Forum Forum ubezpieczeńInne

Najlepsze ubezpieczenie AC. Jak je znaleźć, żeby nie stracić pieniędzy i samochodu

Najlepsze ubezpieczenie AC. Jak je znaleźć, żeby nie stracić pieniędzy i samochodu

Wyświetlaj:
gini / 2018-01-05 16:05 / Bywalec forum
Wybór najlepszego AC doradzili mi pracownicy Concordii. Sama nie miałam dobrego rozeznania w ofercie ubezpieczycieli, a nie chciałam, żeby ktoś mnie oszukał. Miałam do nich zaufanie, bo wiedziałam, że działają w moim interesie.
Karina1108 / 109.243.58.* / 2014-04-09 14:28
Można by zdradzić, kto przy AC/Assistance daje samochód zastępczy na miesiąc?
FK_ / 78.45.253.* / 2013-11-22 11:20
"Samochód został pożyczony, a osoba która z niego korzystała nie jest wymieniona w polisie."

- przepraszam.. ale czy w PL polisy nie sa czasem na _samochod_ a niestety nie na kierowce?
Z calym szacunkiem ale w tej sytuacji jest to absurdalny wymog. Jesli przeszedlby do mnie kolega i poprosil o pozyczenie samochodu, to czy musialbym isc do ubezpieczyciela i aneks wczesniej podpisywac?
Albo prawo jest do ... albo kolejny artykul mijajacy sie z rzeczywistoscia...
mejktlen / 89.70.237.* / 2013-11-21 20:33
Ja wiem, że jak ktoś ma 20 lat to zapłaci więcej niż czterdziestolatek, ale jeśli razem z siostrą mamy ok. trzydziestki to dlaczego na bardzo podobne samochody i jedynie inne miejsce zamieszkania stawki mamy różne? Jesteśmy obydwoje w liberty, ale zastanawiamy się nad zmianą od grudnia/stycznia, może Pzu może link4, ale na pewno zmieniamy bo chyba co jakiś czas warto zrobić płodozmian :)))
Ekspert_LINK4 / 2013-11-22 20:26
Ryzyko dla każdego kierowcy jest szacowane indywidualnie według różnych parametrów uwzględniających nie tylko wiek kierowcy, ale również markę, model i pojemność silnika oraz miejsce zamieszkania kierowcy (a piszesz, że mieszkacie z siostrą w różnych miastach) więc na ten sam pojazd każdy może mieć inną wysokość składki i tak pewnie jest w Waszym przypadku.
Zachęcam Cię mejktlen do skorzystania z naszego kalkulatora, który znajduje się na stronie głównej www.link4.pl Możesz wtedy od razu dokonać zakupu polisy on-line i uzyskać w ten sposób dodatkowy 7-proc. rabat.
Ekspert LINK4

Najnowsze wpisy