Negocjuje i fedruje

Money.pl / 2006-06-23 08:54
Komentarze do wiadomości: Negocjuje i fedruje.
Wyświetlaj:
:D / 89.200.160.* / 2009-05-27 16:04
ALI....... POWIEM CI TYLE. JAK BYŚ WIDZIAŁ JAKIE GÓRNICY MAJĄ PODATKI TO BYŚ SIE ZA GŁOWE ZŁAPAŁ!!! GÓRNIK MA PODATKI TAK WYSOKIE JAK JEGO WYPŁATA!!! A NIE PRACOWAŁES TO SIE NIE ODZYWAJ. LUDZIE PRACUJĄ BO CHCĄ UTRZYMAC RODZINY!!! A TO ZE GORNICY SĄ TACY ZE POTRAFIA WALCZYC O SWOJE A WY NIE TO MOZE JEST PO PROSTU ZAZDROSC??? MOZE TAK NAJEŻDZACIE NA GORNIKOW BO IM ZAZDROSCICIE??? CZY GORNICY WPIEPRZAJĄ SIE W TO CO WY ROBICIE? CZY GORNICY WAM WYGARNIAJĄ JAK PRACUJECIE CO ROBICIE ILE ZARABIACIE??? NIE TO PO JAKIEGO H+JA WY SIE DO NICH DOWALACIE??? DAJCIE IM SPOKOJ!!! PRZECIETNY GORNIK DOZYWA 60 LAT I UMIERA!!! PO CO TO ROBI?? PO CO POSWIECA ZYCIE?? ZEBY JEGO RODZINIE BYŁO DOBRZE. ON NIE PO TO ZAPIER**LA NA DOLE NIE PO TO WSZYSCY Z ZARZĄDÓW CZY TO SPOŁKI CZY Z RZĄDU GO POGANIAJĄ ZEBY TERAZ MU ODBIERAC WSZYSTKO!!!! CZŁOWIEKU WIESZ JAK GORNIK ROBI??? ZJEDZ ZOBACZ WYPOWIEDZ SIE!!!!
ALI / 193.110.99.* / 2006-06-23 11:17
Ciekaw jestem ile w czasie negocjowania wyfedrował?

Skandal! Mam już dość tego słuchania o uciążliwości pracy górników, przecież mogą zmienić pracę. Uważam za super niesprawiedliwe to, że cały naród składa się na górników, KRUS itp. Nie uważam, że ja miałem łatwo w wypracowaniu mojego poziomu życia. Niech Ci górnicy, którzy uważają, że gdzieś jest łatwiej, zaczną robić to co jest takie łatwe zamiast oszukiwać, straszyć awanturami i robić burdy w Warszawie. Jeżeli chociaż 10% górników zacznie płacić takie podatki jak ja to już będzie sukces.
Nasz rząd też powinien pokazać, że ma "jaja" i nie ulegać tym bezpodstawnym rządaniom.
jliber / 212.180.147.* / 2006-06-23 11:10
Rolnicy, górnicy i urzędnicy. Dopóki nie uporamy się z tymi pasożytami nie będzie nas stać na nic innego.
saul / 2006-06-23 08:54 / portfel / Pan Owca
To jest przestępczość zorganizowana.

Najnowsze wpisy