Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Najmłodsi miliarderzy szastają pieniędzmi

Najmłodsi miliarderzy szastają pieniędzmi

Money.pl / 2007-07-04 12:42
Komentarze do wiadomości: Najmłodsi miliarderzy szastają pieniędzmi.
Wyświetlaj:
Monika K. / 89.69.217.* / 2012-02-26 23:19
W kraju ciężko ze wszystkim gdziekolwiek by się człowiek nie ruszył to żądają zapłaty. Trzeba by było mieć fortunę żeby człowieka było na coś stać...praca za marne grosze ale dobre i to , a na samochód to chyba parę lat trzeba zbierać.........końca nie widać, a gdzie tu zapłacić za szkołę i inne rzeczy . Szkoda słów i wcale się nie dziwie ,że wiele tragedii dzieje się na świecie- ludzie takiej psychicznej i fizycznej udręki nie wytrzymują. Do zwariowania , alkoholizm i różne cuda które Dorośli i zarówno młodzież zażywają, jednym słowem wegetacja , brak perspektyw............
Ta dzisiejsza rzeczywistość jak to można nazwać przeraża mnie na tyle , że brak mi tlenu jak na to wszystko patrze .... człowiek jak ugrzęzły w glinie :( jedyne pocieszenie jakie człowieka spotyka to uczucia , przyjaźń, może jakaś miłość jak nie okaże się zdradziecka , rozmowa z bliskimi to jest najważniejsze to co trzyma nas , może motywuje , nie da się poddać. No i byłabym zapomniała wyjście do lumpeksu ... sprawia ogromną frajdę:)
Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję ,że kiedyś każdy będzie miał uśmiech na twarzy :)!
Pajchiwo / 2009-02-13 22:02 / Tysiącznik na forum
Reasumując - mają trochę bardziej większe skłonności do oszczędzania niż przeciętni ludzie, ale tak mocno od nas nie odbiegają - wiec mamy szansę :)
Dorota.Rochowska / 91.94.188.* / 2009-01-07 13:07
gdybym ja miała tyle pieniędzy też bym nimi szastała ale dała bym je tym którzy ich nie mają.gdyby była recepta by stać się człowiekiem na średnim poziomie z checią bym skorzystała by spełnić swoje marzenia(mały domek,opłacić szkołe,ibym miała na własny ślub )nie taki jak ci miliarderzy ale skromny.oni powinni się zajaśc pomocą skoro maja tyle pieniedzy,ale z 2 strony sami na to pracowali ciężko wieć czemu mieli by to rozdać innym.Są różne strony tej sprawy nie można kogoś osądzać jak nie wiemy jak do tego celu doszedł,a zresztą nie możemy ingerowć w ich życie.Jak mam swoje jakie mam ale nie chcia.ła bym by ktoś mi wytykał że co robie że nie mam nic.to jest taka sama sytuacja jak z bogatymi miliarderami.
zajawa / 83.5.149.* / 2007-07-04 12:42
Przez takich cwaniaków a nie miliarderów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Głoduje Etiopia i inne kraje.

W Polsce dzieci nie mają na szklankę mleka, więc jak to jest?
NIe nazywajmy ich miliarderami bo większość to oszuści którzy potrafią udokumentować papierkami swoją forsę, i dlatego są nie tykalni.

Wszyyscy mamy łby 6/9 wiec dlaczego nie są wszyscy miliarderami -- proste -- układy i układziki.

Kiedyś przyjdzie nowy Lenin i wtedy zobaczymy, bo historia lubi się powtarzać.

Będą bardzo bolśnie srali w porty bo wartość przedstawia człowiek a nie jego zasrane pieniądze.
A zwykle tak bywa że ten kto ma pieniądze nie jest człowiekiem tylko korytem z którego świnie niechetnie jedzą bo też mają poczucie smaku.

TAK WYGLĄDAJĄ CI NIBY MILIARDERZY.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
obywatel.... / 83.25.89.* / 2008-11-09 17:13
a mnie denerwuja tacy jak ty, ktorzy przez p********* zasiłek dla bezrobotnych i rente, ktora sobie zalatwili kradna pieniadze państwu, przez co rzad nei ma na dofinansownie biednych dzieci.... i to jest moralne ze ty siedzisz na dupie i srasz pod siebie przed telewizorem 7 dni w tygodniu narzekajac jak jest cieżko??? bardziej szanuje alkoholika ktory pracuje norumalnie w ciagu tygodnia zeby mogl zaspokoić swój głód alkoholowy w weekendy bo wie ze w tygodniu nei moze bo praca i jest sprawdzany przez pracodawce...
Takiego ścierwa ludzkiego jak ty nie nawidze...
ola303 / 89.79.92.* / 2008-07-15 22:20
Jesli ktos ma tyle pieniedzy to tylko dlatego, ze zabrał je tym którzy ich nie mają. Jak inaczej mozna zdobyc taka fortunę?
Cincion / 157.25.5.* / 2007-07-11 05:17
Niezła teoria,a wogóle to Elvis żyje i pewnie pije teraz wódke z Leninem właśnie. Układy to jedna strona medalu, a łeb na karku to druga. Ale taka już polska przypadłość, że jak ktoś ma więcej niż my to jest oszustem, złodziejem i trzeba mu to zabrać, a najlepiej dać tobie. Boli cIę to bo mają więcej niż ty. Weź się do pracy zamiast szukać teorii spiskowych.
zajawa / 83.5.149.* / 2007-07-04 12:42
Przez takich cwaniaków a nie miliarderów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Głoduje Etiopia i inne kraje.

W Polsce dzieci nie mają na szklankę mleka, więc jak to jest?
NIe nazywajmy ich miliarderami bo większość to oszuści którzy potrafią udokumentować papierkami swoją forsę, i dlatego są nie tykalni.

Wszyyscy mamy łby 6/9 wiec dlaczego nie są wszyscy miliarderami -- proste -- układy i układziki.

Kiedyś przyjdzie nowy Lenin i wtedy zobaczymy, bo historia lubi się powtarzać.

Będą bardzo bolśnie srali w porty bo wartość przedstawia człowiek a nie jego zasrane pieniądze.
A zwykle tak bywa że ten kto ma pieniądze nie jest człowiekiem tylko korytem z którego świnie niechetnie jedzą bo też mają poczucie smaku.

TAK WYGLĄDAJĄ CI NIBY MILIARDERZY.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janek381 / 75.10.128.* / 2011-04-21 12:08
widze ze komuna i zazdrosc nadal zyje w Polsce
zajawa / 83.5.149.* / 2007-07-04 12:42
Przez takich cwaniaków a nie miliarderów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Głoduje Etiopia i inne kraje.

W Polsce dzieci nie mają na szklankę mleka, więc jak to jest?
NIe nazywajmy ich miliarderami bo większość to oszuści którzy potrafią udokumentować papierkami swoją forsę, i dlatego są nie tykalni.

Wszyyscy mamy łby 6/9 wiec dlaczego nie są wszyscy miliarderami -- proste -- układy i układziki.

Kiedyś przyjdzie nowy Lenin i wtedy zobaczymy, bo historia lubi się powtarzać.

Będą bardzo bolśnie srali w porty bo wartość przedstawia człowiek a nie jego zasrane pieniądze.
A zwykle tak bywa że ten kto ma pieniądze nie jest człowiekiem tylko korytem z którego świnie niechetnie jedzą bo też mają poczucie smaku.

TAK WYGLĄDAJĄ CI NIBY MILIARDERZY.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
le sleek / 89.171.3.* / 2007-07-05 10:30
skup sie, a nie szukaj ukladzikow
buck / 83.6.203.* / 2007-07-04 21:12
Taaa, potrzebna terapia

Najnowsze wpisy