Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Na warszawski parkiet zawitała skromna korekta

Na warszawski parkiet zawitała skromna korekta

dropshot / .* / 2005-02-22 19:57
Wyświetlaj:
dropshot / .* / 2005-02-22 19:57
Orle, wydaje mi się że już jutro bedzie OK:) końcówka dzisiejszej sesji napawa mnie dużym optymizmem... nie wiem czy dobrze zrozumiałem, sprzedałeś dzisiaj część Sanwilu po 0,58? ja sprzedam jutro po 0,66 :)))noo, może troszkę przesadziłem :) mam tylko nadzieję że nie zepsuje mi planów Ameryka...pozdrowienia dla wszystkich
przemolb / .* / 2005-03-21 13:53
trzymac kupiłem po 2.9 a teraz leci 2.41
BART / .* / 2005-03-11 09:55
witam ! Mi sięwydaje że sanwil pujdzie do góry ale po pewnym czasie przeciesh dołożyli 100mln spółek więdz trzeba czakaś aż ktośto wykupi. Podejżewam że troche to potrwa , ale moshe być niezły zysk. POZDRAWIAM.
nicik / .* / 2005-02-23 14:58
Dzeju, Uśmiałem się serdecznie czytając Twoje posty z cyklu "przemyślenia egzystencjalne inwestora". Chłopie, Ty masz talent pisarski - powinieneś satyrykiem zostać ... oczywiście na GPW też zostań, bez takich jak Ty smutno by było... Aha, ja też mam często takie wrażenie, że papier idzie do góry jak szalony, a jak kupię to jakby go ktos zaklął: STOP and down or only slightly up... Myślę, że to uczucie zna każdy z nas... Nie bój nic, jutro będzie lepiej. Powodzenia Wszystkim!!!PS. Kiedy to PKO BP osiągnie wreszcie 29 ???
dżeju / .* / 2005-02-24 08:16
cze i pozdro,NIcik, dzięki, dzięki takim ludziom jak Wy pierwsze co robię w pracy (zaraz po zaparzeniu kawy of kors) to wpadam tutaj bo fajnie tu, każdy kadzi każdemu itd. nie to co na parkeicie czy pl.biznes.wgpw czy jakoś takcuś czuję, że dzisiaj zasmakujemy wreszcie zwycięstwa choć dzień zwycięstwa jest (był) kiedy indziejpowiem Wam, że głupi jestem i chyba zaczaję się na KGHM. To jedyny pewniak, który da w najbliższym czasie zarobić ze 20%, przecież czeka nas euforia przed zakończeniem hossy, a ten papier w stosunku do innych komponentów (!) WIG20 ma dużo do nadrobienianie wiem co z tym Boryszewem robić ani z Ferrum ani Prochemem (formacja RGR niestety, widziałem ale nie sprzedałem) ani z EPN ani Permedią ani Ampli. wywalę chyba wszystko i kupię albo Boryszew albo miedź na korekcie, tak na 20% się nastawię i koniec
dżeju / .* / 2005-02-23 13:35
witam w skromnym gronie, jakoś nikt nie kwapi sie do gadki-szmatki, ja to rozumiem, bo jak spada to i mnie nie chce sie nic, a jak rośnie to bym pisał i pisał (wiadomo, sukcesy)refleksja dotyczy Boryszewa, pisałem o nim wczoraj i dziś należy do mocniejszych papierów, ale boję się że jak kupię to zleci, jak to zwykle bywa, a mówię sobie zawsze - synku, słuchaj swojej pierwszej myśli, a pierwsza myśl kilka była przedwczoraj: KUPUJ Boryszew, nie posłuchałem, wczoraj była druga: sprzedaj wszystko, KUPUJ Boryszew za całą kasę, nie posłuchałem. Pewnie w końcu kupię, jak już będzie po 30 i czas spadać.Utwierdźcie mnie lub nie czy kupić dzisiaj czy nie kupić, oto jest pytanie.
orzech / .* / 2005-02-23 15:29
Miałem identyczny problem z Boryszewem 2 dni temu. Żydowską walkę prowadziłem kilka godzin (wejść czy nie) i w końcu nie wszedłem. Teraz ki już za późno ;...-( Nie wsiedliśmy Dżeju do tego pociągu to nie gońmy go. Chodźmy "na stopa" i złapiemy go na następnej stacji ;-))
orzeł / .* / 2005-02-23 13:39
Myślę sobie że nie ! poczekaj na jakąś korektę która jak wiesz jutro nastapi:)
dżeju / .* / 2005-02-23 14:19
dzięki za kubeł zimnej wody, bo rozgrzewam się i w brode sobie pluję, że mogłem, a nie wszedłem, w związku z czym chcę nadrabiac stratę i d... spada bladateż myślę że jutro korekta, ale kwitnie we mnie tez obawa, że dalsze pięcie się w górę i boję się że znów sobie będę pluł, a z drugiej strony pluł będę jak spadnie, co lepsze co gorsze, już sam nie wiem, giełda to czysta psychologia, zmagania samego ze sobą, ot co! a moze kupić trochę i dokupić na korekcie, wtedy średnia cena będzie niezła i dylemat z głowy - jak wzrośnie to cieszę się z tego co mam, a jak spadnie, to dokupię, tylko jest to sprzeczne z tym co tu nieraz wypisujęstraszny marazm dzisiaj, co? trochę długo trwa to uśpienie, boję się, że po okresie wynikowania, które się już kończy, zaśniemy na dłużej a to może skończyć się (pst, lepiej nie wypowiadajmy tego słowa na "b")śniły mi się energomontaże któe wzrastają o kolkadziesią procent, i enap o 100%, chyba dlatego że wczoraj były nielicznymi zielonymi papierami - trzy obok siebie, kiedyś jak mi się śnił Impexmetal, to wzrósł zaraz potem z 35 do 55!! czasami mam takie przeczucia, moze to podświadomość porządkuje sygnały nieuchwytne na jawie a układające się w jakąś logikę we śnie? miewałem już tak, i chyba każdy miał, że "przespaliśmy się" z czymś i rano Eurekataki temacik zastępczy zagaiłem w sezonie ogórkowym...
orzeł / .* / 2005-02-23 13:44
dżeju spokojnie bez emocji (Tobie chyba tego nie musze mówić ) jak emocje zaczynają grać to Ci spokojni właśnie uciekają!
orzeł / .* / 2005-02-23 00:54
Aniu łer a rju ? Zasamczyło się tu tak że hoho daj świeżości trochę - co kupują kobiety w naszych trudnych czasach ? Mam nadzieję że uciekłaś z garniturów chyba że w nich pojechałaś na narty - oby nie !! Co słychać?
anna / .* / 2005-02-23 17:48
Orzeł widzę, że tęsknisz za mną więc piszę.całe szczęście, że z garniturków wyskoczyłam w pore ( na moje oko była za duża podaż i uciekłam )Przed wyjazdem sporo sprzedałam a teraz brak mi odwagi- na kupuj. Mam Kredyt Bank i Ciech to wszystko.Boryszew i Imp też miałam i dziś jestem zła,że sprzedałam. Mam pare typów na 2005 ,jak znajdę trochę czasu to Wasz zapytam czy też tak myślicie :) A co będzie z Kredytbankiem cztałam, że to typ na cały 2005. - czy warto sprzedawać po wynkiach ? pozdrawiam
drops / .* / 2005-02-23 01:26
co prawda nie jestem Anią :) ale strasznie tu pusto więc zaznaczę swój ślad... Orle, wychodzę dziś z Sanwilu po 0,64 :) jak myślisz, uda mi się to zrobić?:) marzyciel ze mnie, co?:))) pozdro.
orzeł / .* / 2005-02-23 07:20
ja sprzedałem małą cząstekczkę - taką cząstunię po 0,58 i dzis czekam na Twoje przepowiedziane 0.64 - niech się stanie;-)
drops / .* / 2005-02-23 12:29
Orzełku, jak wrażenia z zachowania Sanwilu? Ja muszę powiedzieć że jestem jakoś dziwnie spokojny i oczywiście dobrej myśli :)))
orzeł / .* / 2005-02-23 13:25
witaj ja czekam czekam czekam i mam nadzieje ze tym razem sie doczekammartwi mnie swiat tak globalnie jakos i ten deszcz:(
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy