Forum Polityka, aktualnościŚwiat

NATO wznowia stosunki z Rosją

NATO wznowia stosunki z Rosją

Money.pl / 2009-03-03 23:03
Komentarze do wiadomości: NATO wznowia stosunki z Rosją.
Wyświetlaj:
sc / 99.232.235.* / 2009-03-04 02:29
Stanowczo za wczesnie.
Wapniak / 2009-03-03 23:03 / Tysiącznik na forum
Błąd. Powinni się nas najpierw zapytać.... i naszego genialnego stratega.
Lorunia / 91.94.247.* / 2009-03-04 08:58
Takie stanowisko jest możliwe ze strony Rosji tylko w jednym przypadku , gdy są kłopoty z napływem pieniążków z eksportu nośników energetycznych . Będą wtedy rozmawiać i mydlić oczy ! jak wszystko dojdzie do normy to pokażą znowu pazurki jak to bywało nie raz czy osiem razy , historia się będzie powtarzać bo to taki naród i takie sposoby na manipulacje i kłamstwa .Mówią prawdę ale tylko jak się pomylą , albo ktoś wyda . Dlatego ta współpraca jest dla mnie nieporozumieniem, to jeszcze za wcześnie !
axxel / 83.143.213.* / 2009-03-04 13:58
ciekawa ekwilibrystyka .. rosja najechała gruzje .. w zasadzie prawda .. taka smam jak okreslenie polskie obozy koncentacyjne .. ta sama szkoła propagandy

ale mniejsza z tym .. zasciankowy swiat nie ma znaczenia dla wiekszego swiata .. jest odwrotnie własnie.

rosja bedzie potrzebna nam (zachodowi) i wam (prawie zachodowi).. w przyszłości, całkiem przewidywalnej przyszłości .. juz teraz widac jak na szachownicy grupuja się rózne siły oraz to kto ma miec jaki kolor a w kolorze kto ma byc kim krókem, wiezą czy zwykłym pionkiem

rosja przez zachód w tej przyszłosciowej strategi postrzegana jest jako czesc zachodu , nie z sentymentu ale czysto pragmatycznie .. ze wzgledów geograficznych , gospodarczych militarnych oraz kulturowych .. w swojej masie nalezy przeciez do dziedictwa judeochrzescijańskiego.
to co obserwowane jest w zmaganiach na zachodzie to pozycjonowanie się sił w tym samym obozie, ustalanie swoich rang (obrazowo to ujmując)

to jest jedna z przyczyn dla której zachód wprawdzie zauwaza pewna zasciankowośc w polskiej postawie.. nie zwracając jednak na nia specjalnej uwagi, wykorzystujac ją jednak kiedy jest przydatna .. nie dziwi mnie ze w swoim ogóle tego nie dostrzegacie .. natomiast dziwi mnie ze wsze elity tego nie dostrzegają.
a może dostrzegają? to dlaczego siedza cicho?

Najnowsze wpisy