NETMEDIA REKORD

skomentuj
macbook / 2008-05-14 09:16
13 maja 2008 Zarząd NETMEDIA S.A. opublikował Kwartalny Raport okresowy Grupy Kapitałowej Netmedia. Pierwszy kwartał 2008roku to najlepszy okres w historii Grupy Netmedia.Przychody ze sprzedaży wyniosły 25 050 tys. złotych co oznacza wzrost o 779% w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego. W tym samym okresie zysk netto wyniósł 1701 tys. złotych co oznacza wzrost o 381% w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego.

Tak dobre wyniki to efekt zamierzonej strategii maksymalnego wykorzystania synergii pomiędzy podmiotami w grupie. Widać to najlepiej w branży turystycznej, w której działa zarówno Netmedia S.A. (bilety lotnicze i events) jak i podmioty zależne TAU (business travel ), eHotele.pl (obsługa rezerwacji hotelowych) i przejęte w marcu 2008 r. Marco Polo Travel (rejsy wycieczkowe).
Wysokie wzrosty zanotowała Spółka emonety.pl, która dołączyła do Grupy Netmedia w 2007 roku, jej wynik to efekt ogromnego zainteresowania Polaków numizmatyką i alternatywnymi inwestycjami.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy