Forum Polityka, aktualnościKraj

Neurolodzy: są nowe leki na SM, a w Polsce nie ma dostępu do starych

Neurolodzy: są nowe leki na SM, a w Polsce nie ma dostępu do starych

Wyświetlaj:
pijaczyna / 2013-04-19 13:38
dokladnie, za granica ludzi juz wyciagaja praktycznie z wuiekszosci chorob bo maja nowoczesne leki i maja na to mozliwosci, leki ktore tam sie wycofuje ze wzgledu na wprowadzenie nowych dopiero leca do nas i my sie cieszymy ze mamy wysoka technologie ;/
Drops12 / 2013-04-19 15:21 / Bywalec forum
Po co w Polsce inwestwoać w nowe lekarstwa? Niech ludzie sami poumierają!! Legalna eutanazja w wykonaniu naszego rządu!! Wielkie brawa, Polska istnym Eldorado!!
zagoplanka / 89.230.145.* / 2013-04-19 12:57
Tyle się mówi na temat nowych leków i na tym się kończy. Sama teoria bo praktycznie korzystają z tego pewnie nieliczni. Pomoc na rzecz chorych jest bardziej teoretyczna niż praktyczna i tu nie chodzi tylko o sm ale w grę wchodzą inne nieuleczalne choroby. Sama od 20 lat walczę z chorobą i bardzo często czuję się jak intruz w naszym kraju i to nie tylko ze strony władz,empatii brakuje nawet wśród najbliższych.
Samotny / 83.9.63.* / 2011-09-28 19:43
Błagam o pomoc skutecznego leczenia
lacrymosa7 / 2011-04-20 21:06
Moja mam ma SM 19 lat. Do póki finansowano terapię interferonem we Wrocławiu chodziła w miarę normalnie i mogła coś zrobić a gdy sponsor się wycofał w ciągu kilku miesięcy przestała prawie chodzić ma poważny niedowład lewej strony i ogółem "wychodzi" na dwór na wózku inwalidzkim. I GDZIE TU JEST JAKAKOLWIEK POMOC ZE STRONY NFZ NA RZECZ OSÓB POWAŻNIE CHORYCH JA SIĘ PYTAM! NO GDZIE?! BO JAKOŚ JEJ NIE WIDZĘ.....

Najnowsze wpisy