nC+

adamosek / 2013-03-28 09:12
nC+...... mam dylemat nad tym czy przeniesc sie na ta ich nowa platofrme, dawneij bylem w cyfrze + i mialem naprawde dobry pakiet a przez to ze zmienili na nowe pakiety, zaden nie jest dla mnie idealny ;/ bez sensu te zmiany wgl...
Wyświetlaj:

nC+

tanczacy z cieniem / 2013-06-28 13:24
obecnie oferta nc+ jest bardzo dobra i indywidulanie p raktycznie mozna sobei stworzyc swoj profil programow ktore ogladamy. teraz nawet nc+ ma w ofercie polaczenie sie z orange i swiadczenie calych pakietow uslug co napewno tez poprawi funkcjonalnosc oraz to jak funkcjonuja na rynku :) pozdrawiam i naprawde polecam teraz zapisac sie do nc+ bo jest wiele fajnych pomyslow na zrobienie fajnych pakietow
Ptychu / 85.221.222.* / 2013-04-06 15:58
no ciekawe jak mam zostac u nich do konca umowy jak z poczatkiem maja oni sami cie przeniosa do nc+ na nowych warunkach dowiedz sie czegos na ten temat i poyem pisz a nie glupoty wypisujesz

nC+

ostatni_sprawiedliwy / 2013-03-29 12:38
a czemyu wy tak cisniecie po tym calym nc+? ja mam tam juz umowe podpisana i naprawde zysktalem wiecej niz mialem za zblizona cene jaka placilem wczesniej w telewizji N. Dla mnei zmiana na pakiety nc+ sa o wiele lepsze niz wczesniej mialem

nC+

alamala / 2013-03-29 12:01
zostan na tym co masz teraz na pakiecie cyfry jaka teraz masz, jak sie skonczy to dopiero bedizesz sie martwil nad migracja do nc+ czy czegos tam innego badz rezygnacji calkowitej z tych pakietow

nC+

ada18 / 2013-03-28 12:29
na towim miejscu zostal bym przy ofercie cyffry+ dopoki nie skonczy ci sie umwoa ktora masz podpisana ze stara cyfra+. Dopiero po skonczeniu umowy bedizesz mogl albo odejsc od nich albo przemigrowac do nc+, gdize oferty nie sa zbyt fajne...

Najnowsze wpisy