Forum Polityka, aktualnościPolityka

Napieralski: LiD to jedyna alternatywa dla prawicy

Napieralski: LiD to jedyna alternatywa dla prawicy

Wyświetlaj:
Wapniak / 83.28.127.* / 2007-10-09 09:42
Oczywiście, nie jako dla wybranego przez Boga narodu...
Madam / 83.18.222.* / 2007-10-08 08:30
Tu był wczoraj komentarz który skomentowałem. Czyżby mi się przyśniło czy cenzura zadziałała?
mkg / 2007-10-07 21:36 / Bywalec forum
Ma Pan rację. Już naiwyższy czas podzielić między SLD i PIS nieudaczników z PO i nareszcie będziemy mieli dwupartyjny system, który doprowadzi życie polityczne w Polsce do rónowagi.
waran / 2007-10-07 16:50 / Twardy dziadyga
Dobra , Olek nie pije . Nie łazi po Europie nawalony.
Dajecie sobie spokój ze starymi komuchami . Nie usprawiedliwiacie kazdego przekretu. Macie wyraźny program , różniący sie od prawicy ? Nie gadacie o aborcji , tylko wprowadzacie bezpłatne srodki anty. Dajecie sobie spokój z kosciołem. Nie leżycie plackiem przed byle proboszczem . Wprowadzacie podatki PIT dla kleru , prywatyzujecie służbę zdrowia. Bez przekrętów . Nie godzicie się na przejmowanie ziemi przez kościół w ramach tajnych uzgodnień . Likwidujecie ten chory abonament telewizyjny . Wywalacie po wyborach wszystkich z nadań partyjnych. Nie gadacie o fachowcach tylko ich szukacie.
Jeżeli tak będzie , to macie dużo wyborców. Problem z tym , że narobić szumu w mediach , to potraficie . Ale dalej , to juz tylko pustka . Boicie się władzy . Boicie się oponentów politycznych . Wstydzicie się słowa lewica . Czasami odnoszę wrażenie , że się tego słowa boicie.

Najnowsze wpisy