Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Netia stawia na szerokopasmowy internet

Netia stawia na szerokopasmowy internet

skomentuj
Wyświetlaj:
Mor / 83.21.55.* / 2009-09-28 15:01
Mieszkam w Poznaniu, czyli niekoniecznie koniec świata, i umowa od Netii szła do mnie trzy tygodnie. Tydzień po odesłaniu podpisanej umowy dowiaduję się, że jeszcze jej nie mają. Jeszcze zastrzegają sobie, że "pakiet startowy" wyślą w ciągu 30 dni [sic!]. Więc może Netia stawia na szerokopasmowy Internet, ale przy tym gra bardzo niedostępną.
Michał1 / 2009-09-28 14:27
Moja wieś liczy prawie 3 tys mieszkańców, operatorem sieci telefonicznej jest właśnie Netia. O dostępie do internetu możemy sobuie tylko pomarzyć. Od ponad 6 lat dopytujemy się, opiszemy petycje i nic. Nawet ta firma nie jest w stanie przedstawić perspektywy założenia internetu. czasami przysyłają umowę na kofrzystanie z internetu i po odesłaniu kolejny raz zawiedziony klient Netii dowiaduje się, że "nie ma wolnych portów". U nas internet jest ale "wirtualny" - na infolinii i w systemie jest informacja, że możemy mieć internet, lecz zderzenie z rzeczywistościa ostudza zapał i skłania do opinii o tej firmie jako mało wiarygodnej.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy