Forum Polityka, aktualnościKraj

Nastroje Polaków wciąż się pogarszają

Nastroje Polaków wciąż się pogarszają

Money.pl / 2010-09-30 18:42
Komentarze do wiadomości: Nastroje Polaków wciąż się pogarszają.
Wyświetlaj:
EURO STUDENT / 2010-09-30 21:14
kurcze to nie jest godne tego by pisać czy teraz ma wkroczyć inna partia tylko jak mamy wyjść z problemu ! na pewno nie można tak zadłużać państwa ! trzeba zadbać o rynek lokalny i dać pracę.
palikłot / 83.22.208.* / 2010-09-30 19:31
No i co z tego, notowania Peło w górę>).
Jeszcze jedna zapowiedź podwyżki jakiegoś podatku i przekroczy 100%.
buc_pucybut / 2010-09-30 18:42 / Tysiącznik na forum
Ponad połowa Polaków (56 proc.) uważa, że sprawy w kraju idą w złym kierunku. Większość społeczeństwa (61 proc.) jest też zdania, że gospodarka przeżywa kryzys. A nasz Rudy uważa że idziemy w dobrym kierunku i kryzys nas ominął dziwne
m-53 / 83.24.43.* / 2010-10-01 01:16
I rozstąpiły się fale morza i ujrzał wyspę zieloną, ku której wiódł lud swój wierny. A lud nieliczny po czterdziestu latach wodzenia za nos i tak zawył w ekstazie" Tusku musisz, miłujemy cię".
A fale tego już nie zdzierżyły i zatopiły to całe k********.

I tak powstała legenda o zielonej wyspie, cudzie Tusku-Mojżeszu i czterdziestu latach nędzy w którą nas prowadzi.

P.S.
Pewnie coś pokręciłem, ale nie jestem historykiem sztuki........... malowania kominów.
kochamPOiprzed / 79.185.237.* / 2010-09-30 20:04
I premier ma rację. Kryzys dopiero puka do naszych drzwi. To co się dzieje teraz to tylko wstęp. Polska pod rządami złodziei, nieudaczników, kłamców i zdrajców interesu narodowego nie ma potencjału wyjścia na prostą. To Titanic. Jeszcze gra orkiestra ale woda już zalewa łajbę. DNO czeka.
m-53 / 83.24.43.* / 2010-10-01 01:29

I premier ma rację. Kryzys dopiero puka do naszych drzwi.


Dokładnie tak uważam. Cyrk to się dopiero zaczyna. Odnoszę wrażenie, że znajdujemy się na równi pochyłej.

Jestem w tej dobrej sytuacji, że trawnik mogę zamienić w zagonek kartofli, garaż w chlewik u kurnik. A drewno na opał pozyskam z zagajnika.

Najnowsze wpisy