Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Nasz-Deweloper.pl - Czarna Lista Deweloperów

Nasz-Deweloper.pl - Czarna Lista Deweloperów

Nasz-Deweloper.pl / 89.101.26.* / 2009-10-18 16:34
Zapraszam do portalu: Nasz-Deweloper.pl - Czarna Lista Deweloperów
Wyświetlaj:
młodyżonkoś / 213.156.124.* / 2011-09-29 11:55
ARIEL Deweloper spółka jawna Poznań. Inwestycje w Rokietnicy os.Parkowe i ul.Noblistów (w trakcie). Dopisuję do czarnej listy deweloperów! Do momentu przelania pieniążków jest OK, nastepnie dzieją się dantejskie sceny z ukończeniem inwestycji i wykonywaniem napraw usterek już wybudowanej części! Zmiany po zakupie planów zagospodarowania i brak kontaktu i możliwości negocjacji! ARIEL sp.jawna Drajerczak i Łuczkowski.. Trzymajcie tych panów na dystans!
klientka / 79.187.202.* / 2014-06-30 13:13
ciekawe, co "młodegożonkośia" skłoniło do umieszczenia ARIELA na tej liście?
Przeglądam inne strony z forami i zdarzają się opinie rożne, ale z tego, co czytam, to jet zdecydowana ilość postów pozytywnych.

Zadowolona klientka
fgte / 109.243.150.* / 2010-09-19 10:04
wasowscy dewelopmentssp zoo sp.k minsk mazowiecki buduja z jak najtanszych materialow nie placac wykonawcom szukaja dziury w calym aby nie zaplacic. a cenia soie za segmety jak za zlote jajka. jednym slowem zlodzieje i oszusci.
olo1 / 95.40.100.* / 2010-03-26 11:38
Uwaga na terenie Oławy inwestycja ul.Kutrowskiego
Dział oszust firma DUBLANA J.GWIZD bazują
Oni na swoich umowach wyciągają od ludzi zaliczki
A następnie blokują podpisanie aktu notarialnego w ten sposób, aby była to wina
Kupującego w ten sposób można straci kilkanaście tysięcy złotych wygląda to
Tak Chciałem zakupić mieszkanie wpłaciłem zaliczkę następnie został wyznaczony termin
Na wpłatę całej kwoty oraz przeniesienie aktu własności u notariusza, co się okazało
Miało to by w srodze o godz. 15 Ok południa zostałem poinformowany przez właściciela J .Gwizd ze niestety ale powodu jego wyjazdu umówione spotkanie się nie odbędzie
Poprosiłem go wie żeby przesłał mi informacje ze to z jego winy z powodu wyjazdu nie
Zostanie podpisany akt notarialny na co oznajmił mi ze on nie musi niczego wysłać
Po ok. 2 dniach udało mi się skontaktować z Jarosławem gwizd oświadczył mi ze wpłacona zaliczka przepada a on rozmawiał ze swoimi prawnikami i nic mu nie mogę zrobić i
Tym sposobem zostałem oszukany przez PHU Dublina i J. Gwizd z tego, co udało mi się ustali nie jestem jedyną osobą oszukaną przez Dublana i Gwizda…………………………

Najnowsze wpisy