Forum Forum inwestycyjneFundusze

nerwowo tu ............

nerwowo tu ............

zaq81 / 2007-08-16 17:06
Ludzie co się dzieje, to że Wam nie idzie nie znaczy że trzeba się bluzgać na wzajem.........Każdy ma swoją strategie mniej lub bardziej błyskotliwą i nie widzie powodu żeby po sobie jechać. Jak ktoś się chce żalić to pozwólcie mu inny się chce chwalić taż mu dajcie..... rozumiem konstruktywna krytykę ale gó..o zostawcie tam gdzie jego miejsce w kiblu..................
Pozdrawiam Wszystkich jadących tą karuzelą, ja nie mam zamiaru wysiadać, ani zamykać oczu :)
Wyświetlaj:
TaS / 2007-08-16 22:07 / Tysiącznik na forum
hmmm Zaq,

wydaje mi się, że po prostu szukajacy latwej kaski chca sie wyżyć :)

wielu forumowiczow od dawien dawna powtarza "zlota mysl", chyba niejaki Observer wysmial zlote mysli, ze nie ma zysku bez ryzyka i... frajerami nie sa Ci ktorzy nie wysiedli przed korekta - frajerami sa Ci ktorzy wyliczyli sobie (120% rocznie to 10% miesiecznie, czyli nie musze pracowac) :)

spokoj spokoj i jeszce raz spokoj - jak ktos wyszeld to brawo - wygrał bitwę... ale czy wygra wojne... :)
zaq81 / 2007-08-16 22:40 / portfel
a ja sobie dokupuje po kawałeczku mam nadzieje że do końca opadów starczy mi rezerw na zakupy :) jest ok......... damy rade........... panikę radze zostawić w piaskownicy......... i działać według własnego planu............
TaS / 2007-08-16 23:00 / Tysiącznik na forum
hehe :) ja nie dokupuje juz - szykuja mi sie wydatki i ostatnio kaske wlewam na OKO i ING :) ale zycze bys wytrwal - mi dzis ciezko uzupelnialo sie tabelke wyników... ale trza byc wytrwałym :)
zaq81 / 2007-08-16 23:16 / portfel
na portfelu money wszystko się uzupełnia samo wystarczy wybrać datę wyceny i reszta układa się sama :)
Co do kaski to większą część i tak zostanie na otwartej lokacie może daje kasę w ryzykowne fundusze ale nie gram wszystkim :)
Dziś poszła mi wycena z 15 :( załamka :( a było by tak pięknie załapać się na dzisiejszy dołeczek :)..... w perspektywie lat może to nie ma znaczenia, ale czuł bym się lepiej ............
TaS / 2007-08-16 23:22 / Tysiącznik na forum
hehe popatrz dzis na unikorone...

ja jakos tabelke wlasna wole... portfel jest taki... zbyt publiczny :D
zaq81 / 2007-08-17 00:02 / portfel
można go sobie ukryć i wtedy nie jest publiczny..............
unikorona heh
zobacz sobie dws to jest dopiero bungie :) pytanie czy lina się zerwie:( czy nastąpi to co przy prawdziwym skoku :)
Idę spać jutro praca powoli dochodzę do 15h na dobę przed kompem musze trochę się od tego wszystkiego odsunąć wystopować może w weekend góry zrobić parę fotek czas na relaksik
.................Spokojnych snów............
pero1979 / 87.205.215.* / 2007-08-17 00:17

zobacz sobie dws to jest dopiero bungie :) pytanie czy lina się zerwie:(
czy nastąpi to co przy prawdziwym skoku :)


DWS Polska FIO Top 25 Małych Spółek wycena j.u. z 16.8.07 462,68 zł -8,091%...... masakra!!!

mam pytanie do "seniorów" tego forum - pamiętacie coś takiego???
radziej / 2007-08-16 21:37 / Bywalec forum
wspieramy Cię... (to z kabaretu)
Trade / 2007-08-16 17:24 / Bywalec forum
Dlaczego ktoś by miał po kimś jechać każdy podejmuje decyzje.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy