pl) - kompendium wiedzy o AT z tymze trzeba miec na wzgledzie, ze ksiazka nie najnowsza i odnosnie rynku amerykanskiego a GPW...Poza tym zdecydowanie polecam liczne serwisy internetowe: po pierwsze szkolka gieldowa GPW anal fund i tech, serwis bossa .pl. Zalezy jak bardzo chcesz zglebiac wiedze, liczyc wskazniki czy odmierzac liczby Fibonacciego albo fale...teorii jest mnostwo. Ilu autorow tyle pomyslow. Zycze powodzenia i pozdro
macko / .* / 2005-04-04 22:11
DZieki kingsnake, ja wkroczylem na parkiet razem z PKO; troszkę kupowałem i sprzedawałem i do lutego było ok-teraz mój wypracowany plus się kurczy:( ale podstawa to opanowanie..... moim zdaniem. Jeszcze raz dzięki. Powodzenia wszystkim
dżeju / .* / 2005-04-05 08:20
macko, moja rada dla ciebie - nie sugeruj się do końca tym, co tu wypisujemy, że dziś kupujemy, jutro sprzedajemy itd. Póki masz zyski, to jesteś spokojny i nie musisz skakać z kwiatka na kwiatek. Zasadź się na 2-3 dobre fundamentalnie spółki, które mają dobre prognozy i są w trendzie wzrostowym i w miarę plynne, nie licz na okazje które dają 20% w jeden dzień a zabierają 30% w następny (patrz Strzelec wczoraj - najpierw rósł o kilkanaście proc. a zakończył na minusie), nie poddawaj się emocjom, np. jak coś sprzedasz z zyskiem to nie odkupuj widząc, że dalej idzie w górę, bo jest duża szansa, że kupisz na górce. Kiedy widzisz, że twoje akcje stoją w miejscu a na TEJ sesji inne idą o 10% w górę, powściągnij emocje - nie jesteś w stanie mieć wszystkich papierów. Tak samo pamiętaj, że korekty się zdarzają i nie panikuj, jeżeli wierzysz w spółkę, żadne złe info nie pojawiło się, korekta jest na małym obrocie. Ważniejszy jest wzrost w długim terminie, a ten może zapewnić ci tylko dobry wybór spółki. Przeskakiwanie z kwiatka na kwiatek kończy się zwykle tym, że zarabia tylko biuro maklerskie (u mnie 1/3 strat to prowizja).Ja startując teraz rozważałbym wejście w: CCC, Softbank, MOL, EPN (on musi rosnąć mając takie perspektywy!)Pewnie wiesz to wszystko, ale przypomnieć (także sobie) nie zaszkodzi). Gorzej z emocjami...Pzdr
Rob / .* / 2005-04-04 18:21
Dzięki Orle za płytkę, dotarła dzisiaj. Jak będą miał coś godnego polecenia napewno również Ci prześlę. Jak bym mógł odwdzięczyć się w inny sposób to daj znać. Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów w tych smutnych dniach.
orzech / .* / 2005-04-04 17:37
Witam Szanowne Towarzystwo,Dlaczego taki osuwik dziś na kredytach ? Ma ktoś jakąś koncepcję. Kupowałem po 9,95 i troszkę się już denerwuję bo zakiszę się z tym papierem chyba na dłużej :-(
orzeł / .* / 2005-04-05 00:07
ja tylko na sekundę ale jaka w niej moc :)kupowałem kredyt po 9 z grosikiem i tak z nim jeżdżę jak kredyt (kretyn)ups góra dół.To taki mój osobisty dramat ku przestrodze :)kupić zarobić sprzedać to mi się marzy !nie umiem realizować zysku to wiem a bez tego to tu mnie nie powinno być:(pekaes drgnął z parkingu jutro w drogę oby tylko nie na parking sakreblepozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy