Forum Forum ubezpieczeńInne

najtańsze ubezpieczenie mieszkania?

najtańsze ubezpieczenie mieszkania?

rdw / 89.75.129.* / 2012-01-03 17:30
Szukam najtańszego rocznego ubezpieczenia mieszkania. Ma spełniać minimalne warunki banku, nie interesują mnie dodatki typu ubezpieczenie wyposażenia, oc itp. Które wg. was są najtańsze? Polisę i tak ceduję na bank, więc generalnie nie chcę przepłacać za np. ubezpieczenie od kradzieży, które przez cesję trudno potem zrealizować.
Wyświetlaj:
Raven887 / 46.204.100.* / 2022-10-21 15:02
Sprobuj na przezorny.pl oni Ci tam wyszukaja najtansze ale najkorzystniejsze ubezpieczenie bez zadnych podstepnych podpunktow :)
Antek642 / 188.147.45.* / 2020-10-16 10:27
Ja przy ubezpieczaniach korzysta zawsze z usług tego pośrednika - http://alienubezpieczenia.pl/. Miła i profesjonalna obsługa, mają zawsze dobre oferty kilku towarzystw. I przy tym wszystko jasno i przejrzyście tłumaczą
Karoll37 / 109.173.221.* / 2019-02-03 11:57
Bardzo tanio ubezpieczyłem mieszkanie w Cuk, dobrali mi najlepszą polisę jak do tej pory
Agenta023 / 5.172.237.* / 2018-05-13 17:12
Najlepiej byłoby znaleźć Agentów obok siebie, wysłać im grupowe zapytanie, dograć szczegóły mailem albo telefonicznie, wybrać najlepsze (albo najtańsze) i odebrać polisę - już niedługo na http://szukamagenta.pl.
Pamiętaj, Twój Sąsiad jest Agentem :)
Jagoda Dryll / 193.106.131.* / 2018-03-19 15:13
Polecam skorzystać z doradcy ubezpieczeniowego. Sama korzystam z usług firmy Finance Home, a dokładnie współpracuję z panią Iloną Makuch http://financeh.pl

Oferują kompleksową pomoc w wyborze i dopełnieniu wszelkich formalności w przypadku ubezpieczenia domu, mieszkania lub samochodu.
Online Ekspert Compensa / 94.254.233.* / 2018-03-15 14:47
Dobra polisa powinna składać się z kilku podstawowych elementów: ochrony mienia na wypadek zdarzeń losowych (m.in. przepięcie, pożar), kradzieży z włamaniem, a także z OC w życiu prywatnym (np. gdy zalejemy sąsiada, ubezpieczyciel wypłaci za nas odszkodowanie) i assistance (pomoc fachowców, np. ślusarza czy hydraulika). Kluczowe przy wyborze ubezpieczenia jest ustalenie sum, do których ubezpieczyciel będzie nas chronił. Trzeba zwrócić uwagę, aby podana w polisie wartość mieszkania i jego wyposażenia nie była niższa niż w rzeczywistości. Jeżeli nie jest Pan pewny, jakie elementy ochrony wybrać, polecam zakup u doradcy, który na pewno odpowie na wszystkie pytania. Więcej o ubezpieczeniu mieszkania przeczyta Pan także na stronie internetowej www.compensa.pl.
Mateusz Gawron / 83.30.31.* / 2018-03-14 13:38
Ubezpieczenie domu

W życiu przydarzają się różne przykre sytuacje – pożar, włamanie, czy też zalanie naszego domu. U nas znajdziecie Państwo ubezpieczenie, które będzie ogromnym wsparciem w przypadku niespodziewanych problemów. Wybierając nasze ubezpieczenie otrzymacie Państwo pieniądze w przypadku zniszczenia domu przez różnego rodzaju zdarzenia losowe, w sytuacji zniszczenia wyposażenia naszego domu, jak również na wskutek włamania i kradzieży.

Standardowo dajemy Państwu możliwość ubezpieczenia domu jako budynku, a mianowicie murów (fundamentów, ścian i dachu), drzwi, okien, podłóg i instalacji, a także rynien, kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła.

Dodatkowo, ubezpieczeniu podlega również wyposażenie domu, czyli meble, sprzęt AGD i RTV, sprzęt sportowy, gotówka, odzież, ruchomości domowe, elementy dekoracyjne oraz biżuteria.

Co więcej, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu pomoc w przypadku niecodziennych sytuacji, które obejmuje wariant Od Wszystkich Ryzyk.

Warto wspomnieć również o dodatkowej ochronie w trzech następujących wariantach:
ubezpieczenia przedmiotów od stłuczenia, OC w życiu prywatnym oraz ubezpieczenia ochrony prawnej.

Ubezpieczenie domu działa w czterech przypadkach. Pierwszym z nich są zdarzenia losowe, do których zalicza się ogień, powódź, piorun, dym, opady śniegu lub gradu, huragan, zalanie, osunięcie lub zapadanie się ziemi, lawina, uderzenie pojazdu, upadek drzew, eksplozja, trzęsienie ziemi, huk ponaddźwiękowy, czy też upadek statku powietrznego. Drugą sytuacją są przepięcia, do których zalicza się m.in. nagły wzrost napięcia w sieci. Kolejna to dewastacje, które rozumiane są jako umyślne rzucenie przedmiotem np. w okna naszego domu. Ostatni przypadek to akcje ratownicze, czyli sytuacja, w której przykładowo straż pożarna wyważy drzwi naszego domu w trakcie gaszenia pożaru.

Skontatkujn sie z posrednikiem ja korzystam z usług Ilony Makuch i jestem bardzo zadowolony ze współpracy już nie raz mi pomogła :) financeh.pl
kw91 / 83.28.102.* / 2018-02-12 17:50
zerknij sobie na ofertę ubezpieczenia lokali agencji widex z Namysłowa www.agencja-widex.pl
artur300 / 46.112.110.* / 2017-05-19 16:30
Z doświadczenie mogę powiedzieć - niska cena nie gwarantuje dobrej ochrony. Nie warto się tym kierować, a raczej tym co nas w ubezpieczeniu interesuje. Sam wybierałem je pod tym kontem z bestpolisa i nie żałuję. A cena składki i tak nie wyszła wysoka.
sum219 / 88.156.163.* / 2018-05-06 18:49
Nie polecam firmy Gothaer. Problemowa firma.
JaninaMo / 188.146.153.* / 2017-02-13 09:54
Ja bardzo długo szukałam odpowiedniego ubezpieczenia! Przejrzałam masę ofert, ale zawsze coś mi nie pasowało! Ostatecznie koleżanka poleciła mi skorzystać z usług Broker4U - wystarczy, że wypełnisz wniosek i dostaniesz telefon zwrotny! Pomogą Ci dobrać najlepszą ofertę - jak dla mnie bomba!
drek / 89.64.6.* / 2016-01-01 22:18
polecam najlepsze ubezpieczenia tylko na oferteo.24.pl
eritor / 46.17.63.* / 2015-07-22 11:59
Ubezpieczenie mieszkania nie powinno być najtańsze, powinno być wstanie pokryć ukradziony sprzęt ! W pzu sa najlepsze oferty, muszisz zerknąć ja na rankomacie widzialem, że jest opcja - do iluś tam % dla pierwszej umowy.
dorotheag / 213.158.221.* / 2014-10-05 09:59
Od siebie zawsze proponuję sobie porównać ubezpieczenie bo ofert jest dużo i to co było korzystne pol roku temu niekoniecznie musi być najlepszym rozwiązaniem obecnie. Można poszukać np w porównywarce Inseco i samemu sobie wybierać zakres. Polecam https://www.inseco.pl/ubezpieczenie-nieruchomosci
marcelina / 78.10.194.* / 2014-10-02 10:55
Ja swoje ubezpieczenie zawarłam dzięki firmie Gemini Polska. Pomogli mi znaleźc najlepiej dopasowaną ofertę do moich oczekiwań. Dodatkowo dostałam zniżkę jako nowy klient. Mogę z czystym sumieniem ich polecic.
wolarusia / 89.70.23.* / 2013-09-25 12:22
Jeśli chodzi o ubezpiecznenie mieszkania wynajmowanego, czy według Was warto zwrócić uwagę na Lew Lokator w Generali? ktoś z Was zna to ubezpieczenie?
terefere323 / 89.191.167.* / 2013-10-22 10:46
To jest ubezpieczenie dla wynajmujących mieszkanie, moim zdaniem jest ok, w razie czego, jeśli się gdzieś przeprowadzisz, ubezpieczenie przeprowadza się z Tobą w nowe miejsce, a nie zostaje w mieszkaniu.
Do tego ewentualnie wzięłabym oc w życiu prywatnym i to w zupełności wystarczy.
wyz 22 / 80.238.112.* / 2013-09-29 23:52
ja mam i to jest calkiem dobra opcja, bo w przypadku przeprowadzki polisa przechodzi wraz z Twoim mieniem do nowego miejsca zamieszkania - musisz tylko podać nam swój nowy adres. Takze nie tracisz polisy, ona przechodzi na inne mieszkanie.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy