Forum Polityka, aktualnościKraj

Namiot wrócił na Krakowskie Przedmieście

Namiot wrócił na Krakowskie Przedmieście

Money.pl / 2011-04-12 13:58
Komentarze do wiadomości: Namiot wrócił na Krakowskie Przedmieście.
Wyświetlaj:
ździcho / 77.255.227.* / 2011-04-13 18:06

przenoszenie namiotu spowoduje, że nie będzie łamane prawo.

Ano nie będzie. Będzie za to samozeszmacenie się publiczne tych przenoszących. Wiem, ze są ludzie bez charakteru i bez poczucia godności osobistej...ale żeby aż do tego stopnia??!!??!! W imię czego (a raczej kogo)?
@Kalif / 188.33.14.* / 2011-04-12 19:12
Herr Tusk i platforma zakładnikiem KRLEMLA ,Koniec złudzeń PANOWIE
Wydaje mi się, że na naszych oczach rodzi się kłamstwo smoleńskie. I to jest tragedia kolejna, z którą będziemy żyli przez lata
Wszystko wyjaśniło się , podczas gospodarskiej wizyty rosyjskiego prezydenta Dymitra Miedwiediewa w Warszawie. Na pytanie, czy dopuszcza możliwość, by rezultaty polskiego śledztwa różniły się od rezultatów śledztwa rosyjskiego, prezydent Miedwiediew odparł, że w żadnym wypadku możliwości takiej nie dopuszcza.I po raz drugi podczas wczorajszej rozmowy z polskim prezydentem Bronisławem Komorowskim rosyjski prezydent odniósł się między innymi do śledztwa w sprawie przyczyn katastrofy smoleńskiej. Jak mówił, znane są rezultaty tego śledztwa. "Mogą one być interpretowane różnie, ale wszystko zostało zakończone" – powiedział
Napewno / 80.53.129.* / 2011-04-12 18:46
Tak , tak ! To napewno zrobił Kadafi !
Dommyślny / 80.53.129.* / 2011-04-12 18:24
To był ZAMACH ! Kiedy wywiad Muamara Kaddafiego dowiedział się, że PiS chce wysłać wojskową pomoc dla "powstańców" znanym sobie sposobem zdetonował ładunek wybuchowy. Mam takie przypuszczenie a nawet PEWNOŚĆ !
POra zmądrzeć / 46.113.106.* / 2011-04-12 17:38
Smoleńsk rok później. Teoria non grata.

Nie ma przesłanek uzasadniających tezę o zamachu, więc ta hipoteza śledcza została wykluczona – powiedział w piątek na konferencji prasowej prokurator generalny RP Andrzej Seremet. W ten sposób szef polskich śledczych odpowiedział na pytanie, czy są jakieś przesłanki przemawiające za tym, że prezydent Kaczyński został zamordowany. Według Seremeta, jest to niemożliwe, bo nie ma na to żadnego dowodu.

Sposób weryfikacji

Jestem ciekaw, w jaki sposób weryfikowano wersję o zamachu. Kilka miesięcy temu, po jednym z artykułów w „NCz!” zostałem przesłuchany w wojskowej prokuraturze jako świadek w sprawie katastrofy. Przesłuchująca mnie prokuratorka chciała dowiedzieć się, dlaczego forsuję tezę o zamachu. Tłumaczyłem, że wynika to z logicznych przesłanek, z polityki imperialistycznej Rosji, z zachowania samych Rosjan po katastrofie, wreszcie z tego, co wydarzyło się w Polsce, kto przejął później władzę i jak układają się relacje z Rosją. Padło więc pytanie, kto miałby zabić prezydenta. Odpowiedziałem, że moim zdaniem rosyjskie służby specjalne. Wtedy padło kolejne pytanie: czy świadek widział lub słyszał rozmowę lub był obecny na spotkaniu, w trakcie którego wydano wyrok śmierci na Kaczyńskiego lub był świadkiem jakiegokolwiek innego zdarzenia wskazującego na organizację zamachu (sic!!!). Zgodnie z prawdą od-powiedziałem, że nie. Wówczas postraszono mnie odpowiedzialnością karną za składanie fałszywych zeznań itp. Jeśli cała hipoteza zamachu była weryfikowana w taki sam sposób, jak wyglądało przesłuchanie mojej osoby, to nic dziwnego, że prokurator Seremet mógł w piątek niefrasobliwie tę tezę wykluczyć, patrząc prosto w oczy telewizyjnych kamer.

Trzeba wziąć pod uwagę, że prokurator Seremet musiał być obarczony politycznym pragmatyzmem. Ten zaś wymusza dzisiejsza rzeczywistość. Po 10 kwietnia niepodzielnie sprawująca władzę Platforma Obywatelska zapowiadała nowy rozdział w historii polsko-rosyjskich stosunków. Polega on na tym, że Polska ustępuje Rosji we wszystkim, a Rosja w rewanżu nie daje Polsce nic. Po 10 kwietnia przetrzebiono i częściowo spalono archiwa przejęte po byłych Wojskowych Służbach Informacyjnych i zdeponowane w Pałacu Prezydenckim. Umożliwiło to zlikwidowanie materiałów kompromitujących ludzi związanych z WSI, co z kolei tamtemu środowisku bardzo pomogło. Od 10 kwietnia ludzie dawnej WSI trafiają znów na atrakcyjne posadki w instytucjach podległych prezydentowi (m.in. w BBN), co pomaga Rosji kontrolować jedną swoją agenturę przy pomocy drugiej agentury. Polska zdecydowała się również na umorzenie Gazpromowi ponad 1,2 mld złotych długu, w zamian za co podpisano nową umowę gazową, jeszcze bardziej niekorzystną dla Polski niż poprzednia. Polska przestała również popierać aspiracje niepodległościowe Gruzji i wycofała się z odbudowy suwerenności energetycznej.

Prokurator Andrzej Seremet nie miał więc innego wyjścia niż powiedzieć, że nie ma żadnych oficjalnych przesłanek uwiarygodniających tezę o zamachu. Takie stanowisko oczywiście świadczy o prokuratorze generalnym jak najgorzej. Tym bardziej jeśli weźmie się pod uwagę, że część dowodów uwiarygodniających tezę o zamachu znajduje się w depozycie tajnym wojskowej prokuratury. Są tam m.in. wyniki ekspertyz aparatów telefonicznych pasażerów tupolewa. Wynika z nich, że co najmniej z kilku telefonów zarejestrowano połączenie wychodzące w czasie zbliżonym do katastrofy lub bezpośrednio po niej. Przykładem może być choćby telefon należący do śp. Zbigniewa Wassermanna, włączony na terenie Rosji 10 kwietnia nad ranem. Utajniono również ekspertyzę fonoskopijną wykonaną w Laboratorium Kryminalistycznym ABW, która wykazała, że tajemnicze odgłosy zarejestrowane na filmie nagranym w Smoleńsku telefonem komórkowym to wystrzały z pistoletów typu Makarow – używanych bardzo często przez rosyjskich milicjantów i funkcjonariuszy tajnych służb. Te i inne ekspertyzy opatrzone zostały klauzulami „Tajne” lub „Ściśle tajne”.
oyk / 109.196.0.* / 2011-04-13 17:50
grafomanie. Napij się wody. Zimnej zwykłej wody. Przestań smętolić.
ździcho / 77.254.252.* / 2011-04-12 18:00

Wówczas
postraszono mnie odpowiedzialnością karną za składanie fałszywych zeznań itp.

Dziwi Cię to? Przecież operowałeś ogólnikami wynikającymi z niczego innego, jak tylko emocjonalnego nastawienia:
z polityki imperialistycznej Rosji, z zachowania samych Rosjan po katastrofie, wreszcie z
tego, co wydarzyło się w Polsce, kto przejął później władzę i jak układają się relacje z
Rosją

Nazywasz to logicznymi przesłankami. Tyle że u podłoża tych przesłanek leżą uprzedzenia wielkie jak wół, widoczne z daleka. W skrócie: "Zabili go, bo to imperialiści, bo tak się zachowywali, bo prezydentem został ten, co ja go nie chciałem". Przeczytaj to. Rozumiesz już teraz, dlaczego zarzucono Ci, ze otarłeś się o fałszywe, bezpodstawne oskarżenia? Prokurator podczas pracy to nie jest patriota ani rusofob. To prokurator podczas pracy.
Trzeba wziąć pod uwagę, że prokurator Seremet musiał być obarczony politycznym
pragmatyzmem.

Właśnie, pragmatyzmem. Tyle, ze nie politycznym. Czy miał powiedzieć: "Zamach jest wysoce prawdopodobny bo Rosjanie to skur.syny."?
Te
i inne ekspertyzy opatrzone zostały klauzulami „Tajne” lub „Ściśle
tajne”.

A dlaczego? Dlatego, że nad nimi ślęczą.
POra zmądrzeć 2 / 46.113.106.* / 2011-04-12 17:40
Skandal dyplomatyczny

Wyobraźmy sobie sytuację, że prokurator Seremet i prokurator Parulski odpowiedzieliby inaczej: hipoteza zamachu jest nadal weryfikowana. Oznaczałoby to, że dwóch najważniejszych polskich prokuratorów oficjalnie przyznaje, że nie wykluczono jeszcze wersji zakładającej, że polski prezydent mógł zostać zamordowany przez Rosjan. Jaka byłaby reakcja? Ambasador rosyjski musiałby złożyć formalny protest wobec działań polskiego rządu. Sprawa wywołałaby skandal dyplomatyczny na arenie międzynarodowej, bo zostałoby to odebrane jako oficjalne oskarżenie Rosji przez urzędnika państwa polskiego.

Bez precedensu

Sprawa byłaby o tyle precedensowa, że w najnowszej historii nie jest znany przypadek, aby jedno państwo oskarżało drugie o zabójstwo swojego prezydenta. Wyjątkiem są republiki lub terytoria aspirujące do niepodległości (np. Czeczeni oskarżają Rosjan – zupełnie zresztą słusznie – o zabójstwo prezydenta Dżochara Dudajewa). Gdyby więc prokurator Seremet lub prokurator Parulski stwierdzili, że doszło do zamachu, byłaby to rzecz absolutnie niebywała. Mogłoby to bowiem zostać odebrane jako oficjalne oskarżenie Rosji o morderstwo polityczne na głowie suwerennego teoretycznie państwa. Trudno sobie wyobrazić, aby pozostało to bez reakcji. Rosjanie musieliby odpowiedzieć ostro, potem zaczęłyby się sankcje i międzynarodowa awantura.

Ponieważ i Polska, i Rosja należą do ONZ, organizacja formalnie byłaby zobowiązana do wyjaśnienia sprawy. To można byłoby zrobić tylko w jeden sposób: powołując specjalną komisję do jej wyjaśnienia. Taki pomysł podchwyciłyby państwa rywalizujące z Rosją (USA, Chiny, Japonia, Indie). Działanie jakiegokolwiek tworu oczywiście musiałoby obnażyć prawdziwą rolę Rosjan, ale pokazałoby też katastrofalną nieudolność polskiego rządu i polskiej prokuratury. Prawda byłaby więc niewygodna zarówno dla strony polskiej, jak i rosyjskiej. Tym bardziej że samego Tuska postawiłoby to w dwuznacznym świetle w oczach rosyjskich mocodawców. Temu wszystkiemu zapobiegło jedno zdanie wypowiedziane przez prokuratora generalnego Andrzeja Seremeta.

Co będzie dalej, łatwo przewidzieć. Zaczną się dalsze oskarżenia strony polskiej i dalsze obarczanie winą Bogu ducha winnych pilotów. Będzie też utrwalanie serwilizmu wobec Rosji, nazywanego „przyjaźnią” lub „dobrymi stosunkami”. Matuszka Rossija po wypowiedziach Seremeta może być spokojna. W końcu sam Tusk nazywał tego ostatniego człowiekiem godnym zaufania…

Leszek Szymowski
mariaserena / 77.193.174.* / 2011-04-12 19:23
Skandalem jest, ze wersja zamachu bez jakiejkolwiek mozliwosci jej weryfikacji (brak wraku, czarnych skrzynek, dokumentow sekcji, itd.) zostala przez prokuratorow odrzucona.


„Wyobraźmy sobie sytuację, że prokurator Seremet i prokurator Parulski
odpowiedzieliby inaczej: hipoteza zamachu jest nadal weryfikowana”.

Prokuratura nie miala pistoletu przystawionego do glowy, żeby wlasnie teraz wypowiadac się w tej sprawie negujac bezpodstawnie ta hipoteze (a może miala ten pistolet przy glowie?). Prokuratura mogla czekac na powrot wraku, kamizelek borowcow, skrzynek, itd. aby moc je zbadac i wówczas umorzyc sledztwo w sprawie zamachu z braku dowodow (jeśli by takowych nie było)

„Oznaczałoby to, że dwóch najważniejszych polskich prokuratorów
oficjalnie przyznaje, że nie wykluczono jeszcze wersji zakładającej,
że polski prezydent mógł zostać zamordowany przez Rosjan.”
Blad- nikt nie mowi o zamachu dokonanym przez Rosjan. Mowa jest o zamachu, a nie o tym kto dokonal zamachu- rownie dobrze może to być polska organizacja terrorystyczna, Al. Kaida, Czeczency, itd.,itp.
Dalszy tekst oparty na tym bledzie nie ma już zadnej wartosci, wiec z nim nie polemizuje.
ździcho / 77.254.252.* / 2011-04-12 21:13

Prokuratura mogla czekac na powrot wraku, kamizelek
borowcow, skrzynek, itd. aby moc je zbadac i wówczas umorzyc sledztwo w sprawie
zamachu z braku dowodow (jeśli by takowych nie było)

Przecież śledztwo przedłużono. To co Seremet powiedział mediom (a powiedział, ze z braku dowodów należałoby wykluczyć hipotezę zamachu) nie jest ani prawomocne ani wiążące. To nie jest problem. Problem maja ci niecierpliwi, co od roku chcą widzieć Tuska i Komorowskiego dyndających na szubienicy, Kaczyńskiego na tronie, a jeszcze nie widzą.
ździcho / 77.254.252.* / 2011-04-12 18:03
Brzmi logicznie panie Leszku. Przeczytałem na razie raz. Nie wychwyciłem niekonsekwencji. Pozdrawiam.
świętojanka / 85.221.195.* / 2011-04-12 17:17
a gdzie służby !
mariaserena / 77.193.174.* / 2011-04-12 19:28
a co lubisz widok palowanych ludzi?
Wapniak / 2011-04-12 16:50 / Tysiącznik na forum
Czy nie ma on właściciela? Czy nie można ich ukarać za naruszenie porządku publicznego? Co robi HGW?... W strachu przed utratą "Koryta" boi się potencjalnych wyborców? Za co bierze kasę?
mariaserena / 77.193.174.* / 2011-04-12 19:13
"19 czerwca 2007 r. pod gmachem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Al. Ujazdowskich zostało założone tzw. "Białe miasteczko", miejsce protestu grupy pielęgniarek przeciwko polityce rządu Jarosława Kaczyńskiego. Demonstracja pielęgniarek trwała miesiąc. Białe miastecko odwiedzali politycy i celebryci, codziennie życie pielęgniarek stało się pożywką TVN24 i "Gazety Wyborczej". "Krytyka Polityczna" zorganizowała nawet biuletyn dla jego mieszkańców. Pielęgniarki dzięki wsparciu mediów i polityków stały się bohaterkami.
W lipcu ówczesny wojewoda mazowiecki Jacek Sasin zwrócił się do prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz z wnioskiem o rozwiązanie zgromadzenia z powodu niedopełnienia przez protestujących formalności. Ale prezydent Warszawy odmówiła, uznając że protest pielęgniarek jest legalny i pokojowy, i "nie zagraża zdrowiu ani życiu, co mogłoby być podstawą rozwiązania zgromadzenia". I tak "Białe miasteczko" trwało do 15 lipca, zyskując poklask opozycyjych polityków, głównych mediów i celebrytów, zagrzewającyh pielęgniarki do walki o swoje prawa." zrodlo" w.polityce.pl
Prosze sobie przypomniec o tym wydarzeniu i porownac. Pielegniarki pomimo braku pozwolenia okupowaly AL.Ujazdowskie przy poparciu opozycji, celebrytow i samej prezydent Warszawy, obecnie protestujacy dziennikarze sa brutalnie usuwani z przestrzeni publicznej pomimo, iz maja zgode na pismie od prezydent miasta H.G-W. na demonstracje o odwolania. A wy teraz krzyczycie o porzadku publicznym i cieszycie sie, ze straz miejska bije dziennikarzy. Nie dosc, ze jest to z waszej strony czysta hipokryzja i wyznawanie zasady kKalego, to to zapominacie, ze w demokracji istnieje cos takiego jak wolnosc slowa, i nawet jesli sie z tym slowem nie zgadzacie to ma prawo byc ono gloszone przez waszych przeciwnikow politycznych, czy ideowych. jesli im tego odmawiacie to jestescie zwyklymi totalitarystami.
bosman 1943 / 79.175.202.* / 2011-04-12 15:30
tu dzielna nasza policja nic nie działa
eleszek / 156.17.14.* / 2011-04-12 15:16
Ta baba wygląda na taką, którą trzeba przeżyć. Żadne argumenty do niej nie trafią. Prezes wiedział co wybrać, tutaj jego doradcy stanęli na wysokości zadania.
mariaserena / 77.193.174.* / 2011-04-12 19:25
baby to masz w nosie eleszku
Jerzy. / 77.253.70.* / 2011-04-12 18:57
Przecież on wybrał te same na , wizus oszalałe twarze, wcześniej otumanione przez Rydzyka. Większość to ci i te same fanatyczki z przed kilku miesięcy, uwieszeni ma krzyżu i z Bogiem na ustach wyzywający przeciwników od ormo, gestapo, zdrajcy, żydzi, komuniści i wiele innych w tym masę wulgaryzmów. Ciekawe ile zdrowasiek musieli wyklepać w ramach pokuty. A może i nie jeżeli ksiądz był z tej samej opcji.
wojens / 188.33.122.* / 2011-04-12 15:14
Nie widzę komentarzy pisiaków. Czyżby zaczeli dostrzegac jaka paranoja ich dopadla.
oborowy / 79.185.92.* / 2011-04-12 15:31
Pisiory Radka Okladaja,

Radek mowi ,ze nie ma wplywu.

Musicie POwcy go Wzmocnić.

Az mnie dziwi,że go Tam nie Bronicie. Juz został POrzucony na straty??
eleszek / 156.17.14.* / 2011-04-12 15:19
Niestety nie należę do żadnej partii, a paranoja jet od dawna.
zabaaa / 2011-04-12 15:10
bardzo oryginalna forma protestu, prezencja elektoratu PiS-u jest na coraz wyższym poziomie
mariaserena / 77.193.174.* / 2011-04-12 19:27
taka sama forma jak biale miasteczko pielegniarek, tak cholubione przez owczesna opozycje i celebrytow
oborowy / 79.185.92.* / 2011-04-12 15:21
Słuchaj Drzymała Przeszedł do Historii
rozwado / 2011-04-12 14:54 / Tysiącznik na forum
Putin zrecznie wykorzystuje awanturnikow z PiSu. Kazal usunac tablice ze Smolenska po to zeby podburzyc PiS przeciw rzadowi i prezydentowi. W ten sposob Jarkacz i spolka dzialaja jako marionetki Moskwy, ktora wykorzystuje ich do osmieszenia Polski i zepchniecia jej na drugi plan we WE i w swiecie.
Polsko, nie ustąp!!! / 178.42.37.* / 2011-04-12 14:42
Oto dziś dzień krwi i chwały
Oby dniem wolności był
W tęczę Polski Orzeł Biały
Patrząc lot swój w niebo wzbił
Słońcem lipca podniecany
Woła na nas z górnych stron :
Powstań Polsko, skrusz kajdany
Dziś twój tryumf, albo zgon!

Hej, kto Polak na bagnety!
Źyj swobodo, Polsko Źyj!
Takim hasłem cnej podniety
Trąbo nasza wrogom grzmij
Trąbo nasza wrogom grzmij.

Na koń!- woła Moskal mściwy,
Karcić bunty Polskich rot,
Bez Bałkanów są ich niwy,
Wszystko zmiecie jeden lot!
Stój! za Bałkan pierś ta stanie,
Car wasz marzy płony łup
Z wrogów naszych nie zostanie
Na tej ziemi, chyba trup!

Droga Polsko Dzieci twoje
Dziś szczęśliwych doszły chwil
Od tych sławnych, gdy 1000ich boje
Wieńczył Kreml i Katyń był.
Lat dwadzieścia nasze męże
Los po obcych ziemiach siał,
Dziś, o Matko, kto poleżę,
Na twym łonie będzie spał.

Stań nasz Wodzu! Ugodź w serca
Co litością mamić śmią
Znał tę litość ów morderca,
Który Smoleńsk zalał krwią?
Niechaj krew ta krwią dziś płaci
Niech nie zrosi grunt, zły gość
Laur męczeński naszych braci
Bujniej po niej będzie rość.

Toć Polaku bój zacięty,
Ulec musi dumny car,
Pokaż jemu pierścień święty,
Nieugiętych Polek dar.
Niech to godło ślubów drogich
Wrogom naszym ruszy grób
Niech krwią zlane w bojach srogich
Nasz z wolnością świadczy ślub.

Wy przynajmniej, coście legli,
Pod Smoleńskiem za kraj swój,
Bracia nasi, z grobów zbiegli,
Błogosławcie bratni bój.
Lub zwyciężem, lub gotowi,
Z trupów naszych tamę wznieść
By krok spóźnić olbrzymowi,
Co chce światu pęta nieść.

Grzmijcie bębny, ryczcie działa
Dalej dzieci w gęsty szyk
Wiedzie hufce wolność, chwała,
Tryumf błyska w ostrzu pik!
Leć nasz orle w górnym pędzie,
Sławie, Polsce, Polsce służ!
Kto przeżyje wolnym będzie,
Kto umiera wolnym już.
YS / 194.242.62.* / 2011-04-12 15:37
Nam lecieć nie kazano, wszedłem do kokpita
I spojrzałem na pole...trzeba brata spytać.
Jak przekonać pilota w mglistej atmosferze
By odwagą pokonał nieprzyjaciół wieżę,
Z której moskal przez radio próbuje dyktować
...Prezydentowi Polski - gdzie ma wylądować.

Przez mgle dostrzeże prawdę człowiek wielkiej cnoty
Co przejrzał dziadów, małpy oraz palikoty.
I z czystym sercem powie, ze mgły tej przyczyna
Tkwi w potajemnym spisku Tuska i Putina.
Chcą mnie z drogi zawrócić i wysłać do Mińska.
Już widzę jak się cieszy pewna morda świńska.

Lecz ja się nie ulęknę broniąc racji stanu.
Już raz mnie zaciągnęli do Azerbejdżanu.
Wylądujemy tutaj, żeby zbaranieli
Jak Tusk, kiedy wkroczyłem na salę w Brukseli.
A w najgorszym przypadku - śmierć na posterunku.
Przynajmniej cały naród nabierze szacunku.

Tylko, by nie mówili "Lechu-Kamikadze",
Najlepiej jeśli jeszcze brata się poradzę.
"Jarku, jest pewien problem i wygląda ślisko.
Ruskie chcą nas skierować na inne lotnisko"
"Ależ to oczywista przecież oczywistość.
Ze kłamią by nam zepsuć cala uroczystość".

Nie będzie nas kontroler wodził po manowcach.
Bo przecież to samolot na bazie bombowca.
Nawet, gdy walnie w ziemię, to się nie rozwali.
Powiedz wieży, że stoi gdzie zomowcy stali
Będziemy postępować tak jak było w planie.
Wiesz przecież co masz robić - Wykonać Zadanie!

A Błasik niech tam dobrze przypilnuje.
Zadzwoń ponownie do mnie jak już wylądujesz.
By Ci dodać otuchy - odmówię paciora,
I masz błogosławieństwo Ojca Dyrektora.
Czego nie powiedziano w tej rozmowie braci.
Że, by władzę odzyskać, trzeba czasem stracić.
"Gdybyś jednak wpakował rękę do nocnika.
Cały naród Cię uczci jako męczennika".
ELESZEK / 156.17.14.* / 2011-04-12 15:21
to chyba jakiś PiSowski "pomazaniec" napisał ten wiersz. JUŻ W TYM TYGODNIU JEDEN CYTOWAŁ POETĘ.
Rossi / 91.189.73.* / 2011-04-12 16:14
Idź doładować baterie na TVN-nie.
Wpis bardzo mierny. Zwolennikom PełO zaczyna brakować jakości, i ilości. Czyżby wódz Tusk zamierza abdykować.
wojens / 188.33.122.* / 2011-04-12 15:08
Co Cię naszlo? Jakie emocje tobą targaly kiedy umieszczaleś ten wiersz? Czy bylo to w wyniku patriotycznego porywu?
Rossi / 91.189.73.* / 2011-04-12 15:16
Pytania sama wymysliłaś czy podyktował Ci guru TVN-u.
Che Ernesto / 2011-04-12 14:22
Czy tego właśnie nie chcieli Naziści i Komuchy? Podziału narodu Polskiego?!
Bodek- / 95.40.35.* / 2011-04-12 14:17
Ale czy oni zapomnieli, że Lech jest pochowany w Krakowie (a nie na Krakowskim Przedmieściu)?
wojens / 188.33.122.* / 2011-04-12 15:10
Lech nie żyje. To z Lechem nie ma nic wspólnego poza pretekstem. Szaleńcy chcą pisać nowy rozdzial historii Polski
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy