Forum Forum finansoweBanki

Najlepszy bank ??

Najlepszy bank ??

Licovasos / 92.63.32.* / 2011-05-03 17:25
Witam,

Potrzebuję pomocy w sprawie kredytu ..co sądzicie o serwisie http://tinyurl.com/6c4esg2
Słyszałem że to serwis, na którym wystawiasz swój kredyt na aukcje. Podajesz swoje oczekiwania co do kredytu – rodzaj, kwota kredytu, okres spłaty i waluta. Zostaje ona przekazana do instytucji finansowych biorących udział w licytacji i przesyłają Ci swoje propozycje. Wybierasz najlepsza dla siebie ofertę, która ponadto możesz jeszcze negocjować. Dzięki takiej procedurze możliwe jest uzyskanie kredytu na lepszych warunkach niż przy wizycie w banku.Czy to możliwe i bezpieczne proszę o wskazówki.To moja pierwsza pożyczka i jestem zielony w tym temacie.


Pozdrawiam,
Wyświetlaj:
Krzysiek22s / 87.206.200.* / 2011-05-04 10:34
Też jakiś czas temu rozglądałem się za odpowiednim kredytem hipotecznym i koleżanka poradziła mi abym skonsultował się z doradcą kredytowym poprzez portal http://www.finansosfera.pl/ (wystarczy im zostawić nr kontaktowy - sami oddzwonią) Tak też zrobiłem i jestem z tego bardzo zadowolony!
lewii / 2011-05-04 09:41
Chodzi Ci o kredyt hipoteczny? Może skorzystaj z usług HOME BROKER-a, oni również mają bazę kredytów, może lepiej spróbować przejść się do takiej placówki niż próbować przez internet?

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: