Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Na rynku przewaga po stronie kupujących

Na rynku przewaga po stronie kupujących

dżeju Kaszpirowski / .* / 2005-02-26 17:30
Komentarze do wiadomości: Na rynku przewaga po stronie kupujących.
Wyświetlaj:
anna / .* / 2005-02-28 17:47
Orzeł co będzie z naszym kredytem?Obawiam się ,że południe :) Wyniki nie są złe, ale oczekiwania analityków zawiedzione :)Obserwowałam ENP myśle ,że jutro będzie północ może kupię :)
dżeju / .* / 2005-02-28 19:05
Anno, ENP (moze zapomniałaś "A" czyli ENAP) czy EPN (Energomontaż Północ)? Co konkretnie przykuło Twoją uwagę, bo chyba niespecjalnie coś się działo innego niż normalnie, podciąganie na koniec, no obroty trochę wyższe. Jutro wyniki i aż się boję co będzie. Jeżeli będzie korekty ciąg dalszy, to nawet dobre wyniki nie wyniosą kursu EPN za wysoko.
anna / .* / 2005-02-28 19:30
Sorry powinno być EPN,- obroty wyższe i na koniec nie było wyciągania na siłę.Ja poczekam na odpowiedni moment, ale dopiero po wynikach. Spółka podpisała dużo kontraktów, ale to nie jest gwarancją dobrych wyników w tym kwartale :)
Giant / .* / 2005-02-28 17:24
Witam poniedziałkowo,u mnie -1,54%- kolejna, udana sesja.Pozdrawiam, oczekując lepszych czasów
orzeł bylejaki / .* / 2005-02-28 16:32
Gratulacje Aniu ! Tvn wiedziałem .....:) ale zamieniłem ostatnio ibsys na softbank więc też nie jest źle choć jeszcze cóś mi tego szmaciarza zostało! dziś kiepsko portfelik - -0.8 % no ale cóż gdyby nie soft byłoby jeszcze gorzej!:)ciekawie będzie dopiero jutro :)
anna / .* / 2005-02-28 17:17
Dzięki Orle - teraz czekam na informacje że TVN kupił pewien członek w dużej ilości :)
Mike / .* / 2005-02-28 15:01
orzeszku ja raczej sadze ze na koniec miesiaca fundusze chca sobie podciagnac wyniki, chociaz wolalbym sie mylic bo mam w swoim portfelu Getinek...co sadzicie o STR?
Alicja / .* / 2005-02-28 17:22
Witam! Dotychczas tylko czytalam ale dzis cos napisze. Na STR juz pare razy udalo mi sie zarobic w ostatnim czasie wahania kursowe 6.10-7.20a a potem pokonanie technicznego oporu na 7,25 zagnalo akcje do ponad 8 zl. Osobiscie myslalam ze bedzie wiecej liczylam na 9 Ponownie wejde w Str ale kupie za 6,30! Co wy na to?
orzech / .* / 2005-02-28 13:53
Getinek złąpał piękny wiatr ! Jediziemy !!!!!!! ;-)
orzeł / .* / 2005-02-28 13:38
oj oj chłopina kupuje 2250 sztuk po 26.1 posiadając 47750 po cenie ........... nawet nie zaryzykuję jak niskiej a tu hurra i oklaski:)życzę oczywiście wzrostów ale ....... czyż nie widać jak na dłoni po co ten pan to kupił ..........no właśnie po te oklaski pewnie - ciekawe jak będziecie mu bili brawo jak będzie sprzedawał:)
dżeju / .* / 2005-02-28 18:53
oczywiście, że orzeł ma rację, chodziło temu panu raczej o przypomnienie że istnieje taki Boryszew i że on w niego wierzy (ma przecież 50ksztuk i nie sprzedał na takiej górce a dokupił) niż "marne" ewentualne zyski z dodatkowych akcji. Abstra...ąc (cenzura ze względu na obecnośc kobiet) jednak od takich czy innych powodów, to inwestor działa stadnie - jak coś rośnie to się przyłączę. Czy piątkowa zwyżka Elektrimu o 27% i dzisiaj na początku odbyłaby się, gdyby została przyjęta na chłodno? Dopiero dziś przyszło opamiętanie.Ja jestem dobrej myśli co do Borysa. Rósłby dzisiaj, gdyby rynek był inny. Martwi mnie tylko Ferrum, no i EPN i Prochem ogłaszają jutro wyniki, ciekawe - przed czy po sesji?
orzech / .* / 2005-02-28 14:18
...i tu trzeba oddać rację Orłowi. Samemu się takie numery wykręcało to wiem... ;-)
orzech / .* / 2005-02-28 12:32
Kurs na południe siostry żeglarki i bracia żeglarze ;-) Nu... ale Ferrum pakupili my w oczeń charoszej cienie ;-))
dżeju / .* / 2005-02-28 13:28
orzech, każdy tak myśli... :)nie, ale jak nic nieprzewidzianego nie zajdzie, to odbicie w końcu MUSI BYC (czytaj BYK)
Giant / .* / 2005-02-28 11:01
Witam Wszystkich,widzę, że każdy zajęty zarabianiem milionów, więc może coś na początek ode mnie, dzisiaj kupuję Swissmed, a co tam, każdy ma nie będę gorszy.Poza tym coś mój Optimusek się obniża, mam nadzieję, że się odbiję?
orzech / .* / 2005-02-28 09:00
Dziś Borygo zamiast żywców i żołądkowej gorzkiej. Pijcie Borygo!!! ;-)))))))
dżeju / .* / 2005-02-28 11:21
Prezes kupuje to ja też:Raport bieżący 21 / 2005Zarząd Zakładów Chemicznych i Tworzyw Sztucznych Boryszew S.A. w Sochaczewie informuje, że w dniu 24 lutego 2005 roku na urzędowym rynku regulowanym - Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., Pan Waldemar Zwierz - Członek Zarządu Boryszew S.A. nabył 2.250 sztuk akcji na okaziciela spółki Boryszew S.A. po cenie zakupu wynoszącej 26,10 złotych za jedną akcję. W wyniku nabycia wyżej wymienionych akcji Pan Waldemar Zwierz stał się posiadaczem 50.000 sztuk akcji spółki Boryszew S.A.Pan Waldemar Zwierz traktuje nabycie akcji spółki Boryszew S.A. jako inwestycję długoterminową.
silver / .* / 2005-02-28 12:32
Do mnie napisal inwestor z Litwy, tak jak Ty tydzien temu, zyski widzi w Permedia.
orzeł / .* / 2005-02-27 22:37
chłopcy i dziewczęta gratuluję Wam odwagi :) z tym borysem skąd Wy tą wiarę i heroizm bierzecie!?Aniu Ty tez kupiłas w piątek BOryszew Nie pisz tak bo nie uwierzę!:)
dżeju / .* / 2005-02-28 07:57
wicie, rozumicie, to że coś jest za drogie lub za tanie to pojęcie względne (no chyba że ma się na myśli wskaźniki). wiele razy widziałem 100% w dwa tygodnie (także na Boryszewie) i chyba niewielu było takich, którzy by weszli na tej górce, no bo 100%?!?!? musi spaść. a tymczasem w następnym miesiącu drugie 100%, i dalej. Tak właśnie powstał "dzisiejszy" Boryszew. Dla jednej spółki 20% to już max, a widocznie dla Boryszewa 2000% mało. No ale oczywiście rękę trzeba trzymac na pulsie i nie pękać.
anna / .* / 2005-02-28 10:53
Boryszew to zazwyczaj kurs do góry a potem dobre wiadomości.
dżeju / .* / 2005-02-28 13:23
Ależ Aniu, to nie tylko Boryszew tak ma. A skąd wzięła się stara prawda giełdowa: kupuj plotki, sprzedawaj fakty? Zwykle samo podanie komunikatu kończy zwyżkę. Jak wszędzie, tak i tu "dopoinformowani" mają lepiej, nam pozostaje zbierać ochłapy. Co, prezes jak kupował akcje to nie powiedział rodzinie i znajomym: kupcie razem ze mną, jak wydam komunikat to zarobicie. albo, że szykuje się taki czy inny kontrakt, dobre wyniki itp. I kółko się kręci.Na szczęście dużo się dzieje wokół grupy, dużo dobrego PR i osoby Karkosika, więc liczę, że zwyżka jeszcze trochę potrwa, czego sobie i innym życzę.
anna / .* / 2005-02-27 23:05
Nie kupiłam i nie zamierzałam. Dla mnie jest za drogi. Kilka dni temu dokupiłam Ciech po 28.5 ale w piątek sprzedałam. Na TVN było kilka większych tranzakcji i zaryzykowałam w poniedziałek się okaże czy to była mądra decyzja :) Dużo nie kupuje obawiam się od wtorku korekty.pozdrawiam :)
hajdi / .* / 2005-02-27 22:13
wyniki bykow 1 marca7bulls=7zeta :)))
dżeju z zapałkami / .* / 2005-02-27 11:57
no cósh, przestrzegam przed 7bulls, bo są tu tacy co mają lub chcą mieć. na wykresie coś a'la formacja klina zwyżkującego po spadkach, co prawda nie klasyczna, ale może zapowiadać dalsze spadki. po prostu bądźcie ostrożni, chłopcy i dziewczyni i nie bawcie się zapałkami w pobliżu byka
hajdi / .* / 2005-02-27 12:47
no zobaczymy po wynikach ja trzymam byka za rogi od dosc niskiej ceny dokupywalem po nieco powyzej 3 zeta i optymistycznie mysle o tej spoleczce wlasciwie czekac kiedy bedzie sprzedawac swoje wlosci w nadarzynie moze zajmie sie deweloperka (osiedle domkow lub obiekt handlowy, rozrywkowy-janki sa blisko) a i kurs zlotowki a raczej euro i dolara jest przychylny dla tej spolki. Ja czekam na wyniki z zapasem gotowki zeby jeszcze dokupic pare bykowA moze ktos powie cos o WSIPie jak odbiera wyniki tego muła. ma szanse sie nieco wybic czy leci na 7 zeta
mara / .* / 2005-02-27 20:05
witaj Hajdi jak to jest z tymi wynikami 7 bulls kiedy?!
orzeł / .* / 2005-02-26 20:45
hallo didżej!wiesz kolego drogi to jest tak że wszystko zależy od perspektywy czasowej z jakiej ocenia się pewne wydarzenia:)ja kiedyś sprzedałem pkn po 39,60 on potem spadał do 34.4 teraz kosztuje prawie 50 :) wtedy kiedy spadał byłem szczęśliwy teraz też jestem ale bynajmniej nie z tego powodu że wzrósł do 50 bo go nie mam i już:)ferrum nie łam nic będzie git zobaczysz:)
dżeju / .* / 2005-02-27 11:43
co do PKN to kupiłem na jesieni za 31 i sprzedałem też po 31, dasz wiarę? u mnie jak coś nie wzrośnie od razu, a nie daj Boże spadnie o parę groszy, to opycham bo to już może bessa? taki jestem wystrachany przez analytyków. Czy ktoś ich w ogóle prosił o "podpowiadanie"?
orzeł / .* / 2005-02-26 21:24
Dżeju a co sądzisz o IRenie?Ferrum według mnie od 10 zł do góry czyli już :)
dżeju / .* / 2005-02-27 12:43
aha, orle, dopieroż zauważyłem, że w piąteczek były transakcje pakietowe na Irenie (!). wiesz po ile? po 12,40. Może qrka spadać jutro
orzeł / .* / 2005-02-27 20:07
dżej skąd takie info !?
anna / .* / 2005-02-27 23:20
Nie jestem dżej :) ale np. na- interi pl. było widać tranzakcje pakietowe na Irenie po 12.40.
dżeju / .* / 2005-02-27 11:40
Irena będzie rosła w siłę, ale na razie zmaga się z oporem na 13,7 jak przebije co jest bardzo prawdopodobne zważywszy na obroty, to zatrzyma się aż na 17-18 z przystankiem na 15,5. jak w poniedziałek nie przebije, w najbliższych kilku dniach będzie trochę odpoczywać. można śmiało kupować na mid i long-term
orzeł / .* / 2005-02-26 21:26
wariant super pesymistyczny do 9.30 i to już większy ból:(
dżeju-di / .* / 2005-02-27 11:30
spadek do 9.30 to byłoby świństwo
ORZEŁ / .* / 2005-02-27 20:09
szczerze ja tez w to nie wierzę sam tez mam nie dyzo bo niedużo ale jednak i na razie 5 % W PLECKI
dżeju Kaszpirowski / .* / 2005-02-26 17:30
długi nos podpowiedział mi, żebym sprzedał Budimex, potem lekko wzrósł i trochę żałowałem, ale wyszło na moje, ha! redan też sprzedałem tuż przed aresztowaniem prezesa, taka sama sytuacja. mówcie mi Kaszpirowski :)chyba dokupię albo Boryszewa albo EPN - we wtorek wyniki, coraz większy portfel zamówień i aspiracje, poprawiające się wyniki (rok chyba będzie na plusie w porównaniu z wielką stratą w 2003!), kurs skorektował o 38% poprz. wzrostu (Fibonnacci)przy okazji trafiłem na artykuł z Parkietu (publikowany na stronie EPN), w którym autor ZACHĘCA do spekulacji na spółce, co faktycznie potem miało miejsce. ale numer!no a Ferrum jak spadało tak spada, pytanie czy w czasie przyszłym toże? czyżby jednak też wyszło na moje, że trzecia fala itp.... oby akurat tu nie, bo mam
mara / .* / 2005-02-27 09:47
ja tez niedługo zacznę kupować boryszew po 22 no może 23 zł :) ale się dajecie w kanał wpuszczać i ta pewność wzrostu która gwarantuje i generuje spadki a myślałam że tu co nieco ostrożniejsze i bardziej uważne towarzystwo
didżeju / .* / 2005-02-27 11:27
hello mara, czyżby druga squaw nam się na forum ujawniła?!?! no to ekstra, bo dziewczyny zawsze ostrożniej podchodzą do inwestycji (ale nie dlatego, że wolałyby zainwestować w ciuszki, nie, nie)co do Boryszewa to myślałem o nim do 3 w nocy i rzeczywiście może trzeba wykazać daleko posuniętą ostrożność, natomiast w bardzo krótkim terminie myślę, że jeszcze wzrośnie (papier gwałtownie rosnie i jest mocny, a to przyciąga takich leszczy jak ja, wiele osób czekało na korektę, żeby wejść). zakładając, że ostatni wzrost był pod umorzenie akcji, zasięg wzrostu chyba już skompensował wzrost wskaźników wynikających z umorzenia. to tyle w tym temacie, reszta jest milczeniem.aniu droga, to że komuś zależy na takim czy innym zamknięciu to dobrze, bo ktoś pilnuje kursu, natomiast po początkowych wzrostach brak na razie katalizatora do dalszych wystrzałów a wyniki mogą nim być. w dodatku pojawiło się info na Parkiecie, że EPN może być jednym z beneficjentów wartej 1 mld EUR inwestycji. ano łobacym co z tego bedziesee you!
anna / .* / 2005-02-26 22:20
Jeśli chodzi o EPN to była bym otrożna na zakończenie kto kupił - 1 sztukę po 13.40 - analiza techniczna może wprowadzić w błąd. pozdrawiam :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy