Forum Polityka, aktualnościKraj

Na stacji benzynowej nie kupisz alkoholu?

Na stacji benzynowej nie kupisz alkoholu?

Money.pl / 2011-03-04 08:27
Komentarze do wiadomości: Na stacji benzynowej nie kupisz alkoholu?.
Wyświetlaj:
AntyPiwo / 87.204.26.* / 2011-03-14 15:01
1. za prowadzenie po pijaku zabierać prawo jazdy dożywotnio
2. nie sprzedawać alkoholu na stacjach - nie będzie piwka po drodze ani przyjeżdżania w połowie imprezy, jak się wóda skończy.
3. Za wypadek po pijaku karać wysoko, jak za inne świadome wykroczenia. Tłumaczenie 'nie chciałem wjechać w grupę pieszych, ale byłem pijany i nie wiedziałem co robię' jest tak samo głupie jak 'nie chciałem wjechać w grupę pieszych, ale przy 220 km/godz na jednopasmówce nie mogłem nic zrobić'.
KIEROWCA / 77.255.107.* / 2011-03-04 17:42
do wszytskich OSZOŁOMÓW któtrzy są przecie sprzedaży alkoholu na stacjach:

a jak myslicie co się wtedy stanie skoro połowa dochodów pochodzi z tego źródła? pewnie połowa stacji upadnie a na pozostałej połowie cena paliwa (marża sprzedawcy) pójdą w górę bo za cos będa musieli się utrzymać. Pomijam ile osób i małych działalności straci pracę!

czy nie lepiej zamiast próbować wprowadzac kolejna prohibicje mocniej i dotkliwiuej karać pijanych kieerowców? co roku łapanych jest 200tys takich kierowów a ilu z nich traci prawko? ilu płaci wyoskie kary? połowa? ćwierć, pewnie nawet nie. Gdyby kara za jadę po pijanemu zależała np. od stopnia promilii (np. każdy 1 promil =10tys kary) i kary te były bezwzględnie z wszystkich ściągane to ktoś kto ma jechac po pijaku zastanowiłby się pięc razy gdyby wiedzuał, że za taxi zapłaci 50zł a za jazdę 10, 15 lub 20 tys! kary która będzie spłacał lub MUSIAŁ odpracować w czynie społecznym (nie witenie bo to wtedy dla niego jak hotel). Ludzi do zamiatania ulic, malowania ścian i parkanów potrzeba bo wiosna idzie i trzeba remonty zrobić!
plażowicz / 81.190.54.* / 2011-03-04 15:22
Na stacjach benzynowych zakaz (?).
Natomiast na wszystkich plażach nadmorskich piwo leje się falami.
Np: na plaży w Gdyni kosztem miejsca do opalania na morskim piasku , wybudowano kompleks pijalni piwa , gdzie na zewnątrz przy stoliku można do woli zapijać się piwem . Natomiast poza stolikami , kilka metrów obok już nie , pod rygorem zapłacenia mandatu karnego.
Dziwne ,ale prawdziwe.
Adam222 / 77.88.138.* / 2011-03-04 15:41
Na plaży to se możesz pić. Najwyżej się utopisz. A na drodze to pozabijasz innych. Tak trudno to zrozumieć?
swój / 81.219.112.* / 2011-03-04 15:08
A kiedy wyprowadza alkohol z tego niby polskiego sejmu na Wiejskiej
marynarz098 / 2011-03-04 14:57 / Tysiącznik na forum
:-(.....ale sie wyprawia.........Panowie senatorowie z PO, PIS. PSL a piwko na stadionach to mozna tak, bo niby kultura tam wieksza tak, doigracie sie panowie.
Widze ze liberalizm(PO), dziki ktoremu doszliscie do wladzy, zmienil sie w zamordyzm.

A czy nie latwiej by bylo rozwiazac Senat, pewnie straty w budrzecie byly by mniejsze z tego powodu, niz straty we wplywach z akcyzy.
tadek134 / 89.231.98.* / 2011-03-04 14:20
'Panowie' ,co wy z tej Polski robicie,może skasujecie w sejmie bo prawo które ustanawiacie do was nie dociera.Dobry miał któryś z posłów pomysł żeby przed wyborami wszystkich kandydatów poddać badaniom psychiatrycznym.tadek134
kaczorek ma motorek / 2011-03-04 11:57 / Tysiącznik na forum
Przeglądałem wszystkie newsy wydane przez PiS i nie znalazłem takiej informacji że PiS coś takiego rozważał
ale jeżeli ktoś ma link do informacji publikowanej przez PiS w tej sprawię to proszę o podanie
Stare przysłowie mówi że "pies jak niema co robić , to sobie jaja liże "
Posłom którym się nudzi polecam naśladować psa
suoer polaczek / 79.190.124.* / 2011-03-04 09:47
Ja POLAK mówię wam trzeba zakazać sprzedaży alkoholu na stacjach paliw bo kierowcy piją i powodują wypadki, trzeba zakazać sprzedaży papierosów bo kierowcy palą i powodują stłuczki, ba trzeba zakazać sprzedaży paliwa i nie będą jeździć i nie będą potrzebne autostrady i nie będzie problemów i będzie super!!!!
Andrzej120 / 89.74.10.* / 2011-03-04 14:13
Przyłączam się do tego nad wyraz słusznego wniosku, idąc dalej należy zakazac sprzedaży prezerwatyw, żeby jak Towarzysz Rydzyk postuluje ludzie kopulowali się li tylko dla prokreacji.
grn / 80.254.148.* / 2011-03-04 09:41
do centrów handlowych tez klienci przyjeżdżają samochodami, wiec tam tez powinni zakazać, a idąc dalej, każdy sklep, który ma parking nie powinien sprzedawać alkoholu - czyli generalnie prohibicja - brawo dla senatorów, nie ma to jak tworzyć prawo cofające rozwój swobód.
kress / 91.193.208.* / 2011-03-04 09:12
Jak ktoś jest na tyle ograniczony umysłowo, żeby po spożyciu alkoholu wsiadać za kierownicę, to mu żadne zakazy nie pomogą... Niektórzy mają po prostu taką mentalność - "ja pijany? nie jestem w stanie jechać? to ja wam zaraz pokażę...". No bo w końcu co to są 2-3 piwa dla niego - skoro potrafi utrzymać kierownicę w rękach, to wszystko jest dla niego ok. A na drugi dzień się jeszcze chwali znajomym swoim wielkim wyczynem. O ile oczywiście nie skończy podróży na słupie albo w rowie.
normal / 195.117.57.* / 2011-03-04 08:27
JESTEŚMY ZA !!! STACJE MAJĄ LAC PALIWO A NIE GORZAŁĘ W GARDŁA DEBILÓW !!!!
koczis / 2011-03-04 12:02
Misiu, a Ty skad sie zerwales?
Zyjemy w WOLNYM kraju i pod rzadami LIBERALOW (HAHA).
Widac dla poslow PO slow liberal jest za trudne skoro nie rozumieja co ono oznacza
xsxsxsx / 78.133.163.* / 2011-03-04 09:13
Glupis... skoro nie beda zarabialy na wodzie, to w gore pojda ceny paliwa, bo za cos trzeba bedzie brac kase na podatek od nieruchomosci, na prad, na pensje obslugi, etc...
Prostownik / 78.8.67.* / 2011-03-04 09:07
Sam jesteś debilem pisząc takie bzdury!!!
Władza wolnego państwa, szanuje wolność gospodarczą i osobistą.
Wolność niesie za sobą odpowiedzialność, więc skuteczniej ścigać i karać pijanych kierowców inaczej dojdziemy do absurdu konieczności ustanowienia prohibicji, bo kilku zakompleksionych socjalistów musi myśleć za ciemny lud.

Najnowsze wpisy