Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Negocjacje pomiędzy Elektrimem i Vivendi zostały definitywnie zerwane

Negocjacje pomiędzy Elektrimem i Vivendi zostały definitywnie zerwane

Wyświetlaj:
john / .* / 2005-02-10 08:35
Elektrim ma dobrych prawników - wygrał już kilka spraw przed sądami w Londynie, w Wiedniu, w Warszawie, więc pewnie i teraz da sobie radę. Skoro Vivendi chce pożyczyć swoje pieniądze, aby Elektrim odkupił akcje PTC, a potem je odsprzedał - to pewnie stoi na straconej pozycji - wcześniej mieli znacznie twardsze stanowisko - teraz "rura" im zmiękła.
jacko / .* / 2005-02-09 20:01
Na dłuższą metę pewnie Solorz wie co robi, ale w krótkim czasie raczej do dna. Trzymać, czy nie? Sprawa własnej decyzji. W każdym razie rozwiązanie problemów Elka to raczej nie jest sprawa dni, ale tygodni lub miesięcy.
Greg / .* / 2005-02-09 16:22
Ja już nie rozumiem - mam dalej trzymac akcje elektrimu czy je szybko sprzedawac - mam je kupione po 5.85 PLN Panowie pomóżcie - bo mam ich 10 000 szt.
KTOSSSSSS / .* / 2005-02-09 23:38
sprzedac bo termin minal dzis i jak sadze to Solorz moze dostac prywatnie od Deutsche Telekom kase za zerwanie dzisiejszych rozmow. A teraz DT za mniejsze pieniadze przejmie PTC
dejot / .* / 2005-02-09 19:26
tez mam ten problem tylko trochę mniej akcji
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy