Forum Polityka, aktualnościKraj

Naukowcy: Za 20 lat w Polsce będzie cieplej

Naukowcy: Za 20 lat w Polsce będzie cieplej

Money.pl / 2011-01-30 09:54
Komentarze do wiadomości: Naukowcy: Za 20 lat w Polsce będzie cieplej.
Wyświetlaj:
PERU / 87.205.57.* / 2011-01-30 13:42
NAUKOWCOM ZA WRÓŻBY DZIĘKUJEMY.A TAK POWAŻNIE GŁÓWNY WPŁYW MA SŁOŃCE, RESZTA TO UŁAMKI.
arbeiten nicht denken / 83.238.152.* / 2011-01-30 11:29
To teraz o Co2 i kolejnych bujdach dla entuzjastycznych białasów,Cykl 100tys. letnich cykli temperaturowych z maximami po 30tys. roku glacjolodzy znają od dawna. Nic się nie zmienia od czasów gdy Majowie czy tam inne Azteki wyrywali serca aby słońce wzeszło.Te same debile rzundzą. I dlaczego w USA gaz 90 gr kosztuje, poproszę.
Obama = terrorysta / 77.237.3.* / 2011-01-30 11:28
Nie umieją przewidzieć pogody w następnym tygodniu a prognozują co będzie za 20 lat. Taki naukowiec to gorzej niż przestępca. Naczytałem się już wielu opinii, i mam jedno spostrzeżenie, ludzie opłacani przez rządy i organizacje jak ONZ-owskie IPCC mówią że będzie ocieplenie. Natomiast niezależni lub starsi którym nie chodzi o kasę mówią że czeka nas epoka lodowcowa ( jedni uważają że będzie to spowodowane spadkiem aktywności słońca, inni że to efekt spadku aktywności naturalnej elektrowni jądrowej będącej wewnątrz ziemi ).

Ja zdecydowanie wierzę tym drugim (zresztą pokażcie mi to ocieplenie zima 2010/2011). Świadczy też o tym zmiana retoryki dopasowywanej do sytuacji. Gdy były ciepłe zimy była walka z globalnym ociepleniem, dziś już walka ze zmianami klimatów bo ocieplenia nie widać. Teoria dopasowywana do sytuacji.

Najważniejszym argumentem jest ( jeżeli nie wiadomo o co chodzi, chodzi o pieniądze ) grabież pod przymusem ogromnych środków od ludzi na tą walkę, z tej sumy będzie można sporo ukraść.
Amerykanin / 81.219.29.* / 2011-01-30 11:16
A ja twierdze z calym przekonanie ze bedzie o wiele zimniej, i sprawdzicie to za 20 lat kto mial racje. Naukowcy ktorzy pracuja na rzecz wielkiego przemyslu a szczegolnie niemieckiego, Solary, wiatraki itp.. musza tak twierdzic. Ja jestem bezstronny wiec moge miec swoje zdanie, i przygotujcie sie na ciezkie zimy podobne do lat przedwojennych.
Dżejk Szafalovitz - POlski ogier / 62.148.74.* / 2011-01-30 10:37
No to będzie, można mandarynki zasadzić w ogródku! Stary narobi i pysznej und zdrowej marmoladki na kacyka!
Ordinary Man / 89.231.97.* / 2011-01-30 09:54
I tu wyraźnie widać co spowodował znaczny wzrost liczby tzw. szkół wyższych w Polsce przez ostatnie 20 lat. Ludzie skupiają się na tworzeniu niepotrzebnych zajęć i sztucznych obowiązków, aby uzasadnić istnienie stanowisk, ba, całych zawodów, które zajmują i wykonują. Jest to ogólny problem społeczny cywilizacji zachodniej.
hfghfghfg / 109.74.97.* / 2011-01-30 12:52
gdzieś trzeba schować bezrobocie. Zobaczcie jakie by było w PL gdyby ludzie wrócili z emigracji. 30-40% tusk dobrze wiedział że musi zrobić wszystko aby jak najwięcej Polaków wyjechało bo my nie mógł siać takiej propagandy sukcesu.
hfghfghfg / 109.74.97.* / 2011-01-30 11:54
wciskaja nam kity bo bedzie trzeba limity jakieś wykupować a taka propaganda przed wzrostem cen energii jest w tym syfiastym eurokołchozie na porządku dziennym, Mniej ludzie będą protestowac bo to przecież dla naszego dobra ( okradną nas) z naszych pieniedzy. Nowe podatki nazywają się teraz emisja co2 bo za coś te nieroby w brukseli musza zyc

Najnowsze wpisy