Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Na warszawskim parkiecie odrabianie strat

Na warszawskim parkiecie odrabianie strat

strokuś / .* / 2005-04-11 18:28
Komentarze do wiadomości: Na warszawskim parkiecie odrabianie strat.
Wyświetlaj:
orzeł / .* / 2005-04-11 22:07
a ja obsuwam sie powoli choc dzis na zero to jednak portfel maluchow mnie przeraza a nie mam chyba czegos (bo nie wiem co to ) co pozwoli mi na jakies zmiany - trudno mi podjac decyzje co sprzedac łatwiej co kupic:)
strokuś / .* / 2005-04-12 00:11
idę z pomocą (albo i nie).... rekomendacje na szybko :) do Twojego ostatniego portfelaAMICA - trzymajAMPLI - ?BETACOM - sprzedajKREDYT BANK - sprzedajKRUK - trzymajMIESZKO - ?PEKAES - trzymajSOFTBANK - trzymajŚRUBEX - ?FERRUM - trzymajPKO BP - redukuj (50% ?! wstydź się)przyjrzyj się mci, talex, wsip, polimexmój portfelik bez większych zmian (poszla tpsa za softbank) - zrewanżuj się opiniąAGORA 10% ALMA 11% ATM 11%BCHEM 15% PEKAO 9% REMAK 10% SOFTBANK 24% WSIP 9%
orzeł / .* / 2005-04-12 00:41
Agora się mi nie podoba ?Alma wow a je to Atm chciałem kupić po 33.5 (spore zlecenie)Bchem technicznie nicht goodPekao chętnie się dowiem dlaczego pko a nie pko bp:)remak ?soft trzymajwsip trzymaj no i tak sobie gadulca uprawiamy a hutmen rośnie centrostal gdańsk rośnie :)co do CCC to chyba wreszcie czas na odpoczynek :)co Cię tak zraża do pko bp to mnie ciekawi !? pozdrawiam Cię serdecznie i dzięki :-)
strokuś / .* / 2005-04-12 09:19
agora - faktycznie troszkę mnie zawiodła i krótkoterminowo może wyglądać nieciekawie, na razie się waham i liczę na szybki powrót ponad 60zlbchem - ocena techniczna na podstawie wykresów z gpw imho może być mylącapekao, bo w moim przekonaniu ma lepsze perspetywy wzrostu niż stabilny bp :)do bp w ogóle zraża mnie to, że jest zbyt stabilny (to już lepiej trzymać gotówkę, jeszcze bezpieczniej - a faktycznie chyba się będzie działo nieciekawie), a u Ciebie konkretnie to że go masz po prostu za dużo :) i jest to raczej niezgodne z Twoją polityką dywersyfikacji portfela (którą popieram)
orzeł / .* / 2005-04-12 00:26
witaj Stroke:)kredyt banku nie mam uciekłem tak jak pisałem kilka dni temu:)tak wogóle to dzięki miły z Ciebie chłop:)szybciej sprzedam mieszko niż betacom :) chyba że sie jutro nie obroni kupiłem ivax za kredyt banka średnio po prawie 60 no właśnie te znaki zapytania to :) jutro na ampli może być sąd ostateczny!śruba do góry, mieszko mam około 1/3 tego co miałem więc niech się zozoli do woli :)a co do pko bp to powyżej 28 zł:)
orzeł / .* / 2005-04-12 00:30
tak źle oceniasz pko bp przecież to jeden z najstabilniejszych papiren z Wig 20 3,5 % od szczytu :)
kingsnake / .* / 2005-04-11 21:06
męcząca ta konsolidacja na GPW. ani w jedna ani w druga. podobnie MIESZKO...Nie spodziewałem się takich reakcji na MILLENNIUM, licze, ze podaz podywidendowa sie niedlugo skonczy :] CCC po serii artkulow mocno sie pnie, no i dzieki krotkiej historii nie ma zbyt duzej podazy detalicznej, kto wie co bedzie. A co sadza wy?
strokuś / .* / 2005-04-11 23:39
IMHO ccc się skończyłwartość godziwa wg caib 12,7, na koniec roku prognozowali 13,9 - poszło znacznie szybciej, ale chyba czas odpocząć - dzisiejsza spadająca gwiazda zdaje się to potwierdzać
dżeju / .* / 2005-04-12 08:05
Stroke, dziś spadające gwiazdy (lub inne świeczki z długim górnym knotem) były na wielu mocnych papiern. Po prostu tu, gdzie inwestorzy wcześniej dużo zarobili, są bardziej skłonni oddawać. Zważcie, że po powrocie dobrego klimatu inwestorzy wracają do tych spółek, które wcześniej mocno rosły.
macko / .* / 2005-04-11 18:33
czy ktos mi moze tak z dobroci serca powiedziec jak dlugo na MPP bedzie ta chol#&*@ korekta?
wq...iony / .* / 2005-04-11 22:14
Ja to gówno wywaliłem. Nie mam zdrowia do dalszych strat. Byc może odkupię akcje tego kur....dołka, jak sie zwalą na ryj jeszcze kilkanaście procent, a na to sie zanosi !!!
strokuś / .* / 2005-04-11 18:28
tytuł mi pasuje jak ulał, dodałbym jeszcze że powolne :) wczoraj -1,7, dziś +0,9a soft ani w góre, ani w dół - tego chyba nikt tutaj nie prognozował :)
macko / .* / 2005-04-11 19:02
mam do ciebie żal Strokuś. Mysłałem, że będę pierwszy na forum :-))
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy