Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Na GPW nie udało się zahamować podaży

Na GPW nie udało się zahamować podaży

orzeł / .* / 2005-02-28 21:04
Komentarze do wiadomości: Na GPW nie udało się zahamować podaży.
Wyświetlaj:
hajdi / .* / 2005-03-01 18:22
Widzieli wyniki 7BULLSA na 4 zeta w tym tygodniu ino myk no chyba ze juz jutro:)) ciekawe jak wyniki netuni jutro sofcik dalej na polnoc
dżeju / .* / 2005-03-01 18:30
ee, jak giełda dalej będzie się kisiła to i wyniki nie pomogąale anyway - gratulacje!
orzeł / .* / 2005-03-01 16:31
a mnie chce szlag trafić totalny bo miałem już zlecenie pod paluchem do kliknięcia i właśnie wtedy mi się połączenie s*****ło !!!!!!!! i juz bym nie miał kredyta i poszedłby po 10,35 w siną dal a tak mnie trafia i tyle! Ania ależ Ty bez wiary jesteś naprawdę sprzedałaś tvn no no ależ Wy musicie być młodzi że tak Wam się chce podrygiwać:) pozdrawiam
dżeju / .* / 2005-03-01 19:06
orzełku, czas jakiś temu nazad zazdrościłeś mi internetowego rachunku, czyżbyś i ty wszedł wreszcie w XXI wiek?
anna / .* / 2005-03-01 18:14
TVN prognozuje, że w 2005 rouk zysk netto będzie niższy niż w 2004 - to mi się nie spodobało :(Spółka chce skupować własne akcje w celu umorzenia, ale czy ich chęci powstrzymają spadek nie chciałam czekać :)
anna / .* / 2005-03-01 16:21
Tak jak mówiłam :) EPN poszedł i kupiłam średnio po13.55. Kupiłam też Bete zobaczymy co ztego będzie. Rozstałam się z TVN i Krebytem w porę :)Zakup na początku korekty to trochę ryzyk ale co tam :)
orzeł / .* / 2005-03-01 19:03
przyglądam się beta ale jeszcze nie teraz ....jak dla mnie of course ale ponieważ ostatnio często się mylę może i tym razem tak będzie ... a może oby tak było to przynajmniej Tobie i Strokusiowi urośnie .... a tak przy okazji co tam u Ciebie Stroke?
orzeł / .* / 2005-03-01 15:49
witaj nicik ja tam wiary w pkło mam co niemiara!:)
nicik / .* / 2005-03-01 15:18
wczorajszy WSiP mnie posłabił :(((, posłabiają mnie też Dwory. PKO BP częściowo upłynniłem po 28,5 - wolę mieć konkret w kieszeni niż piękny wirtualny zysk w kompie (ale drugąm część nadal trzymam). Z pewną nieśmiałością myślę o Jelfie, ach gdyby tak powtórzyła się sytaucja jak z Polfą z zeszłego goda... to by mi zrobiło dobrze...Tymczasem nie płaczę, ale do sufitu z radości też nie skaczę... Pozdrówka
dżeju z PRM :) / .* / 2005-03-01 15:05
a na Prochemie hossa, ktoś obrócił 7300 papierami (!) na raz po 23,8, dziś wyniki, to chyba po południu, mają być rekordowe. Inna rzecz, że giełda to kwas teras
dżeju / .* / 2005-03-01 15:16
sam sobie odpowiadam, jak schozofrenik jakiś. Bo w temacie Ferrum drgnęło, miejmy nadzieję, że na stałe. A już rano normalnie złożyłem zlecenie S po 10, bez większego przekonania, jednak wycofałem. Anu uwidzim.Wczoraj analizując dzień jak zwykle, nałożyłem na się kursy Beefsanu, który spadał od jakiegoś czasu, i naszego Ferruma, też spadkowicza. I wiecie co? Nie, bo skąd. Otóż prawie nałożyły sie! Co to oznacza? Dalibóg, nie wiem...
orzeł / .* / 2005-03-01 15:28
o ferrum się nie bój ! ja Ci to mówię nie nerwowo:)
dżj (nie chce mi się machać palcyma) / .* / 2005-03-01 19:11
Ferrum to może być tylko ruch powrotny po przebiciu magic 10. I może być dalej południe. Chociaż patrząc na Beefsan jak odbił to optymizm mi staje przed oczyma, a kursy po nałożeniu nałożyły się, ale co to znaczy?
orzeł / .* / 2005-03-01 14:18
jeszcze niedawno psioczyłem na zwierzaki:)dziś good i byki i ptaki:)i Irenka odmłodnieje mam ci ja nadzieje
orzeł / .* / 2005-03-01 14:04
kreditos banditos mi psuje robotę:)
orzeł / .* / 2005-03-01 13:58
no proszę minęło parę godzin wracam sobie i co widzę ............ jak się okaże że jeszcze dziś zarobię to dopiero będą jaja:)
dżeju / .* / 2005-03-01 12:37
wiecie jak zarabiac na spadkach? patrzcie jak dziś rośnie Beefsan. Po prostu, kiedy jest gwałtowny spadek, przełamanie jakiegoś wsparcia, najczęsciej w bardzo krótkim czasie jest ruch powrotny. Zobaczcie sobie kursy spółek - prawie każda ma coś takiego za sobą. Kwestia to wejść w momencie jak kurs odbije od dna i wyjść jak wróci do poziomu z którego nastąpiło wybicie lub poziomu realnie określającego jego wartość w danej chwili. Taki dej trejding, ale co począć, grać trzeba :)
orzech / .* / 2005-03-01 13:08
To właśnie codziennie robię Dżeju. Ale ponieważ trudno przeglądać na bieżąco 235 spółek - koncentruję się na kilku wybranych ;-). Anyway - daytrayding to już sport wyczynowy. Ja jestem tu żeby zarabiać i minimalizować ryzyko ;-)
dżeju niepocieszony / .* / 2005-03-01 12:18
eh, szkoda gadać, normalna degrengolada, do dupy z taką giełdą, że rządzi nią 5 spółek
orzech / .* / 2005-03-01 12:17
Spoko Panowie. Już wychodzimy z g... Powoli ale już. Trzeba się tylko umyć i do kompów ! ;-)
Giant / .* / 2005-03-01 11:42
Netunia, moja Maleńka, ruszyłaś się wreszcie.
Mike / .* / 2005-03-01 11:42
tak ładnie zaczął EPN i teraz ledwo co sie toczy....chyba dzisiaj giełda nie pozwoli nam zarobic....
dżeju / .* / 2005-03-01 12:32
powrót popytu naprawi częściowo sytuację, ale nie tak jak by rynek był mocny :(i kiedy ten popyt się pojawi? nie mówię o cholernym W20, bo tu wróci napewno, tylko o małych i średnichBTW, ING wydało rekomendację żeby sprzedawać KGHM bo jest warte 24 zł. Jezu, powinno się ich pozamykać. Powtarzam, kto ich prosi o takie "rekomendacje"? Nie są warte złamanego grosza i chyba mają za zadanie wytrząsnąć leszczy, bo dla zagranicy liczy się co innego
orzeł:) / .* / 2005-03-01 13:56
zgadzam się w całej rociągłooooooooooooooooooooooooooośśśśśc cccciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iii!
orzech / .* / 2005-03-01 10:48
Churchil mówił w czasie nalotów Luftwaffe na Londyn: "jak nie można nic zrobić to trzeba przeczekać" .......... ;-))
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy