Forum Forum finansoweKredyty

najlepszy doradca finansowy?

najlepszy doradca finansowy?

irkawawa / 89.78.166.* / 2008-09-23 23:53
która z firm zajmująca sie doradztwem finansowym jest według Was najlepsza?
Wyświetlaj:
dawidd260 / 94.254.145.* / 2017-05-08 12:36
Ja trafiłem parę miesięcy temu na doradcę D. Regułę z kancelarii finansowej Royal Capital i od tamtego czasu ciągle jestem z nim w kontakcie. Pomógł mi w znalezieniu funduszu inwestycyjnego i założeniu lokat. Ma dobrze zinfiltrowany rynek, wie które banki rzeczywiście mają ciekawe produkty, a które tylko jadą na dobrych akcjach marketingowych i niczym poza tym. Namiar pana Dariusza jest na royalcapital.pl.
Kamila w. / 78.11.113.* / 2017-02-13 14:13
W Bydgoszczy zdecydowanie jedynym słusznym wyborem jest Joanna Ritter z http://rittereksperci.pl/
Super podejście, nie wylicza czasu, dogłębna analiza potrzeb sytuacji. Dostaliśmy z żoną tak dużo informacji i wsparcia od Pani Asi, że cała procedura od momentu znalezienia mieszkania do podpisania aktu trwała zaledwie miesiąc. Zero problemów. Pośrednik nieruchomości był w szoku, że tak szybko i sprawnie udało się wszystko załatwić. Nasi znajomi też są w szoku, a my jesteśmy po prostu szczęśliwy, że przeszliśmy przez to wszystko właśnie z Panią Asią.
Piotrek313 / 46.215.113.* / 2017-03-12 16:37
Ja bym polecał bardziej serwisy hipoteczne, które współpracują z różnego rodzaju doradcami. Na stronie jednego z nich polecają najlepszych doradców w danym mieście: https://hipoteki.net/. Pytałem znajomych z Bydgoszczy i faktycznie hipoteki.net polecają tych lepszych doradców. Dopiero się zapoznaję, ale mają poza tym bardzo fajną bazę wiedzy, więc zanim zaczniemy rozmawiać z doradcą finansowym, zdobędziemy sporo informacji i na pewno trudniej będzie nas przekabacić przez doradcę na opcję korzystną raczej dla niego niż dla nas.
pozyczkasa.pl / 2016-06-08 11:47
zapraszam do siebie jeśli jest Pan z okolic małopolski.Więcej informacji na http://pozyczkasa.pl
Wuejejeje / 78.11.142.* / 2016-03-31 21:07
a jak szukałem kredytu dla swojej firmy to skorzystałem z usług CKD Hetman. Wybrali mi kilka ofert, pokazali ich zalety wady i wspólnie wybraliśmy najlepszą ofertę.
Sasza603 / 5.172.232.* / 2016-04-05 21:53
A w Warszawie gdzie warto podbić?
anonymous140 / 94.254.129.* / 2016-03-09 14:04
Ja osobiście polecam biuro Expander. Doradcy są bardzo mili i potrafia dobrac najlepszą ofertę dla klienta przy czym klient nie musi się niczym przejmowac bo doradca wszystko dopina na ostatni guzik a co najważniejsze expander NIE POBIERA PROWIZJI OD KLIENTA, w przeciwieństwie od innych biur. To oczywiście nie znaczy że nie zarabiaja na kliencie z ta różnicą że doradcy płaci bank za sprowadzenie klienta bez wyciągania dodatkowych procentów od klienta a to moim zdaniem jest bardzo dużym plusem. Polecam.
ekspertsolo / 2017-07-13 12:42
Prowizja nie jest dodatkowym kosztem dla klienta, który tak czy inaczej ten koszt ponosi. Różnica polega tylko na tym w jaki sposób zostanie rozliczona. Jestem w tej branży ponad dwadzieścia lat i wiem co nieco o jej funkcjonowaniu. W wielu przypadkach, korzystniej dla klienta jest rozliczyć się z doradca samodzielnie na podstawie faktury po uzyskaniu kredytu. Dotyczy to zwłaszcza osób prowadzących firmy.Po pierwsze w tym wariancie wysokość prowizji można negocjować, po drugie fakturę można wrzucić w koszty. To tylko niektóre korzyści dla klienta, a może być ich więcej. Polecam korzystanie z usług indywidualnych doradców, którzy mają większą swobodę działania.
middlers / 2015-11-13 12:33
gorąco polecam moje usługi we Wrocłąwiu: www.middlers.pl
albo www.facebook.com/doradcy.middlers
werraweri / 2015-11-19 12:27
Przy wyborze doradcy finansowego trzeba się kierować referencjami najlepiej. Ja dostałem namiar z polecania do http://www.multisfera.pl/ i tam właśnie się udałem. Potrzebowałem uzyskać kredyt na remont mieszkania i po prostu nie wiedziałem, jaka oferta jest najlepsza. Doradca mi porównał oferty i pomógł załatwić wszystkie formalności, tak więc wszystko odbyło się ok.
pawelbader200 / 2015-11-12 08:46
Polecam poczytać na yousave.pl mają dużo artykułów na ten temat wiec poźniej łatwiej jest wybrać coś konkretnego.
Aliki / 37.152.19.* / 2015-08-28 22:31
Ja korzystałam z pomocy Idea Expert. Jako firmę sprawdzoną mogę polecić. Nie wiem jak inni, nie korzystałam.
oszukany przez doradcę / 164.127.34.* / 2015-10-27 21:30
Nie polecam korzystania z doradztwa kredytowego homebroker, expander itp. Ja przejechałem się na doradztwie pana Tomasza Zaręsbkiego z biura homebroker w łodzi, straciłem sporo nerwów, czasu na spotkania z nim, straciłem tez dofinansowanie z mdm 20,000 zł gdzie spełniałem wszystkie warunki...a to dzieki panu Tomaszowi Zarebskiemu, radzę unikać. PS. w pierwszym lepszym banku dostałem identyczną ofertę z dnia na dzien na kredyt na mieszkania jaką on "negocjował" jakieś 3 miesiące...:d doradztwo finansowe to ściema, polecam wybrać 3 zaufane banki i rozmawiać z ludźmi bezposrednio z tych banków pracujących w dziale kredytow hipotecznych.
NAJ / 89.229.114.* / 2017-07-04 13:22
Witam, ja z innej beczki, otóż chciałem się ubezpieczyć na życie, oferowano takowe ale to ściema, pojechałem 40 km i co sie dowiedziałem, a no to że ubezpieczają do 70 roku ale po upływie wieku 70 lat ubezpieczenie nie może być kontynuowane i pieniążki przepadają, info na ten temat na ich stronie brak, infolinia tak samo wielka niewiedza, odradzam wszystkim.
drutek / 2015-11-12 22:01
masz dużo racji w tym co piszesz, zwróćcie uwagę na to, że teraz w każdym większym banku masz doradcę finansowego, więc nie trzeba już negocjować z doradcą finansowymi spoza banku, lepiej uderzyć od razu do banku bo już praktycznie każdy liczący się bank posiada swoich pracowników wyspecjalizowanych w doradztwie kredytowym. niektóre banki idą nawet o krok dalej w sygma banku spotkałam się z czymś takim, że całym procesem przed wzięciem kredytu zajmuje się doradca doradca finansowy który dobiera nam kredyt i przekazuje wstępną decyzję kredytową, a następnie wszelkie dokumenty są wysyłane do domu kurierem, wiec jak się okazuje nie trzeba w ogóle tracić czasu na chodzenie do doradców, bo można to ten proces przyśpieszyć bez potrzeby wychodzenia z domu. wiec w tym przypadku nie tracimy swoje czasu na nieuczciwych i niekompetentnych doradców jak to się Tobie przytrafiło.
Bartek234 / 89.70.208.* / 2015-07-16 20:43
Moim zdaniem najlepszymi doradcami finansowymi są osoby, które prowadzą indywidualną działalność a nie duże korporacje. Gdyż taki indywidualny doradca bardzo się stara zabiega o klienta a korporacje maja ich tysiące jak nie ten to inny klient. Przykładem dobrze prosperującej firmy- doradcy finansowego jest www.strzylak.pl. Takie są moje indywidualne odczucia po kontakcie z tą osobą.
jadzia217 / 89.69.85.* / 2015-08-16 19:54
A ja mogę polecić firmę Realfinance? Kilka pozytywów jakie przychodzą mi do głowy – możliwość dużych zarobków, atmosfera i czas pracy, pomoc ze strony kierowników czy też pakiet szkoleń. Ogólnie fajnie mi się tam pracowało, miło wspominam spędzony tam czas. Dbają tam o klienta, bo dbają o swoich pracowników.
MACIEJ CZAJKA / 83.11.209.* / 2015-03-04 21:55
Podstawowa kwestia to zadanie sobie pytania czego mam dotyczyć doradctwo? Jeśli kredytów i leasingów między innymi na firmę to zdecydowanie polecam LEASING EXPERTS. Profesjonalna pomoc w wyborze odpowiedniego leasingu i kredytu. Kredyt jest zawsze dostosowany do możliwości finansowych klienta. Obsługa firmy posiada dużą wiedzę.
Zuzajearbuza / 87.206.165.* / 2015-02-03 14:10
Ja sie kiedyś przejechałem na usłudze doradcy, który sprzedał mi pakiet regularnego oszczędzania, który opłacał się bardziej jemu niż mi. Teraz korzystam tylko z porównywarek w takich sprawach.
Katarzyna513 / 89.78.181.* / 2014-10-06 10:20
Ja polecam biuro EQWANS, skutecznie pomogli mi uzyskać kredyt na bardzo korzystnych warunkach. Dodatkowo przedstawili także inne możliwości pozyskania funduszy dla mojej firmy, w tym dotacje z której skorzystałam z ich pomocą.
adam1212 / 185.8.237.* / 2014-09-30 09:04
Wszystko zależy od potrzeb. Czy chcesz założyć biznes? Czy może potrzebujesz kredytu? Jeżeli mały to raczej doradca nie potrzebny, wystarczy bank, w którym masz konto. Jeżeli to grubsza gotówka, to fakt pośrednik kredytowy na pewno się przyda.
jędruś / 79.186.203.* / 2014-09-14 22:08
Akurat w moim mieście nie ma żadnej firmy pośrednictwa finansowego. Całe szczęście w dobie internetu to nie problem chociaż ja osobiście wole sprawy, tym bardziej finansowe załatwiać twarzą w twarz:) Gdzieś czytałem że w tym Idea Expert szukają ludzi do współpracy może to jest pomysł na biznes w mieście gdzie czegoś takiego nie ma?
jakub_krata / 2014-09-09 14:46
Ja od niecałego roku współpracuję z panem Rafałem Rogowskim. Jako jedynemu udało się ogarnąć moje kredyty studenckie łącząc w jeden, dzięki czemu mam niższe raty i wydłużony czas spłaty. Z tego co się orientuje, założył też własną działalność, dzięki czemu nie jest zależny od żadnego banku. Według mnie warto chociaż sprawdzić, strona www to ich nazwa biznespoludzku.pl
DawidOgienski / 37.7.57.* / 2015-02-25 21:18
Wiesz co, ja testowalem kilka firm, stron i w sumie teraz jak przyjdzie mi brac kredyt tyo będę znow korzystal z offerunt. Opcja ok., bo z domu się nie musialem ruszac, tylko się na stonie sie zalogowalem i wypełniłem co trzeba. No ale wiadomo, jak już wybrałem jedna z ofert to z doradca się spotkalem i z nim już dogadałem szczegóły.

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: