Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Forum W wolnym czasieLifestyle

Narożnik czy zwykła sofa

Narożnik czy zwykła sofa

skomentuj
radek01 / 2018-01-18 11:38
Mam dylemat. Chciałbym wymienić sofę w salonie na narożnik, żona z kolei ma wizję, by nadal była tam zwykła sofa, z tym że nowa. Ja uważam, że narożnik jest wygodniejszy, można się na nim rozłożyć wieczorem, jak przyjdą goście to też wygodniej dla nich się usadowić. No i sofa wiąże się u nas jeszcze z dwoma fotelami, które tylko zagracają pokój. Bez sensu. Co jest według was lepsze? Bo może rzeczywiście ja jakoś wąskotorowo patrzę i nie rozumiem żony, ale moim zdaniem narożnik jest lepszy...
Wyświetlaj:
rafal508 / 2018-02-14 11:35
Czyli sam Pan woli narożnik :D i sam Sobie Pan odpowiedział. Ja osobiście bym wybrał narożnik bo zawsze miałem sofę, a teraz narożniki są popularne i z tego co wiem bardzo wygodne. pozdrawiam
marta963 / 2018-02-13 14:54
Jeżeli miałabym wybrać narożnik lub sofę+fotele to zdecydowanie postawiłabym na narożnik. Zajmie tyle samo, lub nawet mniej miejsca.
Ze Śląska / 89.200.162.* / 2018-02-13 05:30
Kiedyś mieliśmy narożnik i zrezygnowaliśmy na rzecz takiej 3 osobowej kanapy. Narożnik zajmował dużo miejsca. Teraz mamy kanapę - bez foteli i stół z krzesłami.
To zależy czy chcecie czasem coś do spania czy nie. Chociaż nasza kanapa 3-osobowa też się rozkłada do spania.
Do narożnika lepiej mieć duży pokój.
ulena / 93.159.154.* / 2018-02-12 12:43
tez moim zdaniem lepszy jest naroznik i na jego rzecz zrezygnowalam z sofy i foteli. to byla chyba najlepsza decyzja jaka moglam podjac w zwiazku z salonem. nawet juz nie chodzi o to ze wygodnie, choc wiadomo ze tak, ale to jak sie wnetrze zmienilo to jest niepojete. dlatego uwazam, ze to jest dobry pomysl. wybierz sie kiedys z zona do jakiegos sklepu meblowego typu abra meble czy cos i jej pokaz po prostu co ci sie podoba, bo moze trzeba ja jakos bardziej realistycznie przekonac :)
skomentuj

Najnowsze wpisy