Forum Polityka, aktualnościKraj

"Nasz Dziennik": Tragedia smoleńska to nie przypadek

"Nasz Dziennik": Tragedia smoleńska to nie przypadek

Wyświetlaj:
janbuchcik / 83.27.116.* / 2010-05-19 22:07
Tadeusz Guz - a co to za łajno ?
Blanka 111 / 82.143.151.* / 2010-05-19 14:14
Poczytajcie sobie PO-wiacy obiektywnych wypowiedzi na temat waszego kandydata i ruszcie głową ...
http://wybory.onet.pl/blogi/marszalek-komorowski-co-wystapienie-to-gafa,1,3226917,blog.htm
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-05-19 14:13
Poczytajcie sobie PO-wiacy obiektywnych wypowiedzi na waszego kandydata i ruszcie głową ...
http://wybory.onet.pl/blogi/marszalek-komorowski-co-wystapienie-to-gafa,1,3226917,blog.html
ździcho / 83.238.153.* / 2010-05-18 22:31
No wreszcie coś konkretnego. Dotąd śledczy głowią się, badają, analizują, domniemują, dociekają, hipotetyzują, zakładają etc. etc. a ksiądz profesor Tadeusz Guz: - WIE! A nie można go było o to zapytać w dniu 10 kwietnia? Zamiast powoływać jakieś komisje śledcze to trzeba słuchać autorytetów! Jaki tam wypadek?
To jest kontekst ideowy

przecież!
dfgdfggdfgdf64 / 195.117.16.* / 2010-05-12 15:42
Tak artykuł streszczono, że sugeruje niezborne poglądy i wyłącznie propagandowy wymiar. A zarzut jest prosty. Nieprzygotowano odpowiednio wizyty najwyższych rangą przedstawicieli polskiego państwa. Nie zabezpieczono lotniska w Smoleńsku - zdemondowano system naprowadzania po uroczystościach z udziałem Putina; nie zabezpieczono transportu z lotnisk zapasowych; nie kontrolowano pracowników wiezy - co jest stadardem we wszystkich krajach; nie sprawdzono oświetlenia pasa; nie przekazano rzetelnej informacji o pogodzie pilotom, nie zgłoszono wizyty jako oficjalnej - wizyta miała charakter podróży prywatnej; nie zabezpieczono odpowiedniej liczby samolotów, itp, a wszystko przez to, że rząd chciał za wszelką cenę zmarginalizować wizytę prezydenta, aby wyeksponować swoje działania w zakresie "ocieplania stosunków z sąsiadem". W efekcie prezydent i osoby mu towarzyszace nie miały odpowiedniego wsparcia. Kto się przecież będzie przejmował śmiercią "dyplomatołków"?
ździcho / 77.253.103.* / 2010-05-19 22:27
Nie wiem czy dobrze odczytuję Twoje intencje, ale wydaje mi się, że sugerujesz sabotaż. Gdyby jednak sięgnąć po jakieś alternatywy w tej kwestii, to równie dobrze można by tu zasugerować lenistwo i niedbalstwo wszystkich tych resortów, które tu wymieniasz. Taka po prostu jest ludzka natura, gdy zwierzchnicy bywają pobłażliwi, lub też tak samo jak ich podwładni, leniwi i niedbali. Tak, czy inaczej faktycznie
W efekcie prezydent i osoby mu towarzyszace
nie miały odpowiedniego wsparcia
Co fakt, to fakt.
Pol^^ / 213.158.197.* / 2010-05-12 13:44
W świetle faktów, zachodzi tu konieczniść "domniemania winy" Putina.

Komentarz z Rosji:
"...Wyróżniająca cecha Putina od razu rzuca się w oczy. Jest to skrajne okrucieństwo na granicy
szaleństwa. Uczniowie w Biesłanie we wrześniu 2004 roku. Rozkaz Putina – przerwać
negocjacje i zielone światło do spalania dzieci z dział czołgów. W efekcie – ponad 350
ofiar śmiertelnych, grubo ponad 500 rannych, włącznie z najlepszymi komandosami rosyjskich
oddziałów specjalnych wystawionych na ogień zaporowy powstańców. Ogromna ilość inwalidów.
Zakładnicy w teatrze muzycznym „Nord-Ost” na moskiewskiej Dubrowce w październiku
2002 roku. Powstańcy zabili trzech osób, na rozkaz Putina otruto co najmniej 174 widzów
spektaklu. To tylko te ofiary śmiertelne, których rodzinom udało się udowodnić ich nazwiska.
Fałszywej oficjalnej liczby nawet nie warto wymieniać. Od swojego patrona nie odstają zaufani
Putina, na przykład, „mały Kadyrow”. Dzisiaj oni popełniają bestialstwa, które raz
już były poddane ocenie prawnej w Norymberdze. Całe najbliższe otoczenie Putina to naturalni
kandydaci na ławę oskarżonych Międzynarodowego Trybunału Wojennego

Co jeszcze należy wiedzieć, aby przewidzieć postępowanie Putina i jego podwładnych przy
spotkaniu zajadle znienawidzonego na Kremlu prezydenta sąsiedniego państwa? "
Manuela / 195.116.193.* / 2010-05-13 10:40
Jak zwykle kler sie udziela
JAROSŁAW I WIELKI / 213.25.109.* / 2010-05-12 11:07
Putin zwołał Wielką Dumę Narodową i powiada:
-Tak dalej, k***a, nie może być! Musimy zrobić porządek z tymi strefamiczasowymi!
-Dzwonię rano do Pekinu złożyć życzenia urodzinowe a on mi mówi że to byłowczoraj. - Dzwonię zaraz potem do Warszawy zkondolencjami a tam mi mówią, że jeszcze nie wylecieli....
raf73 / 89.171.138.* / 2010-05-12 10:21
Podział idei na narodowe i liberalno-neosocjalistyczne bardzo mi przypomina głoszony przez ideologów PZPR podział partii na komunistyczne i liberalno-demokratyczne. W jednym i drugim przypadku chodzi o podział świata na "my" i "cała reszta".
rozwado / 2010-05-12 09:32 / Tysiącznik na forum
trzeba gromadzic te dokumenty zidiocenia prawych luminarzy pod wplywem prawej mysli pisowskiej.
niewierzący ateusz / 83.31.129.* / 2010-05-12 09:19
oraz blogerach rosyjskich np.Georgiju Gordinie
polak mały / 213.77.7.* / 2010-05-12 08:43
Jeżeli rozmowa o faktach jest sianiem zamętu to w jakim kraju my żyjemy?
pletwonogi / 83.26.78.* / 2010-05-12 08:39
..oczywiscie ze nie przypadek tylko dobrze zaaranzowany poczatek kampanii PIS:)...Jarek wykonczyl brata z zimna krwia i teraz nie ma juz zadnych przeszkod ...a przy okazji ostrzegl tych ktorzy chcieliby mu sie sprzeciawiac:)
!@#$ / 83.7.17.* / 2010-05-19 10:02
Ty jesteś płetwogłowy, a nie płetwonogi. Daj jakieś dowody na oszczerstwa, którymi obrzucasz Pana Jarosława Kaczyńskiego, człowieka prawego, wierzącego i praktykującego. Ty po prostu opluwasz rękę, która cię karmi niewdzięczniku! Za czyją sprawą jest ci teraz dobrze? Może powiesz, że tych bezbożnych, zakłamanych bandytów z PO?
hej / 91.213.255.* / 2010-05-19 18:20
aha - A Gazeta Polska i Tadeusz Guz mają dowody no to, żę sprawcą było PO? a przeszkadza im to snuć hipotez i rzucać oskarżeń...
NTS / 83.168.115.* / 2010-05-12 08:34
Głupoty Pan opowiada. Siać zamęt tylko potraficie. Mafia w postaci PiS, TVP i krzyżowców jest wpływowa ale mam nadzieję, że wasza epoka zamętu już się kończy i wygra zdrowy rozsądek.
!@#$ / 83.7.17.* / 2010-05-19 10:05

Mafia w postaci PiS, TVP i krzyżowców

Miej odwagę podpisać się pod tymi obelgami imieniem i nazwiskiem. Podaj swój adres zamieszkania. Wielce odważny pan Cichociemny Nick NTS!
PKB / 2010-05-12 08:23 / Bywalec forum
Tusk, Merkel, Putin, cykliści i wszyscy nie-wielbiący-Jarusia.

A właściwie to Putin nie - od kilku dni to według Jarusia nasz nawiększy przyjaciel.
!@#$ / 83.7.17.* / 2010-05-19 10:40
Jakiej PiSokomuny panie słowotwórco?
Tusk, Merkel, Putin
Oni są winni, po prostu, a nie według kogoś. A Jaruś-cyklista to ty jesteś chyba, bo ja takiej osoby nie znam.
jack1952 / 2010-05-12 09:01
Tu nie chodzi o Jarusia ani o Tuskusia, tylko o naszą przyszłość. Albo będziemy mieli bezpieczeństwo energetyczne (ropa i gaz z południa i własne łupki) i będziemy się liczyli w UE (powiększonej o Ukrainę i Turcję) albo będziemy dalej kopać piłkę na Machu Picchu a Merkel z Putinem będą nas poklepywać po plecach kładąc rurociąg pod Bałtykiem i włączając do sfery swoich wpływów Gruzję. Nie podoba mi się ani Jaruś ani bezkompromisowy PIS ale akceptuje ich program i wizję naszej przyszłości.
PKB / 2010-05-12 09:12 / Bywalec forum
Łupki to ty chyba masz w głowie zamiast siana.
To powiedz mi, co takiego wydarzyło się za rządów PiS, co by poprawiło bezpieczeństwo naszego kraju?
Wybudowano gazoport?
A może zbudowano gazociąg "odessa - brody"?

A ja nie chcę Turcji ani Ukrainy w UE. No chyba, że chcesz ty genetyczny patrioto mieć meczet albo cerkiew na każdej ulicy?
!@#$ / 83.7.17.* / 2010-05-19 12:03

To powiedz mi, co takiego wydarzyło się za rządów PiS, co by poprawiło
bezpieczeństwo naszego kraju?
Wybudowano gazoport?
A może zbudowano gazociąg "odessa - brody"?

Łupki to ty chyba masz w głowie zamiast siana.
To powiedz mi, co takiego wydarzyło się za rządów PO co by poprawiło
bezpieczeństwo naszego kraju?
Wybudowano gazoport?
A może zbudowano gazociąg "odessa - brody"?
em96 / 151.82.183.* / 2010-05-12 12:11
"...co takiego wydarzyło się za rządów PiS..."
A co mogło wydarzyć się za rządów PiS jeśli przez całe 2 lata blokowaliście każdą ustawę dla zasady... i tylko po to by mieć argument, że nic nie zrobili.
PO od początku stosuje komunistyczny system pomówień i prowokacji. Teraz już nawet w paranoję popadają komentując coś o czym PiS nawet nie wie, nie dopuszczając ich jednocześnie do mediów, po przejęciu wszystkiego przez PO z SLD i innymi "POczerwonymi"...
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy