Forum TechnologieIT i Telekomunikacja

Największa w Polsce konferencja o elektronicznym obiegu informacji

Największa w Polsce konferencja o elektronicznym obiegu informacji

skomentuj
jus_cie / 2017-07-12 16:05
Miło mi poinformować, że już 2 tygodnie odbędzie się największa w Polsce konferencja o elektronicznym obiegu dokumentów i procesach biznesowych - SUMMIT EOIF GigaCon. Zapraszamy Państwa serdecznie na PGE Narodowy w dniach 26-27 lipca - udział jest całkowicie bezpłatny!

Elektroniczny obieg informacji już wkrótce będzie nieodłącznym elementem funkjonowania każdej innowacyjnej firmy, bez względu na jej wielkość lub branżę w jakiej działa. Dlatego jestem przekonana, że udział w spotkaniu pozwoli Państwu na rozwój swojej firmy :)

Co na Państwa czeka?
- przegląd nowoczesnych dostępnych na rynku rozwiązań w tym zakresie od kilkunastu wiodących producentów i dystrybutorów (m.in. od: WEBCON, DSA, Billennium, elliteq, Tecna, Konica Minolta, XSystem, Axence, Connect Distribution, HP, Astrafox, ELO Digital Office, Kofax, Ipopema Business Consulting, BeOne, EPSON, Skanowanie.pl, SaldeoSMART, SkanSerwis i Kodak Alaris)
- kilkadziesiąt prelekcji do wyboru m.in. o JPK, RODO, podpisie elektronicznym, praktycznych przykładach wdrożeń i wiele innych
- kącik porad RODO
- pokazy technologii (m.in. gogle VR, druk 3D, drony) oraz strefa relaksu
- konkursy z atrakcyjnymi nagrodami

Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia:
http://gigacon.org/event/eoif_summit_17/

JEDYNYM warunkiem wzięcia udziału w spotkaniu jest wypełnienie formularza bezpłatnej rejestracji na stronie - link powyżej. Uwaga: liczba miejsc ograniczona!
skomentuj

Najnowsze wpisy