Forum Forum dla firmOprogramowanie

Najlepszy i prosty program?

Najlepszy i prosty program?

mmrr / 83.8.233.* / 2008-11-24 21:36
Witam,

tak jak w temacie, poszukuję programu głównie do faktur, prowadznie magazynu itp.

myślę nad:
- Subiekt GT
- Mikosubiekt (nie wiem czy nie bardziej prosty od GT)
- CDN Optima czy tam XL
- PC Market

i... i dalej nie wiem, co wy byście wybrali? Z góry dzięki :-)
Wyświetlaj:
Anna4567 / 185.172.86.* / 2017-11-14 12:01
Jaki program do wystawiania faktur w obecnych czasach jest najlepszy ? Jeśli szukacie ciekawych nowoczesnych możliwości to osobiście polecam faktury vat program http://faktury-lomag.pl - rewelacyjnej jakości program z najwyższego topu ! Możecie skorzystać również z opcji programu do wsparcia magazynu, świetna opcja na idealne zarządzanie magazynem. Dodatkowym atutem są aktualne bonusy i zniżki, nawet do 20% !
De_Iete / 2017-10-27 12:27
Programy, które można polecić, a jednocześnie spełniają wymogi Ministerstwa Finansów oraz zbliżającego się JPK (Jednolity Plik Kontrolny)

1. abcFaktury - darmowy program do sprzedaży (10 dokumentów za darmo w miesiącu jeśli przekraczamy tą liczbę, 49 zł netto/rok)
2. mpFaktura - sprzedaż, magazyn, zamówienia - 149 zł netto/rocznie
3. mpFirma - funkcjonalności mpFaktura + CRM, oferty, przelewy, serwis i reklamacje, delegacje itd. - 249 zł netto/rok

wszystkie programy dostępne na systemy Windows, macOS
Brzoskwinka60 / 2017-10-11 15:53
Ja niedługo wybieram się na Europejskie Forum Gospodarcze-Łódzkie 2017. Liczę, że dowiem się tam dużo ciekawych rzeczy na temat biznesu!
marekkmiecik / 2017-09-12 16:23
sprawdź sobie jeszcze www.systim.pl
dikomo / 212.96.244.* / 2017-10-11 07:41
Berberis ma super system - to CRM, nawet wersja darmowa jest na tyle funkcjonalna, że mega wzmacnia prowadzenie działalności. W sensie - wszystko układa, każdy zna swoje zadania i odpowiedzialność. Bez wsparcia systemu nie da się tego aż tak poukładać.
ingape / 46.149.223.* / 2017-07-26 12:06
Osobiście uważam, że dla poważnego przedsiębiorstwa najlepszym wyborem będzie dedykowane rozwiązanie. Dopasowane do naszych potrzeb i skrojone na "naszą miarę". Darmowe czy popularne programy mają niewątpliwie swoje zalety, lecz w ostatecznym rozrachunku nie są niezawodne - a co za tym idzie są nieopłacalne. Moim zdaniem najlepiej zlecić stworzenie programu firmie specjalizującej się w dostarczaniu oprogramowania firmom i przedsiębiorstwom, tworzeniu software'u typu CRM, ERP itd. Na rynku jest wiele sprawdzonych i zaufanych firm, które mają na koncie setki udanych wdrożeń. Jeśli nie znasz konkretnej, to z chęcią polecę Ci firmę z którą współpracowaliśmy i która pomogła nam w stworzeniu doskonałego oprogramowania. Tą firmą jest Interfeo - www.interfeo.com . To doskonali specjaliści - każdy etap prac jest konsultowany z Tobą, co sprawia że produkt końcowy spełnia wymogi w 100%. Służą pomocą również w kwestii przeszkolenia - nauczą jak obsłużyć program Ciebie i Twoich pracowników.
Iwona884 / 79.191.254.* / 2017-06-27 17:45
mam problem z tym programem spiełam wz w pc market 7i nie moge ich wypac . pomożecie??
valerian / 91.189.216.* / 2017-04-05 12:42
Kiedyś obiły mi się o uszy programy dla produkcji tego typu http://www.eqsystem.pl/produkcja.html To oprogramowanie stosowane przy planowaniu produkcji w wielu firmach, które pozwala dokładnie określić potrzebne zasoby, terminy i zdolności produkcyjne.
ODL_systemERP / 2016-11-24 14:34
Polecam zapoznanie się z naszym programem magazynowo-sprzedażowym dla sieci sklepów detalicznych - http://odl.com.pl/system/siec-sklepow-detalicznych/
Margarita235 / 2016-06-11 22:26
Własnie jestem po inwenturze(sklep spożywczy)....która wyszła tragicznie....taki minus że szkoda gadać... stany wogóle nie zgadzają się z rzeczywstością..tak jakby towary nie schodziły ze stanów...ale informatyk twierdzi, że program działą normalnie, a to kasjerzy źle sprzedają towary lub po prostu je kradną...raporty kasowe nie drukują 2kas tylko jedną...nie rozumiem tego.PC MARKET TO WIELKA PORAŻKA !!!
wm287 / 37.131.164.* / 2017-03-18 23:12
Mam ten sam problem, po inwenturze są braki a jak wchodzę w rozchody to się okazuje ,że towar schodził ze stanu. w przeglądaniu dokumentów importu różnica np. 50 zł porównuje wszystko ręcznie wychodzi trzy razy więcej, masakra!!!!!!
Karmela572 / 89.74.197.* / 2015-09-16 15:29
prosty program do fakturowania i magazynu to Sprzedaż i Magazyn Pakietu Przedsiębiorcy. Na swojej stronie udostępniają wersję testową, wieć przed zakupem możesz przekonac się ze program będzie dostosowany do Twoich potrzeb.
PiotrTeneg / 2014-09-19 15:48
Bardzo dobry wybór. Sugerowałbym wybór pomiędzy PC Market i Subiekt GT.
PC Market 7 to bardzo ciekawy system sprzedaży z dużymi możliwościami przeznaczony do sklepów i magazynów.
Naotmiast Subiekta GT można go dowolnie rozbudowywać w miarę jak nasza firma będzie się rozwijać. Jeśli w przyszłości konieczne będzie aby dopasować Subiekta GT do specyficznych potrzeb, wystarczy dokupić Sferę dla Subiekta GT. Jest to dodatek umożliwiający rozbudowę systemu sprzedaży. Funkcjonalność Subiekta GT rozszerzą również specjalne pakiety – niebieski PLUS , zielony PLUS i czerwony PLUS dla InsERT GT.
Dodatkowo istnieje możliwość integracji programu z mobilnym Subiektem, oscGT i Sello, co stwarza całkiem nowe możliwości sprzyjające poszerzeniu rynku zbytu. Towary z Subiekta GT mogą być sprzedawane w terenie (mobilny Subiekt) oraz w internecie – zarówno w sklepie internetowym (oscGT), jak i na aukcjach (Sello).

Czytaj więcej na Tenegserwis.pl
gonetg / 78.11.38.* / 2014-08-28 21:30
PC market to dobry program do wystawiania faktur. Moża pracować w 95% klawiaturą.
Bardzo fajnie i solidnie zrobiona obsługa programu. Program obsługuje magazyn, można w przyszłości podłączyć drukarkę fiskalną lub kasę, skaner kodów, kolektor do inwentaryzacji, drukarkę etykiet.

Program idealny do sklepu, małej hurtowni.
Jestem wdrożeniowcem pc marketu i mam kilkadziesiąt wdrożeń w sieci sklepów.
Jeśli ktoś ma pytania do pc marketa: gonetg@interia.pl
Fruuit System / 178.183.137.* / 2014-09-13 00:08
Kłamiesz.PC Market to angielski przerobiony szmelc. Nic tylko do niego głupoty dopisują a tak na prawdę połowa funkcji nie działa kub działa błędnie . Remanent to totolotek. Brak rozliczania zaliczki brak cen zakupu brutto Zdalne rozliczanie kasjerów prawie nie możliwe. Brakło by miejsca żeby opisać problemy ,błędy i nie funkcjonalność programu. Cena za subskrybcje to koszt nowego. Wpakowałem w ten program dziesiątki tysięcy złotych. Przestrzegam wszytkich przed programami INSOFTU>
maciej2015 / 109.173.162.* / 2015-01-13 11:09
Ciekawa sugestia... ciekawe skąd te wiadomości, ja też znam i wdrażam PC-market od wielu lat jak również Small Business i jakoś błędów i takiej oceny się nie doczekałem , ale każdy ma prawo mieć swojego wdrożeniowca i zdanie ... ale nie chcę wdawać w dyskusje . Prosty program to pojęcie względne , w dyskusjach widzę i systemy ERP i proste fakturowanie, w zależności co się oczekuje - [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
Grzesiek546 / 91.196.212.* / 2014-09-22 15:23
I dlatego ja używam sprawdzonego programu R2faktury i nie mam problemów ani z fakturowaniem, ani z magazynem. Pozdrawiam
polek4532 / 77.112.104.* / 2015-01-07 20:15
Ja mam oprogramowanie firmy Cassioli, (iWare). Przyznam szczerze, ze się trochę obawiałem jego użytkowania bo wyglądał na skomplikowany, ale okazało się, że ma prosty i przejrzysty interfejs i działa sie na nim meha intuicyjnie.
bartek12345 / 80.51.51.* / 2013-09-24 08:41
Polecam oprogramowanie modułowe marki Streamsoft. Fachowa obsługa podczas wdrożenia, a także później podczas korzystania z programu. Możliwośc wyboru tylko interesujących firmę modułów.
853 / 2013-10-23 09:03
Witam, w naszej firmie jesteśmy w trakcie wdrażania systemu klasy ERP Streamsoft Prestiż.Dla tych, którzy biorą pod uwagę wskazane oprogramowanie proponuję dobrze się jeszcze raz zastanowić. Najważniejszym etapem z mojego punktu widzenia jest analiza przedwdrożeniowa. Będąc na kilku już prezenatcjach oprogramowań ERP, każda z firm zwraca uwagę na wagę tej kwestii. W naszym przypadku można rzec, że firma Streamsoft analizy nie przeprowadziła, nie poświęciła czasu na poznanie naszej firmy. Oprogramowanie dopiero w trakcie już rozpoczętego wdrożenia było dostosowywane do procesów zachodzących w firmie. Wdrożenie trwa już 10 miesięcy, a wciąż nie funkcjonuje moduł WMS (magazyn wysokiego składowania), moduł planowania produkcji (PP). Mimo tego, że w umowie został zawarty moduł logistyczny, okazało się, że firma Streamsoft nie jest w stanie również tego wyzwania udzwignąć. Wrażenia na pierwszych spotkaniach jak najbardziej były pozytywne, głównie dzięki tak na prawdę dwóm osobom, które zapewniały, że program jest "szyty na miarę" i spełni nasze oczekiwania wyrażone w podpisanych wiążących strony dokumentach. Proponuję przed podpisaniem umowy poszukać firmy gdzie system jest wdrożony i poprosić o szczerą opinię interesujących Państwa modułów.
Andrzej22222 / 213.192.104.* / 2013-10-11 09:27
Tylko www.systim.pl - muszę przyznać że się uzależniłem od tego programu jak od prawej ręki. Prosty ale dający sporo możliwości, dużo raportów dających wgląd na sytuację firmy.
grzyb111 / 77.65.84.* / 2013-03-15 11:15
Możesz jeszcze sprawdzić szybkafaktura.pl
Przez 45 dni testowanie za darmo. Program prosty w obsłudze.
Malwina L / 2013-01-24 14:41
Mogę polecić prosty program Orion firmy Galactica. Tutaj jest wszystko na temat http://orion.galactica.pl/ z tego co mi wiadomo to można też pobrać wersję demo i jest bezpłatna.

Najnowsze wpisy