Forum Polityka, aktualnościPolityka

NATO wznowi stosunki z Rosją?

NATO wznowi stosunki z Rosją?

skomentuj
Money.pl / 2009-03-05 14:11
Komentarze do wiadomości: NATO wznowi stosunki z Rosją?.
Wyświetlaj:
issael / 89.108.244.* / 2009-03-05 15:16
ładna propaganda .. no cóz , głupców nie brakuje .. rozsadni i niepodatni na propagande z reguły nie wypowiadaja się .. z rozsadku własnie .. i tak beda zakrzyczani przez propagandzistów i pozytecznych idiotów .. a tych przeciez nigdzie nie brakuje.

bardzo ładna dychtomia .. juz nie mówi sie o nieuprawnionej agresji rosji na gruzje ale o nieproporcjonalnie duzych siłach jakie rosja uzyła .. bardzo to ładnie napisane .. a co mozna powiedziec o proporcjonalnosci sił jakie USA uzyły przeciwko irakowi? albo ostatni konflikt w palestnie .. jaka jest proporcjonalnośc sił militarnych izralela do bojówek palestyńskich i ludności cywilnej ?

akurat reprezentuje cywilizacje łacińską .. i zdaje sobie sprawe z tego ze wielu konfliktów nie da sie uniknąc .. ale proszę o prawdziwe argumenty a nie ogłupiajaca propagande dla pozytecznych idiotów, czy władajacy naszym swiatem i ich zespoły propagandowe uwazaja ze wszyscy to pozyteczni idioci?
georges / 78.133.207.* / 2009-03-05 14:11
NATO zachowuje się jakby łaskę zrobili Rosji , wznawiając z nią relacje . Rosja z tego nic nie ma , idzie swoją drogą .To zachodowi zależy na dobrych stosunkach z rosją , bez niej ani sprawa afganistanu ani iranu nie będzie rozwiązana .Co do gruzji, to rosja miała święte prawo dać gruzinom po dupie ,natomiast NATO nie daje prawa Rosji do intrwencji militarnej . Pewnie w/g zachodu Rosja powinna złożyć zażalenie do ONZ na gruzję . Militarnie wolno wkraczać do innych krajów tylko nato i izraelowi .
skomentuj

Najnowsze wpisy