Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Najpierw window dressing, a później kroplówka

Najpierw window dressing, a później kroplówka

Wyświetlaj:
Patrycja.N / 2007-10-15 21:23 / portfel / Tysiącznik na forum
Jutro Energopol :) tylko do góry :) ?
Jupiter się wyprzedał lub jutro ostatni dzień wyprzedaży
Józefina / 2007-09-28 21:13 / portfel / Tysiącznik na forum
Pisałeś kiedyś tak...
2007-09-22 15:37:19 | *.*.*.* | halo leute
Re: Płaskoń: Król jest nagi jak dziewczyny z plakatu
wystarczy poczytac historie naszego kraju.Wystarczy obejrzec przedwojenne filmy.Tak bylo tu zawsze.ZAWSZE najwazniejszy byl wlasny stolek i wlasna kieszen.
Nie ma juz niestety Pilsudskiego i nie widac na horyzoncie nikogo podobnego.
Obawiam sie,ze ta tragediofarsa nigdy sie nie skonczy........
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
No Marszałkiem to Piłsudski był bardzo dobrym.... chyle czoła
konik, szabla i do boju.... (nie trywializuję bo mój pra-dziad ramię w ramię z Marszałkiem jeżdził..... )
ale może poczytaj jakim był mężczyzną dla kobiet........

No więc ja jako kobiata wolę w obecnym rządzie
Korwina Mikke niż Marszałka Piłsudskiego....

Bo w razie inwazji szabelki i nawet F-16 i tak nam gucio pomogą
a prawdziwy facet w rodzinie , który pomoże nieść dzieci podczas ucieczki -potrzebny będzie.....

Poniżej cytat i link do dalszej lektury ... bo o tej stronie Marszałka mało kto wie....
a szkoda.....

cyt.
Było pięć pań, które odegrały mniejszą lub większą rolę w życiu Piłsudskiego. Dwie z nich były jego żonami. Tak się składało, że każdą z nich porzucił, aby trafić w ramiona kolejnej, młodszej i bardziej fascynującej.

link do całości.. polecam rodział II.

http://209.85.135.104/search?q=cache:wKk-NxqVvPsJ:ziukp.republika.pl/Kobiety/kobiety.htm+Aleksandr%C4%85+Szczerbi%C5%84sk%C4%85&hl=pl&ct=clnk&cd=2&gl=pl
Józefina / 2007-09-28 19:58 / portfel / Tysiącznik na forum
Przepraszam, ze tak mnie wcieło ale oberwanie chmury było i piorun zerwał linie wysokiego napięcia, odcinając mnie od prądu..... a tym samym od forum...

Bebe dzięki za chęć pomocy ale trafiłam na wyjątkowo ciężkiego rozmówcę.....
Myśli, że broni kobiet....................
bebe / 2007-09-28 18:44 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
no nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee.....poszłam przeczytać link o Korwinie......., a tuuuuuuuuuuuuu.....
tak rozbujała się dyskusja, że nie wiem kiedy ja to przeczytam................i w jakiej kolejności......ale piszcie.....poradzę sobie.....

Dzosefin...chciałabym ewentualnie zdążyć Ci pomóc...jakiem baba.....cha....ha...cha...
idę czytać.....
przewodnick / 2007-09-28 19:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
bebe. Maila Ci wysłałem....
bebe / 2007-09-28 19:11 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
idę....ok......przewodnick....
halo leute / 2007-09-28 18:41 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
[ Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi) ]
i taka prawda!..............

i nie pisz mi że nie wiem co piszę.....
bo wiem lepiej niz sie spodziewasz.. ...

To Ty pewnie jestes z normalnej rodzinki i dlatego
guzik rozumiesz ...
a Twoja chęć pomocy patologicznym rodziną ogranicz
się do dania datku albo kliknięcia jak ostatni
kretyn w brzuszek pajacyka.... co za cynizm..


Okreslilas sie dokladnie!!!!! jakie masz prawo mnie oceniac.To ja sie oburzam i to ja bronie kobiet.Przed kobieta,szczyt wszystkiego.No chyba ze nia nie jestes,bo doprawdy trudno to zrozumiec.
I nie pieprzmi tu o zasranych pajacykach,skoro nic o mnie nie wiesz.
My widzimy w kazdym czlowieka.Nie patologie.
Przyjdz na Brzeska w W-wie.Ulica,ktorej mlodziez byla postrachem i przeklenstwem calej dzielnicy.
Wystarczylo zobaczyc w nich LUDZI,poswiecic im czas,dac zajecie,wydobyc zdolnosci.
Dzis Brzeska ludzie chodza nawet nie wiedzac,co sie tu kiedys dzialo.
Wg.idioty Korwina powinnismy ich zostawic,potem zamknac w wiezieniu gdy juz wyrosna na bandytow a najlepiej zagazowaz albo juz jako noworodki udusic albo jak w Sparcie zwalic ze skaly.
Taka nadeta miernota,siedzaca na koszt rodziny w zacisznym sdomu,nic nie robiaca,o zerowym wkladzie w cywilizacje ma czelnosc pouczac innych,jak maja zyc i co jest dobre a co nie.
Niech najpierw opowie,czym sie zajmowal i za co dostal nozem w brzuch.
Moze to by was otrzezwilo.
Na szcescie JKM to juz tylko dziwadlo ,rodzaj cielecia z dwiema glowami,ktore oglada sie dla rozrywki
Józefina / 2007-09-29 00:44 / portfel / Tysiącznik na forum

Przyjdz na Brzeska w W-wie.Ulica,ktorej mlodziez byla postrachem i przeklenstwem calej
dzielnicy.
Wystarczylo zobaczyc w nich LUDZI

..................................

no właśnie................... "wystarczyło zobaczyć ".... a co widziałeś przed "zobaczeniem w nich ludzi......"
to ni e byli dla Ciebie ludzie... co???
I własnie dlatego
NIE MASZ PRAWA SIĘ WYPOWIDAĆ POMOCNIKU który nie widział przed pomocą w nich ludzi.....
Weż powiedź tak temu dziecku ... to może na oczy przejżysz....
i będziesz widział człowieka od początku!!!!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

My widzimy w kazdym czlowieka.Nie patologie


a co to za liczba mnoga? Ty z organizacji charytatywnej ....
bo jak tak to.. rozumiem dlaczego używasz
brdzo obrażliwego i podłego zwrotu "wystarczyło zobaczyc w nich ludzi"....
Józefina / 2007-09-29 01:49 / portfel / Tysiącznik na forum
tu atmosfera wykręcona na maxa......
jestem w spółce której nie lubisz od debiutu....
przewodnick / 2007-09-29 02:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Acha a jaki masz nr papieru ;)
Józefina / 2007-09-29 02:22 / portfel / Tysiącznik na forum
wystarczy że ja mam Twój.. :-P tylko dostęp jest mi potrzebny...
Józefina / 2007-09-28 19:52 / portfel / Tysiącznik na forum
BRAWO.........
Chcesz mi opowiedzieć co to znaczy dzieci z Brzeskiej.....
to powiedz mi zobaczymy czy się znasz.....
zobaczymy czy wiesz co to jest marzyć o tym żeby być choć psem w normalnym domu....

Gowno wiesz o pomaganiu takim dziciom......
gdybyś był takim dzieckiem to byś nigdy nie pisał takich bzdur!!!!


Poniżej przesyłam mojego starego linka ..... ku refleksji.....


2007-07-23 00:25:11 | *.*.*.* | Józefina
Be be to trudny temat do ugryzienia.... :-)

Prawdziwa pomoc dla zagłodzonych dzieci to wyższa szkoła jazdy....
klikanie w bruszek to pajacowo!

Klikać można... bo te obiady są.. ale trzeba sobie uświadomić kilka rzeczy
1. Obiady z pajacyka idą do dzieci z przeciętnych rodzin.
2. Dzieci z domu dziecka mają bardzo dobrze.... bo one mają 3 posiłki dziennie, szczotkę do
zębów i pastę..... i spokój w nocy.... Wiem, że to dziwne co piszę ale taka prawda.
3. Najgorzej mają te z marginesu tzw dzieci ulicy - one potrafią nie jeść obiadów
tygodniami.... na świetlicę nie chodzą bo jest przecież płatna..... a kto zapłaci więc tych
obiadów nie mają.
Takim dzieciakom tak naprawdę nie da się łatwo pomóc.........
-trzeba mieć dużo cierpliwości... i choć nie wiem co to zawsze na marchewkę... kijem tu się
nic nie zdziała...
-nigdy nie okazywać czułości - nie przytulać!!! - bo to tylko osłabia takie dziecko, które
w domu ma koszmar.....
- nigdy nie dawać rzeczy za nic. Trzeba je uświadomić i przyzwyczaić, że nic w życiu nie ma
za darmo - a jeśli ktoś tak mówi to je okłamuje..... to pomoże takiemu dziecku uniknąć wiele
złych rzeczy....
- mówić, że ono może kiedyś być kim tylko zechce... ale musi na to pracować.
- jeśli to możliwe to uczyć takie dziecko języka obcego.... ale za coś np. za robienie
zakupów albo podlewanie kwiatków albo odkurzenie mieszkania.
- motywować je do nauki....
- kupić podręczniki których na 100% nie ma... zeszyty - ale też za coś np za wypastowanie
butów....
- dać w prezencie "zbrodnie i karę" Dostojewskiego. i Hrabiego Monte Christo.... 8 letnie
dziecko z marginesu więcej z nich wyniesie niż dorosły człowiek.
- nie krytykować rodziców... rodzica.... Dziecko zawsze kocha matkę nawet jeśli ona jest
zła... (przykład Film z Krystyną Jandą pt "Kochankowie mojej Mamy"
- powiedzieć wprost, że jeśli trafi na dorosłego, który jest "dobry" kupuje prezenty i
słodycze a w zamian ........ "dotyka tu it am" - to dziecko ma to Ci powiedzieć, przyjść i
powiedzieć - po prostu - bo żaden dorosły tego robić nie może.
- powtarzac aby nigdy się nikomu nie dało zastraszyć.

takich rzeczy jest badzo dużo.... temat rzeka...

Do roli mentora najdają się osoby, które często maja kontakt z takim dzieckiem np sąsiad,
nauczyciel albo ksiądz z powołania..... Jeśli natomiast wiesz, że Twoja obecnośc w życiu
takiego dziecka to tylko kilka dni .... to lepiej nie rób nic.

A pajacyk to pajacyk...... może przepustką do darmowych obiadów powinna być morfologia krwi
po wakacjach ........... a nie wysokośc zarobków.

Zamiast klikać to zrób swojemu dziecku do szkoły o jedną kanapkę więcej i powiedz żeby dało
temu, które takiego śniadania nigdy nie ma... dzieciaki wiedzą dobrze kto jest kim.
sumani_ / 2007-09-28 17:44 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
JKM wszystko dzieli na czarne i białe i wszystko byłoby wporzo gdyby nie to że świat zbudowany jest z odcieni szarości -artykuł ciekawy ,człowiek inteligentny ale niektóre wypowiedzi delikatnie powiem nieprzemyślane albo inaczej nieprzystające do rzeczywistości w której żyjemy ...
zbig$ / 2007-09-28 17:40 / Uznany gracz - weteran 93/94
K.S.: A czy kobiety powinny siedzieć w domu?

J.K.-M.: Co znaczy siedzieć w domu? Gdyby Pan powiedział lekarzowi: Panie doktorze, Pan teraz pracuje tylko sześć godzin dziennie. Niech Pan pójdzie do pracy i pracuje jako maszynistka czy tam sekretarka, to by powiedział: Pan mnie obraża. Gdy Pan powie Pani domu, kóra prowadzi firmę, jaką jest dom: teraz, dzięki nowym wynalazkom, wymyślonym przez mężczyzn oczywiście, teraz Pani pracuje tylko sześć godzin dziennie, to niech Pani pójdzie do biura na sekretarkę - to jest obraza kobiety, oczywiście. Dlaczego ona ma pracować na dwóch albo na trzech etatach, jako zaopatrzeniowiec jeszcze? Niektóre głupie kobiety się na to godzą, ale normalne kobiety mówią: niech mężczyzna na mnie pracuje! Jeżeli w Rzymie starożytnym siedział sobie Pan w swojej willi, i na niego pracował niewolnik, to kto był Panem, a kto był niewolnikiem? Jeżeli Pani domu jest w domu, a facet na nią pracuje, to kto jest Panem, a kto jest niewolnikiem? Natomiast głupie feministki, czyli agentki mężczyzn, wyganiają kobiety, to oni są zadowoleni: inni pracują na nich. Siedzi sobie facet w biurze, jak dyrektor, trzy baby na niego zasuwają, on sobie tylko fajkę i nic ważnego nie robi, potem w domu też mu podsuwają wszystko pod nos... Feministki to są agentki mężczyzn, naprawdę. To są kompletne idiotki i tyle.
---------------------------------
ciekawe, nie?
halo leute / 2007-09-28 18:32 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Niektóre głupie kobiety
się na to godzą, a

Tak,znow facet wie lepiej co potrzebne kobiecie.
Tyle ze moja pani prowadzi filie ogromnego koncernu,pracuje na okraglo i JEST SZCZESLIWA,bo tak sama chce.
Podobnie jak cala masa innych.
To mezczyzni niewiescieja,siedza w domu,chleja piwo i obrastahja sadlem.
Kazdy robi,co chce,to sie nazywa TOLERANCJA.
Po wszystkich,ktorzy lepiej wiedzieli czego potrzebuje narod nie zostal nawet slad.
Józefina / 2007-09-28 20:08 / portfel / Tysiącznik na forum
a czy Korwin Mikke zabrania płci słabej pracować???
nie , nie zabrania....
Tylko nie lubi feministek.... tak jak ja nie lubię feministek...
Potrafią tylko krzyczeć o równouprawnieniu... te silne i niezależne..
a równouprawnienia nie ma ...... i nie będzie...
Bo kobieta to kobieta a mężczyzna to mężczyzna.
A Twoja Pani dzieci ma?
Czy pracując w dla wielkiego koncernu posyła je do przedszkola lub świetlicy?
Józefina / 2007-09-28 17:46 / portfel / Tysiącznik na forum
no zbigu dzięki... bo mnie to zaraz emocje wyprowadzają z równowagi.....
i nie moge tak jak samuraj na zimno wykładów robic ....
jeszcze trochę a mu w łeb patelnią przywalę :-)))))))))))))))
tak po kobiecemu delikatnie co by tipsów sobie nie złamać.... :-P

żartuje tipsów nie mam.....
wuerka / 2007-09-28 17:43 / Tysiącznik na forum
moja żona przyszła przed chwilą i powiedziała:
"przestań się już śmiać!"
a ja nie mooooooogę :-))))))))))))))))))))))))))))))
marlowe / 2007-09-28 17:42 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
szczera i bezpośrednia prawda, bez żadnej poprawności politycznej.
Józefina / 2007-09-28 17:00 / portfel / Tysiącznik na forum
http://serwisy.gazeta.pl/tokfm/4,70285,,,,3116566.html

warto posłuchać!!!!

a kto nie lubi słuchać to może poczytać....

http://serwisy.gazeta.pl/tokfm/1,70505,3116930.html
Moskit / 2007-09-28 17:42 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dzieki (LCC) :-)
halo leute / 2007-09-28 17:08 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
zadalas sobie troche trudu,ale nie kazdy bedzie chcial.Wiec na wieczysta pamiatka ja wkleje tego kretyna.
Polecam zwlaszcza fragment o rodzinach patologicznych i prezerwatywach


K.S.: W swojej książce "Vademecum ojca" tak trochę podśmiewa się Pan z możliwości oskarżenia przez żonę męża o gwałt.

J.K.-M.: To sobie trudno nawet wyobrazić, przede wszystkim trzeba mieć jakichś świadków. Nawet Mahomet, jeżeli się mówi o karze ukamieniowania kobiety za zdradę, to zwykle wymaga się dwóch świadków. Otóż, gdzie Pan znajdzie w małżeństwie dwóch świadków gwałtu?

K.S.: Ale dopuszcza Pan możliwość gwałtu męża na żonie?

J.K.-M.: Ale jak to można sprawdzić? Jest to niemożliwe, sądy nie powinny wtrącać się w wewnętrzne sprawy rodziny.

K.S.: No ale, czy mąż może zgwałcić żonę?

J.K.-M.: Ale byłoby to niemożliwe do udowodnienia... Wie Pan, istnieją bardzo subtelne różnice, naprawdę mam dość bogate doświadczenie w tych sprawach i mogę Pana zapewnić, że wyczucie, kiedy kobieta nie chce, a kiedy udaje, że nie chce, bo chce sprowokować do czegoś, jest bardzo trudne. Wymaga to pewnego doświadczenia.


K.S.: Czyli są jednak sytuacje, kiedy kobieta nie chce i kiedy może być zgwałcona?

J.K.-M.: Z pewnym doświadczeniem można wyczuć, kiedy ona nie chce, a kiedy naprawdę nie chce. W małżeństwie pomyłki mogą sie zdarzyć, ale to nie jest temat do sądu.

K.S.: Kto powinien w takim razie rozstrzygać, czy ta kobieta chce?

J.K.-M.: Nikt. Jeżeli nie chce, to przecież istnieje separacja, istnieje rozwód.

K.S.: Ale są kobiety, które nie mogą się rozwieść, np. takie z rodzin patologicznych.

J.K.-M.: A co mnie obchodzą rodziny patologiczne?! Prawo powinno być dostosowane do normalnych rodzin. To, co się dzieje w rodzinach patologicznych jest bez najmniejszego znaczenia dla społeczeństwa. Im prędzej wyginą rodziny patologiczne, tym lepiej.

K.S.: Czy prostytutkę można zgwałcić?

J.K.-M.: Oczywiście, że można.

K.S.: To nie można zgwałcić żony, a można prostytutkę?

J.K.-M.: Prostytutkę oczywiście można, bo prostytutka nie należy do mężczyzny, tylko jest wynajęta przez niego na jakiś czas. Jeśli nie została wynajęta, to oczywiście można ją zgwałcić, ale jeśli została, to nie można. Jak przyjęła zapłatę, to trudno powiedzieć, żeby została zgwałcona. Jeżeli zostanie pobita, to nie zostanie zgwałcona, tylko pobita. A to zupełnie co innego.

K.S.: Niedawno był przypadek posła Bogdana Golika, w Brukseli. To był gwałt Pana zdaniem, kiedy prostytutka chciała kochać się w prezerwatywie, a klient nie?

J.K.-M.: Przepraszam, ja w ogóle nie wiem, co to jest prezerwatywa i o tym się na falach radiowych nie mówi.
zbig$ / 2007-09-28 17:47 / Uznany gracz - weteran 93/94
Troche zmanipulowales bo nie dales tego na poczatku:
---------------------------
K.S.: W swojej książce "Vademecum ojca" tak trochę podśmiewa się Pan z możliwości oskarżenia przez żonę męża o gwałt.
J.K.-M.: To sobie trudno nawet wyobrazić, przede wszystkim trzeba mieć jakichś świadków. Nawet Mahomet, jeżeli się mówi o karze ukamieniowania kobiety za zdradę, to zwykle wymaga się dwóch świadków. Otóż, gdzie Pan znajdzie w małżeństwie dwóch świadków gwałtu?
----------------------------
A zatem tu nie było mowy o możliwości gwałtu (bo to oczywiście jest możliwe) tylko o możliwości oskarzenia o gwałt...A to są różne rzeczy...
halo leute / 2007-09-28 18:34 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
daj spokuj,idz do pierrwszego lepszego sadu,izby adwokackiej itd. i zobaczysz,co sie dzieje w ciszy domowej.
Przywolywanie Mahometa to juz doprawdy szczyt wszystkiego.
Czyli jesli nie ma swiadkow,tzn. ze kobieta zawsze klamie i mozna ja olac,tak ??
Józefina / 2007-09-28 20:30 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie muszę ... mam znajome króre przechodziły piekło......
niebieską linie to sobie możesz wsadzić w d...
...
Ty ciągle nie rozumiesz co Korwin Mikke mówi....
on mówi wyrażnie jak facet jest draniem to weź rozwód...
a polityka Korwina jest taka że na dzień dobry broni intersów kobiety...
Kobiata pracować nie musi... (jesli chce to może ) ale nie musi....
ale Mąż zamiast płacić kupę kasy na podatki od czapy , częścią swoich "podatków" zabezpiecza kobietę (niepracująca) .... i tak po 10 latach wychowywania dzieci ta kobieta jest na tyle zabezpieczona, że jak mąż zacznie ją "gwałcić" to bez problemu bierze rozwód i żyje sobie w spokoju....
czy do Ciebie to dociera?????????

a swoją droga Ty obrońco kobiet...... popatrz co Ty robisz...
mówisz że jestem ślepa , głucha i że pie p rze o pajacykach.... ujmujesz mojej kobiecości a za przykład stawiasz kobiete która prowadzi biznes dużego koncernu......

Pomyśl co piszesz i idź na spacer....

Nie dogadamy się............
bo ja zamiast szefować WOLĘ uczyć moje dzieci gdzie jest oko i ucho niż tłumaczyć facetom... że kapinoski powinny być zakrzywione pod takim a takim kątem.....

Tylko że ja akurat mogę robić to i to i jeszcze to.......... bo potrafię...
ale większość moich koleżanek siedzi w bagnie po pachy i nic nie może zrobić.... nic.
bo feministki mówią ...... że równe są.... no więc równość jest...
tylko że jakoś tak się składa, że nawet facet który waży 50 kg to ma większą siłe w łapie niż kobieta.....

ale mów im dalej o równości mów.. że mogą być kierowniczkami dużego koncernu...
dzieciuch jesteś i tyle.....
Józefina / 2007-09-28 17:24 / portfel / Tysiącznik na forum
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII co on złego powiedział o rodzinie patologicznej co?????
Kiedys tu juz pisałam o pomocy dla rodzin i dzieci z rodzin patologicznych...
to jest śmiech na sali to nie działa....
tylko 3 % dzieci wychodzi z tego .. i to i tak dużo...
cała reszta to patologia taka jak rodzice....
nie pomożesz rodzina patologicznym... żedne pieniądze tego nie zmienią....

miłość, wspóle posiłki (w ogóle jedzenie w domu) , szcunek. SPOKOJ .. to mój drogi pomaga tym dzieciom... nie pieniądze....
halo leute / 2007-09-28 17:28 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jestes slepa i glucha i niczego nie rozumiesz,nawet tego co czytasz;

.K.-M.: A co mnie obchodzą rodziny patologiczne?! Prawo
powinno być dostosowane do normalnych rodzin. To, co się
dzieje w rodzinach patologicznych jest bez najmniejszego
znaczenia dla społeczeństwa. Im prędzej wyginą rodziny
patologiczne, tym lepiej
Józefina / 2007-09-28 17:42 / portfel / Tysiącznik na forum
i taka prawda!..............

i nie pisz mi że nie wiem co piszę.....
bo wiem lepiej niz sie spodziewasz.. ...

To Ty pewnie jestes z normalnej rodzinki i dlatego guzik rozumiesz ...
a Twoja chęć pomocy patologicznym rodziną ogranicz się do dania datku albo kliknięcia jak ostatni kretyn w brzuszek pajacyka.... co za cynizm....
Józefina / 2007-09-28 17:48 / portfel / Tysiącznik na forum
rodzinom.... za szybko piszę..
zbig$ / 2007-09-28 17:37 / Uznany gracz - weteran 93/94
uzyl zlego slowa - "wyginą" chodzi o jakas pomoc tym rodzinom, jacys wolontariusze, organizacje, ale nie prawem i biurookracja, bo to rzeczywiscie bez sensu, a prawo rzeczywiście ma być dla wiekszosci przypadków a nie marginesu. A zatem nie wyginą, tylko wrócą do "normy"
marlowe / 2007-09-28 17:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
chłopie, logiki się naucz.
halo leute / 2007-09-28 17:34 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
masz czarno na bialym,a ona pyta co zlego napisal ???
Moze powinien napisac wprost,ze do koncentracyjnego,albo do gazu.
To Ty sie zastanow
marlowe / 2007-09-28 17:40 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
człowieku, gość fakty stwierdza, a Ty z faktami polemizujesz, mówiąc że to nieprawda. Jak tu z Tobą rozmawiać?
marlowe / 2007-09-28 17:41 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
jak powiedział zbig, użył błędnego słowa, mógł powiedzieć znikną i wyszło by na to samo. Tylko nie miałbyś się do czego przyczepić. Posłuchaj tego wywiadu i pomyśl przez chwilę.
halo leute / 2007-09-28 18:44 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
powiedzial co powiedzial.Mowi to caly czas.Zacznij samodzielnie myslec,inaczej dojde do wniosku ze BIG mial racje.I pomyslec,ze bronilem Cie na tamtym forum.
przewodnick / 2007-09-28 17:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przekonujemy do opcji ;)
przewodnick / 2007-09-28 17:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Oooooooooo, kobiecie można dawać klapsy ooooooooo :D
przewodnick / 2007-09-28 17:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
On poniża kobiety - te pytania o logarytm o patenty.....
marlowe / 2007-09-28 17:34 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
on stwierdza fakty. Nie wiem jak można w ten sposób poniżać.
Józefina / 2007-09-28 17:26 / portfel / Tysiącznik na forum
a co to jest logarytm???
:-P :-))))))))
przewodnick / 2007-09-28 17:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zależy który.... :P
A klapsa chcesz :))))))
Józefina / 2007-09-28 17:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Przewodnicki Ty się nie udzielaj.... cicho!
;-)))))) bo jak opatentuje szkielko picassa to Ci nie dam :-))))))))))
przewodnick / 2007-09-28 17:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Próbuje rozładowac napięcie.......... Chłopaki zobaczcie co u jankesów :D

Dowcip o "kobiecej" prezydentowej mi się w wykonaniu JKM podobal
przewodnick / 2007-09-28 17:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A wiesz, że mi portfel przywrócili........... jeszzce mi tylko rangę zmienią i im wybaczę........
Józefina / 2007-09-28 17:52 / portfel / Tysiącznik na forum
no widzisz ... czuły barbarzyńco.......
jak mi opowiesz ładnie bajkę o logarytmach (tych wszystkich ) to i na klapsika pozwolę :-P
przewodnick / 2007-09-28 17:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Taaaaaaaa opowiadania na 5 wykładów za chwile przyjemnośi i to nie mojej :P
Józefina / 2007-09-28 18:15 / portfel / Tysiącznik na forum
na przyjemności to musisz zapracować.. ;-P
przewodnick / 2007-09-28 18:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Gratuluje sprytu. Do wykładu będa mi potrzebne: 3 piwa, tablica szkolna, trrzy patyczki, włos konia, przebita dętka, sznurek od snopowiązałki ..... :D

Ale mnie dziisiaj kreci. Chyba dlatego, ze piatek mamyyyyyyyyyyyy
halo leute / 2007-09-28 16:42 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Juz po gieldzie,wiec prosze

Komentarze do artykułu
Nie można zgwałcić żony
Mówił w programie "Zbliżenie" na antenie Radia TOK FM Janusz Korwin-Mikke.

Przeczytaj artykuł »Dodaj swoją opinię
Nie można zgwałcić ani żony, ani prostytutki
Autor: zbigniewski 10:50 Dodaj do ulubionych Skasujcie
Odpowiedz cytującOdpowiedz

Jeszcze z dziesięć lat temu wydawało mi się, że Korwin to inteligentny
ekstrawagant. Ale on jest niestety tylko idiotą. Chyba, że po prostu tak się
posunął w latach i sfrustrował...
--
kacza-grypa.front.
skomentuj
sumani_ / 2007-09-28 16:57 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jak się ma poparcie 0,2 % to trzeba się jakoś wyróżnic więc JKM próbuje byc kontrowersyjny -skutek jest żałosny...
czaro78 / 2007-09-28 17:00 / portfel / Bywalec forum
ma takie poparcie bo sie nigdzie nie pokazuje i nie reklamuje
halo leute / 2007-09-28 16:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
dokladnie;zyje z rodziny i zalosnych groszy od wierszowek,jak sam mowi,a w oczach mu migaja pensje i zarobki sejmowacow i senatowcow
Józefina / 2007-09-28 17:05 / portfel / Tysiącznik na forum
Jest Mistrzem Krajowym w brydżu i członkiem Kadry Narodowej.
jest również wykładowcą w szkołach wyższych
o co Cu chodzi....
halo leute / 2007-09-28 17:09 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
i zostal usuniety z TV bizness jako idiota nie majacy pojecia o gieldzie

to,ze kobieta popiera JKM jest szokujace
Józefina / 2007-09-28 17:32 / portfel / Tysiącznik na forum
bo żeby go zrozumiec to trzeba miec coś w głowie.... niestety mało takich po hitlerze i stalinie w Polsce zostało ..................
halo leute / 2007-09-28 17:33 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
nie wierze,to pisze Kobieta
Józefina / 2007-09-28 18:06 / portfel / Tysiącznik na forum
zgrabna, ładna, młoda blondynka.... która ma juz dosyć męskich nieudaczników, których wychowały matki feministki i którzy uważają że powinnam sie dorzucac do benzyny jak chca jechac na wakacje.....
No niby moge sie dorzucić ... i czasami się dorzucam... jak ciacho fajne....

ale jak gumę w lesie złapiemy a ten kręci lewarkiem i mu sie w ziemie wgniata.. i po 20 minutach siada i szuka numeru do pomocy drogowej ... to już nie moge .....
to juz Q nie mogę i sama opone zmieniam.....
ale jak wracam do domu to koniec finito....

i głupio robię że opone zmieniam... może sie kiedys wyzbędę tej natury matki Teresy i po prostu pójde za radą JKM i zadzwonie do innego mężczyzny i powiem "Przyjedż po mnie ..."
Józefina / 2007-09-28 18:10 / portfel / Tysiącznik na forum
Powyższe to oczywiście przykład , skrót myślowy.....
przewodnick / 2007-09-28 18:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Do tego wysoka i szczupła :D.

Nie mam do Ciebie cierpliwości
To pewne że już nie będę mieć
Minął termin twojej przydatności
Gwarancja nie obejmuje Cię
Nie pozostawiasz mi wyboru
Na lepszy model zmienię Cię
Nie potrzebuję w domu złomu
Dłużej nie
Nie mam do Ciebie zaufania
To pewne że już nie będę mieć
Dozyć mam tegonaprawiania
Gdy co chwilę się psuje inna część
Jesteś zupełnie do niczego
A na dodatek powiem że
Pożytku z Ciebie tu żadnego
Nie ma nie

Ref.
Znów się zepsułeś
I wiem co zrobię
Zamienię Ciebie
Na lepszy model
Józefina / 2007-09-28 18:13 / portfel / Tysiącznik na forum
No własnie dokładnie tak....... :-P
przewodnick / 2007-09-28 18:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
:)))))))))

Jesteś tak daleko ode mnie, czasami jednak blisko tak
Mogę porozmawiać z tobą czasem
Czasem znajdujesz dla mnie czas
Chciałbym coś powiedzieć o Tobie
Tak często czuję Twoją siłę
[...]

Tak bardzo chcia³bym zostaæ kumplem twym
Tak bardzo chcia³bym
Tak bardzo chcia³bym zostaæ kumplem twym
Józefina / 2007-09-28 20:36 / portfel / Tysiącznik na forum
Przewodnicki.............
Józefina / 2007-09-28 21:29 / portfel / Tysiącznik na forum
a jestes myślałam że zniknąłeś...................
ach ten "halo" mnie z równowagi wyprowadził.....
I prądu nie miałam przez przawie godzinę...
Było zerwanie chmury u Ciebie też?
ale strasznie było.... widziałes to?
przewodnick / 2007-09-28 21:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Widzialem. Nie bylo tak zle. Burzy tez sie boisz ?
Józefina / 2007-09-28 21:36 / portfel / Tysiącznik na forum
nie nie boję się ..... choć Mama zawsze się bała i opowiadała że kuliste pioruny do domu wpadają i trzeba balkon zamykać....... ;-)))))))))
I tak mi zostało, że zamykam...... :-P
ale moja bździągwa lubi burzę i zawsze chce wychodzić na balkon obserwować i warczeć na pioruna... ;-))))))
przewodnick / 2007-09-28 21:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kuliste bardzo rzadko sie zdarzaja.... Sorry, mam gosci, wiec bede "z doskoku"
Józefina / 2007-09-28 21:52 / portfel / Tysiącznik na forum
Ok ja i tak spadam... bo polityka mnie wykańcza.........
Na dziś mam dosyć......
Idę zrobić sobie jedzonko....

Zobacz taki Samuraj... to polityczny robokop...
spokojnie bez emocji.... tłumaczy wszystko ...
a ja typowa kobitka ... krzyk, patelnia i w łeb i w płacz.....
i ten "halo" .... ma tak samo jak ja........ ;-)))))

Pa pa !
przewodnick / 2007-09-28 22:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A nie lepiej sie poemocjonowac na filmie? Przecież na forum to sobie można pisać a i tak nie przetłumaczysz....

Smacznego. Pa pa
Józefina / 2007-09-28 16:47 / portfel / Tysiącznik na forum
Podaj linka do żródła bo pewnie znów nie przeczytałes ze zrozumieniem....
chce to zobaczyć na własne oczy....
halo leute / 2007-09-28 16:51 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a co bylo nie tak w poprzednim??? Calosc dzis w rzeczpospolitej.
Problem z Samurajem jest taki,ze widzi nie rzeczywistosc,tylko swoje pobozne zyczenia.
Najwazniejsze tezy tamtego rtekstu podalem,reszte prosze sobie poczytac.Z litosci nie przytaczam setek i tysiecy opinii o J.K.M.
Dla mnie wazne jest co innego.Ze naprawiac chce nam kraj czlowiek ktory NIGDY niczego sam nie robil.Ktory sam przyznaje,ze utrzymuje sie z wierszowek.
To jest kolejny jasio roztropek,bez pojecia o realnym zyciu i prawach ekonomii.Tylko takich jasiow jest od metra na kazdym bazarze.
Józefina / 2007-09-28 17:16 / portfel / Tysiącznik na forum
Słuchaj ja jestem kobietą i go popieram w całości.....
jak mąż do kitu albo sadysta to rozwód i finito...
weź się w to wsuchaj on nie jest przeciwnikiem kobiet i nie traktuje ich jako własności ..
NIE NIE... on mówi wyrażnie kobieta powinna byc kobietą.. a jak maż jest du.pkiem i sadystą to pogonić go... rozwód i już......
a nie tkwić w małżeństwie gdzie facet jest jak bestia a na mieście biadolić że mąż mnie gwałci..... a pogonić potwora i tyle....
halo leute / 2007-09-28 17:20 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jak ???????????????? Czy Ty wogole masz pojecie o zyciu???? O tych tysiacach rodzin w jednej izbie lub baraku na utrzymaniu sadysty pijaka,albo bandziora???
Dokad ma isc i jak go wyrzyucic???
A moze ma zwyczajnie wyginac ,jak lekko mowi JKM ????
Zastanow sie,dobrze sie zastanow.Bo moze kiedys cos Ci sie przytrafi,a sedzia ,zwolennki /w pelni / JKM uniewinni bandziorow ,...bo ....zdawala im sie ze chcialas,tylko sie droczylas
Józefina / 2007-09-28 17:37 / portfel / Tysiącznik na forum
co Ty mi wypisujesz za pier doły....

Wsuchaj się w to co mówi JKM a zrozumiesz, że on własnie chce dobrze dla takich kobiet....

Kobieta powinna mieć prawo wychowywać w spokoju dzieci a jak trafi na popaprańca to powinna mieć możliwości kopnąć go w zad i wywalić za drzwi...
to własnie mówi JKM!!!!

a teraz jest tak jak Ty piszesz.... że tworzą programy pomocy.. sruty tuty .. niebieskie linie i nie wiadomo co...... a jak w nocy kobieta z pokrwawioną twarzą przyjdzie do sąsiadki aby zadzwonic na policje to usłyszy.... nie ma radiowozu... przyjedziemy za 2 godziny....
zbig$ / 2007-09-28 17:07 / Uznany gracz - weteran 93/94
tylko ze dal niego te zyczenia to rzeczywistosc...a ty nie masz zyczen?kazdy widzi swe zyczenia - pis, po, korwin, roman...
halo leute / 2007-09-28 17:11 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
tylko normalny czlowiek nie probuje swoich manii nikomu narzucac,a on chcialby
Józefina / 2007-09-28 17:20 / portfel / Tysiącznik na forum
jakich manii.....
mów konkretnie nie złośc mnie.....!!!!

Słuchaj ja nie Samuraj... spokojna nie jestem....
ja po kobiecemu.. emojonalnie do wszystkiego podchodzę....
czaro78 / 2007-09-28 16:46 / portfel / Bywalec forum
miałem głosować na UPR a taki numer wywija z LPRem
zbig$ / 2007-09-28 17:08 / Uznany gracz - weteran 93/94
pragmatyka wyborcza w demokracji - poczytaj bloga jkm
Zielarz / 2007-09-28 17:32 / Uparty Gracz Giełdowy
Ja tez to sobie tak staram tlumaczyc ALE jak juz wejda do sejmu i beda glosowali wszyscy tak jak powinni "po swojemu" to jak to bedzie wygladalo ? Glosy UPR beda dokladnie przeciwne do LPR i odwrotnie (we wszystkich istotnych kwestiach). Po co to wszystko ? Zeby sie pojawic na mownicy ?
zbig$ / 2007-09-28 16:42 / Uznany gracz - weteran 93/94
jedyne papierki jakie sobie zostawilem to advadis (z koszyka "100" - czyli 100 szt) i orzel - ten mnie pod koniec nie zawiodl - szkoda tylko ze tak malo go sobie wzialem, raczej do zabawy, bo rynek jaki jest kazdy widzi...Ale sie obladowali szortami...
pietroo / 2007-09-28 16:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
na koniec gruchnęliśmy tylko zabrzęczało....:-((
halo leute / 2007-09-28 16:40 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ale mWIG do gory
zbig$ / 2007-09-28 16:55 / Uznany gracz - weteran 93/94
ktos tu tak napisal, ze wielkie sie beda obsuwac, a jazda na malych bedzie...
halo leute / 2007-09-28 16:58 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
mWIG to BPH DYN i ladnie sobie radzi,po wczoraj /wig20 -0,54,mWIG - 0,06 na samym koncu/ zrobili + 0,20 mimo,ze mWIG przez caly dzien byl bardzo nisko.
Dzis tez podciagneli z - 1,5 w dolku na 0,99 na koncu
eprach / 2007-09-28 16:34 / portfel / Onedaytrader
no to pora na podsumowanie portfela za wrzesień...
na szczeście pomimo wielu porażek o dziwo +14,6% udało się zarobić w tym miesiącu... brzmi skromnie po 110% w sierpniu ale ważne że do przodu :D

ale co się człowiek spocił to Nasze :D :D
pietroo / 2007-09-28 16:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gratuluję i życzę powodzenia też w październiku.
pozdr
TOMOK / 2007-09-28 16:28 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
wywaliłem dziś co miałem...
zostaję na razie z przymusowym longiem...
chyba, że w poniedziałek odwidzi mi się...
Pozdrawiam
tafcik-real / 2007-09-28 16:45 / portfel / Gracz Giełdowy
wywaliłeś też straty czy tylko zyski?
boerghor / 2007-09-28 16:29 / Tysiącznik na forum
a znając życie i Ciebie, to się odwidzi... ;)
radca p / 87.99.54.* / 2007-09-28 16:27
OGON MERDA PSEM ZNOWU????
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy