Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Na rynku akcji czas na korektę?

Na rynku akcji czas na korektę?

orzeł / .* / 2005-06-18 09:57
Komentarze do wiadomości: Na rynku akcji czas na korektę?.
Wyświetlaj:
zbygro / .* / 2005-06-20 15:30
Wiedziałem, że Mieszko dziś będzie up, ale żeby aż tak! Szkoda, że rozstaliśmy się przy 5%, ale takie były założenia.
Giant / .* / 2005-06-20 15:50
Ja toże pozbyłem się zozoli po 2,49, 9%- mogło być lepiej ale nie żałuję bardzo- twardy jestem i konsekwentny, hi hi.ING trzymam, chyba zbygro miałeś racje, po ile puszczałeś 451,5?
orzeł / .* / 2005-06-20 15:13
zmiatają eurofaktor aż miło:) czekam aż łykną betacom:) a ivax no cóż tak myślałem :)
Pablo / .* / 2005-06-20 13:40
Impexmetal Moja cierpliwość została nagrodzona
dżeju / .* / 2005-06-20 13:03
nie ciągnie was do zozoli? co tam sie dzieje?
dżeju / .* / 2005-06-20 12:40
to z Jerzyka :)))))Kolejna ważna i co najważniejsze nie codzienna kwestia. Otóż za 2 dni upłynie 13 lat od ustanowienia przez indeks WIG dotychczasowego absolutnego minimum na 635 pkt. Piszę o tym w związku z faktem, iż 13 jest liczbą z ciągu Fibonacciego, ponadto w tym dniu nastąpi letnie przesilenie, któremu będzie towarzyszyła pełnia księżyca. Zazwyczaj takie czynniki sprzyjają bardzo dużej zmienności na rynkach i często zdarza się, iż w takich okolicznościach kształtują się istotne punkty zwrotne na rynkach.Tomasz JerzykDM BZ WBK SAja wiedziałem że nie technika, nie fundamenty, tylko księżyc nami rządzi!
dżeju / .* / 2005-06-20 12:42
i perełka: "Kolejna ważna i co najważniejsze nie codzienna kwestia"buhahahahahaha, ważna i co najważniejsze niecodzienna kwestia
zbygro / .* / 2005-06-20 12:20
Połowa planu na dzisiaj zrealizowano :) Mieszko osłodził mi portfel 5,5% Pora znów przyczaić się na lwa :) Nie gniewajcie sie panowie, którzy macie ING. Niech jeszcze trochę spadnie...
Giant / .* / 2005-06-20 11:11
optimus koło 7,00- wydaję się rozsądny do nabycia, jak sądzicie?
maro. / .* / 2005-06-20 08:37
A co z wezwaniem na TVN czy cos wiecie
ORZEŁ / .* / 2005-06-20 08:27
oczywiście poniższe słowa nie są mojego autorstwa :) przypuszczam kto to napisał i to juz jest badziewie do kwadratu - podszywać się pod kogoś ......... a nie chce mi się tego komentować!
anna / .* / 2005-06-20 09:43
Orzeł to nie ja, nawet nie przypuszczam kto to może być i dlaczego to napisał ?My sie sami kłócimy i sami godzimy, nie potrzebujemy pomocy :)Orle podszywany ja lubię Orła, chociaż czasem się sprzeczmy, ale co tam :)
orzeł / .* / 2005-06-20 07:54
Przepraszam za wszystko Anie, głupio postępuję, może dlatego, że chyba czuję do niej coś a ona pozostaje obojętna....Sorry Anka...
orzeł / .* / 2005-06-19 20:10
Ivax w stanach up i sygnał kupna ! wyszedłem po 68,9 i nie wiem czy nie wskoczyć od nowa ! czekałem na korektę a tu nici , bioton ruszył może i ivax pogoni ! mam totalne rozdwojenie jaźni szczególnie po tym co napisał Jujo którego cenię a jego wizja wigu 20 nieco mnie przeraża bo oznaczałaby wyjście z papierków ! Natomiast świat bije nowe rekordy a to sygnał że tak naprawdę nie ma alternatywy dla lokowania kaski! Jednocześnie o korekcie trąbią od dawna a ta nie przychodzi:) sam już nie wiem ! jeszcze inną rzeczą jest iż korekta rzecz normalna ale jej zasięg w wizji Juja jakoś mi burzy spokój !Ale to dobrze bo mam to do siebie że mój optymizm zabija ostrożność (kolejna rzecz dla której to forum musi istnieć)a teraz do Ani!Jak widzisz tą lukę (otwarcie na ostatniej sesji na talexie) czy przy tak dużym obrocie może stanowić zapowiedź nowego życia albo przynajmnie mocne wsparcie!? Chętnie poznam Twoją (i nie tylko ) wizję !:)? Pozdrawiam i do jutra:)ps choć jutro znów nie przy kompie a to źle wróżyi jeszcze jedno - moje czeszczenie portfela to to czego mi było trzeba :) zachęcam !:)
anna / .* / 2005-06-19 23:26
dwa trzy dni można potrzymać, wszystko zależy od klimatu na geł, ale do końca czerwca fundusze powinny bronić zdobytych pozycji.Na Talex trochę niepokoi mnie podaż, byłabym ostrożna, ale jak nie będzie korekty ( WIG) to coś da zarobić. Na 12.5 pewnie będzie troche oporu.AT jest OK jak sam widzisz.Ja oczekuję na ruch polmosu b , on psuje mój portfel,prawie mieasiąc i 4% :(pozdrawiam
Pablo / .* / 2005-06-19 22:28
Ja kupowałem Talex w czerwcu zeszłego roku po 19 zł więc niech rośnie jak najwięcej.Pozdrawiam kolekcjonerów akcji.
orzeł / .* / 2005-06-19 16:30
W dniu pojednania ciąży mi Ania którą tez przepraszam egoistycznie coby mi lżej było - i niech wszyscy zarabiają co niemiara:):):)
anna / .* / 2005-06-19 19:28
Ja ostatnio inwestowałam bardzo agresywnie, czasem ponosiły mnie emocje, więć za dużo pisałam, wyciągnełam wnioski i objecuję poprawę .Orzeł bardzo się cieszę, że się na mnie nie gniewasz, powinniśmy sobie doradzać i się wspierać a nie krytykować i kłócić.To forum ma sens, ja często korzystałam z podpowiedzi, informacji, które tu się pojawiają.pozdrawiam :)
orzeł / .* / 2005-06-19 19:55
Aniu zgadzam się ja tez korzystam i dzielę się swoimi obserwacjami ! I mnie tez czasem ponoszą emocje ! no dobra to co robimy z talexem:)!?
orzeł / .* / 2005-06-19 16:28
Ja uważam temat za zamknięty Andrzejku trzymaj się i powodzenia !
strokuś / .* / 2005-06-19 11:58
za chwilę wyjeżdżam i żona mnie już pogania więc nie mogę się za bardzo rozpisywać, ale....Panowie, dajcie spokój... nie ma po co robić tyle krzykuAndrzej może patrzył w notowania opóźnione i tyle, nawet dodał że może Orzełku nabyłeś "na wyprzedaży" przez co rozumiem dogrywkę, a tak byłotrafił w Twój czuły punkt, no i stąd Twoja reakcja - ale w końcu inwestor musi trzymać emocje na wodzyuwagi Andrzeja na pewno niezbyt miłe, ale jedno jest pewne - nie warto dopuścić, żeby zrobiło się tutaj tak jak na ban.kierze i lepiej czasem przemilczeć pewne sprawytakże gorąco apeluję o pojednanietrzymajcie się i udanych inwestycji!do zobaczenia za 2 tygodnie B)
Hajdi / .* / 2005-06-19 15:07
Tez uwazam ze czasami lepiej przemilczec niz robic dym o byle co (zawsze powtarzam to swojej kobicie i powoli dziala) :))) Wg tego lata bedzie niezly szczyt i to dopiero bedzie lewe ramie :))) Obecnie siedze na MNI, OPT, MCI i standardowo na 7BC Pozdro
orzeł / .* / 2005-06-19 10:25
Jak widzicie głębokość ewentualnej korekty?Obawiam się że jeśli skończą się banki i nic nie przejmie po nich siły może być ciężko utrzymać aktualne poziomy ! Jak widzicie maluchy IT odnoszę wrażenie że to może być aktualnie gorący temat! pozdrowienia dla wszystkich bez wyjatku :)
jujo / .* / 2005-06-19 14:35
Moze kilka slów wlasciwie nie o korekcie ale o, w mojej opinii, dalszego przebiegu notowan. Znalazlem troche czasu w sobote i tak sobie spogladalem na wykresy indeksów i musze przyznac ze troche mnie one martwia. Patrzac na nie dochodze do wniosku ze czas korekty zbliza sie nie uchronnie. Wysuwam ten wniosek na bazie teorii Elliota jak równiez liczb Fibonacciego, w dodatku cos mi sie wydaje ze uksztaltuje sie formacja RGR. Krotko podsumowujac: okreslajac zasieg z formacji, korzystajac z ciagow Fibonaciego oraz biorac pod uwage tE to widze zejscie np WIG-20 do poziomu 1616, choc oczywiscie rozne papiery sie do tego przyczynia a w szczegolnosci banki
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy