Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Netzel: Jestem uczciwym człowiekiem

Netzel: Jestem uczciwym człowiekiem

Money.pl / 2006-06-14 23:13
Komentarze do wiadomości: Netzel: Jestem uczciwym człowiekiem.
Wyświetlaj:
LP / 83.135.172.* / 2006-06-15 11:20
Szanowny Panie Netzel -oczekuje Pan od NAS Zaufania w wyśl zasad : MOJą PRACą I POSTAWą PRACUJE NA SWOJE ZAUFANIE!!!
W tym celu pisłuże się Wywiadem przeprowadzonym z Panem na tym FORTALU.
Prawem naszym jest -NIE MIEć WąTPLIWOśCI- Bo wątpliwości to stopień " BEZRADNOśCI" !!!!!!
Czytając ten felieton rzucają się w Oczy „drobiazgi”
które jak mówi przysłowie –po których klasyfikuje się
stopień - mistrzoskiej roboty.- To co Oświadcza Pan Jaromir Netzel ,a to co stwarza Nasze wątpliwości do Niego- jako wyuczonego prawnika -od którego powinno się oczekiwać dużego wyczucia ---- niułansów prawnych ---- stwarzających STOPIEń JEGO KFALIFIKACJI ZAWODOWYCH , a zarazem STOPIEń -
Predyspozycji do Zajmowanych Stanowisk .
Ocena pozostaje w naszej GESTI: Oto pare przykładów:
-„Jako adwokat funkcjonowałem zawsze w określonych ramach i nie wykonywałem czynności bez wiedzy mojego klienta.”
Czy w tym celu do powotwierdzenia
potrzaba powołanie –komisji konfrontacyjnej -w jakim
stopniu potwierdziłaby - ilu Klijentów było na ile świadomych procedury postępowania bez naruszenia jak sam to Pan nazwał
–ZASAD ETYKI ZAWODOWEJ.///Praktyka dowodzi że
Kijent zwracający się do kancelari oczekuje wsparcia PRAWNEGO nie zdając sobie nie jednokrotnie sprawe ze stopnia - Uczciwości wywiązania się z zakresu zadań – o którym rozstrzyda –„OPŁACALNOść „dla Danej KANCELARI .
-Na pytanie czego dotyczył CZEK ? pada wymijająca odpowiedz tak jakby wywiad przeprowadzany Był z Nim przez „ ZASKOCZENIE" i dlatego jest nie" RZYGOTOWANY”
-Na następne Pytanie Jak CHCE PRZEKONAć KOMISJE CO DO SWOJEJ OSOBY –pada
samochwalcza odpowiedz ---„że na 5 minut przed wejściem na komisję poinformuje Pani redaktor osobiście o wszystkich argumentach na moją korzyść”
Czy to troche nie za późno? Czy raczej lekceważenie SIŁY
REFERENCJI OPINI SPOŁECZNEJ do BUDOWANIA ZAUFANIA DO SWOJEJ OSOBY JAKO --PRZYSZŁOSCIOWEGO ODPOWIEDZIALNEGO POLITYKA ? KtóRA PWINIEN BYć Głównym ARGUMENTEM przemawiającym za :ZA lub PRZECIW!
-Inne przysłowie mówi :nie ma Dymu bez OGNIA- jak to się ma w przypadku Pana Netzela-
Sam potwierdza że zostało mu wręczone
WYPOWIEDZENIE Z UZASADNIENIEM.
Mówiąc inaczej RADA NADZORCZA PKO zatraciła zaufanie co do WIARYGODNOśCI I UCZCIWOśCI WYKONYWANYCH SWOICH OBOWIąZKóW
SŁUżBOWYCH na stanowisku DYREKTORA PIONU RYNKóW.
Jeżeli Taka osoba głosi TEZE że :"Prawem premiera jest mieć wątpliwości. " jako zasade budowania autoretatywnej
Praworządności To nam pozostają CO DO NIEJ WąTPLIWOśCI !!
Gerard Krzyształowic / 83.31.228.* / 2006-06-23 10:43
po pierwsze prezes PZU to nie polityk, ale manager, choć mający szerokie styki z polityką
po drugie jak chyba było u olejnikowej to kasę z czeku oddał w tym samym dniu lub jakoś tak, więc o co kruszycie kopie. Na potwierdzeniu kw czy też raportu kasowego są jakieś pieczęcie
jar / 83.18.229.* / 2006-06-14 23:13
At te czeki na grubą forse . dostałem tylko przez pomyłke

Najnowsze wpisy